reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Mmag18 - u nas synek wyjatkowo dobrze znosi ten Pentaxim. Nie ma skutków ubcznych. My mamy 29 sierpnia pneumokoki. Wiekszosc dziewczyn to juz dawno ma zaszczepione dzieci.
 
reklama
U nas wszystkie szczepienia bez problemu poza bexero(meningokoki), po tym cholerstwie 3 dni wysokiej gorączki jak w banku. I właśnie zostało nam tylko to, ostatnia dawka ale jakoś mi nie spieszno:/
Ostatnie 6w1 zrobiłam tydzień przed urodzinami :D
 
My też już po szczepieniach, z tym że każda prawie z wysoką odpowiedzią układu immunologicznego. Po odrze, swince, rozyczce 5 dni 40 stopni. Została druga dawka ospy tylko.
 
U nas zaległe 6w1. Ale teraz przy zębie ma katar i słaba formę, wiec dam mu jeszcze chwile...

Pisalyscie o mówię. U nas z mowa super. Jak rzadko chwale, to jest naprawdę super.

Zaczął tez opowiadać różne historie dość niestworzone ;p i ma dużo retrospekcji. Opowiada k czymś co się stało z dwa miesiące temu.... ale to chyba rozwojowe ;p

Z babcia tak sobie. Jest w domu, ale jest słaba.
Ja zmieniłam prace i póki co jest ok.
No i tak to życie płynie.... za szybko. Co na maksa widać po naszych dzieciakach ;)
 
U nas zaległe 6w1. Ale teraz przy zębie ma katar i słaba formę, wiec dam mu jeszcze chwile...

Pisalyscie o mówię. U nas z mowa super. Jak rzadko chwale, to jest naprawdę super.

Zaczął tez opowiadać różne historie dość niestworzone ;p i ma dużo retrospekcji. Opowiada k czymś co się stało z dwa miesiące temu.... ale to chyba rozwojowe ;p

Z babcia tak sobie. Jest w domu, ale jest słaba.
Ja zmieniłam prace i póki co jest ok.
No i tak to życie płynie.... za szybko. Co na maksa widać po naszych dzieciakach ;)
Gdzie teraz pracujesz?:)
 
Dla mnie te szczepienia to ogromny stres,tym bardziej że ona nie chce brać syropów więc zawsze panikuje co będzie....
Do tej pory też zawsze było wszystko w porządku, wczoraj pierwszy raz taki płacz i ból nogi.
Poranna burza widzę że jedziemy na tym wózku
Właśnie myślalam o tych menigokokach ale troche później chciałabym ją zaszczepić, do którego wieku można podawać ta szczepionkę?

Ola gratuluję zmiany pracy
 
Mmag18 u nas też syropu nie wypije ale na czopek daje. Menigokoki można szczepić do 4 roku życia

Pola super że Oliwce się podoba w żłobku :) ty teraz będziesz szukać pracy ?

Ola w pochwal się jak nowa praca ?
 
Meningokoki nie mają górnej granicy, a o tym pojeniu to pierwsze słyszę, co to ma niby dać i w jakim mechanizmie xD

Ja to wiadomo że dawno skończyłam szczepienia. Z grubsza młody ma już wszystko, co się da. Obowiązkowe to wiadomo, do tego wszystkie meningokoki, kleszcze i wzw a. Na jesień dwa szczepienia bo ostatnia dawka kleszczy i druga wzwa ale to nawet już w zimie wypada.

Z mową super. Tak, jak miał problem ze startem, to teraz super fajnie mówi, już na serio idzie się z nim dogadać i względną rozmowę nawiązać. Ruchowo to bajka, ale wiadomo, to po mamie na tyłku nie usiedzi :p
 
reklama
Aim właśnie miałam pytać czy prześpi noc :) u mnie też jest różnie :( ale nie ma jeszcze jednej trójki więc mam na co zrobić ;)
Mi pediatra powiedział że nie ma sensu szczepić powyżej czwartego roku życia. Pytałam o mojego starszego, jak był mały to były tylko C więc zaczepiłam i chciał go zaszczepić na B ale pediatra stwierdziła że menigokoki B są groźne do czwartego roku życia.
 
Do góry