reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ja tez mam teraz duzo obaw i wątpliwości... Ale co by opowiadać...


Czy was wieczorami tez tak boli brzuch? Ciagnie, tak jakby skurczowo?
Leze taka obolala i sie zastanawiam...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie też pobolewa brzuszek takie ciągnięcie mówiłam to swojej ginekolog i powiedziała,że to jest normalne i macica się rozciąga także się nie przejmuj :)
 
reklama
Rybcia 19.09 i cykle 27dni. powinnam mieć na 25.06. ale polozna policzyla 28 dni. termin mam na 26.06 ale tu mi lepiej. jak pidczytywalam czerwcowki to ciagle biadolily o objawach..

Truskawka tak, ten lekarski. to co innego niż polozniczy haha. i to 3 ciąża gdzie sprawdzamy się codziennie. nie ma rzadnych przeciwwskazań.

Karlsbardzki tort dzis zrobilam, wlasnie stygnie w piecu. ciekawe jaki będzie.

Kasiulka jeszcze Lubie Mirabelkowy blog :)


Dex mi w nocy cały się zarzygal.. Nie wiem co mu było..zaraz do spania idzie bo jutro o 8 trza wstać do przedszkola..

Joanna pisz czy się udało z wizytą.

Karo ale leci!! Mi jutro 11 wyskoczy na suwaczku, szok.
Tak jakoś ciężko mi się odnaleźć jak jestem ciągle do tyłu :/ ale co by nie było forum jest potrzebne, bo wtedy lżej jak poczytam i pomyślę że ktoś jeszcze się stresuje :)

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się w nowym tygodniu,niestety nie mogę pisać tak często jakbym chciała,
Sandra tak mi przykro,miałam nadzieję że się uda,trzymam kciuki za Nowa fasolkę,
Gratuluję wszystkich udanych wizyt.
U nas zaczynają się przeziębienia,synek tak się męczył w nocy z kaszlem,daje mu kropelki sinecod ale niewiele pomagają,drogie mamy macie sprawdzony syrop przeciwkaszlowy na spokojną noc?moj pediatra każe dawać tiocodin ale boję się że jest za mocny dla 17 mies.dziecka.
Tak w ogóle to u mnie bez zmian,nadal walczę z mdlosciami i modle się o ich koniec.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się i ja,

Rybcia - witaj w naszym gronie :-)

Tea - bidulek mały :-(. Mojej córce pomaga "Dexapico", ale on chyba nie jest dla tak malutkich dzieci. Musiałabym sprawdzić.
Z domowych sposobów - pomocny jest syrop z buraka (znasz może?) - rewelacyjnie oczyszcza oskrzela.


Edit:
Link do: • Ulotka DexaPico / Tiliae inflorescentiae extractum, Dextromethorphani hydrobromidum - leki i suplementy diety, dawkowanie, skład, zastosowanie, opis - DOZ.pl

No i mam - od 2 roku życia.
Musiałabyś poprosić o opinię pediatre. A jak wagowo Synek wygląda?
Syrop naprawdę działa - i w nockach jest dla Nas sporym wsparciem.
Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej ja tez troche sie oderwalam od forum ale poki co tak lepiej za bardzoe sie stresowalam ostatnimi wydarzeniami tutaj plus remont w domu.Pozdrawiam wszystkich

010igov3fkey3mez.png
 
nieśmiało chyba się do was przepiszę z mam czerwcowych po podejrzewam, że gin datę wyznaczy mi jednak na lipiec :D czy jest jakaś mama z ostatnią miesiączką 17 września? bo mi jeszcze daty nie wyznaczyli bo moja gin chora a jestem ciekawa jak to przeliczą, jestem mamą dwóch synków, może teraz córa? Może są jakieś mamy z Lublina?

witaj :)

Ja jestem mamusią z Lublina :)

Cześć:) Witam się w nowym tygodniu, bez nowości, z delikatnymi mdłościami i strasznym niechciejstwem do wszystkiego...
Wczoraj miałam sobie poleżeć i d*** cały dzień w biegu , bo trzeba było po galerii za butami zimowymi pochodzić... Pisałam już , że nienawidzę zakupów :) Koniec końców mąż sobie kupiła co miał kupić , dziecko moje też swoje dostało... a ja ??? Zjadłam tylko loda- bo miałam ochotę - i tyle z zakupów dla mnie :)
Wieczorem bylam już taka padnięta , że nic mi się nie chcialo- ale za to mężuś m i pyszne krewetki zrobił :) Już wieki chyba nie jadłam :)
 
Cześć dziewczynki. Tak planowałam pójść na zwolnienie ale jednak jeszcze nie :). Myśl o siedzeniu w domu mnie jeszcze przerasta, jakoś tak energia już powróciła dzień szybciej mija. Pozdrawiam Was serdecznie i wspaniałego tygodnia :)
 
witaj :)

Ja jestem mamusią z Lublina :)

Cześć:) Witam się w nowym tygodniu, bez nowości, z delikatnymi mdłościami i strasznym niechciejstwem do wszystkiego...
Wczoraj miałam sobie poleżeć i d*** cały dzień w biegu , bo trzeba było po galerii za butami zimowymi pochodzić... Pisałam już , że nienawidzę zakupów :) Koniec końców mąż sobie kupiła co miał kupić , dziecko moje też swoje dostało... a ja ??? Zjadłam tylko loda- bo miałam ochotę - i tyle z zakupów dla mnie :)
Wieczorem bylam już taka padnięta , że nic mi się nie chcialo- ale za to mężuś m i pyszne krewetki zrobił :) Już wieki chyba nie jadłam :)
A jeśli mogę zapytać to gdzie będziesz rodzić? :)

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tea wykrztusnych syropow niemozna daeac po 18!! to ważne!!

Na noc daje tylko Herbapect junior. chyba pisze, ze od 3roku ten junior ale daje tylko nocą ten juz nim dwa skończył.
Jak dasz wykrztusny za późno to się za dużo wydzieliny zbiera.. i nocą się dusić będzie.

Tak to świetnie działa neoangin junior pomocniczo. łagodzi ekstra ból gardła.
Wykrztusny daje flegamine typowo albo mucosolvan.
 
Do góry