reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Zmieniając temat też wam się tak beznadziejnie zaktualizowala aplikacja na telefonie?
Za każdym razem jak wchodzę to wyświetla mi się początek wątku i muszę szukać których postów nie czytalam
 
reklama
Również zgadzam się z Pumelova, a jakby tak Ciebie chcieli wziąć na chrzestną i bys np nie miała akurat pieniędzy to co wezmiesz pożyczkę bo to komunia i trzeba dac 1000zl... nie liczy się ile ktoś daje
 
Według mnie tak się po prostu utarlo, że rodzice chrzestni jak i świadkowie dają więcej lub kupują coś drozszego.. Jeśli rodzice bądź para młoda tego nie oczekuję to super gdyż nie ma wtedy presji
 
Bab mi normalnie działa.

Emol chyba nie wiesz po co się chrzestnych bierze. Rodzice chrzestni mają się zaopiekować dzieckiem jak umrą rodzice, mają wspierać, wychowywać. Ty jesteś rodzicem tylko po to żeby dziecku kupować? Bo ja żeby kochać i wychowywać.
 
Pumelova ja z osób niewierzących ale czy rodzice chrzestni nie są głównie po to aby wprowadzać w wiarę itp? Tak mi się zawsze wydawało
 
A propos aplikacji to mnie wkurza bo już nie da rady odpisywać każdemu jednym.ciągiem:/
Moja mama przyleciała i dlatego rzadko bywam aczkolwiek dziś nadrobiłam.
Ja też jestem chrzestną i tak mi się ułożyło, że nie pracuję i nie mam własnej kasy żeby robić jakieś droższe prezenty.Teraz też kombinuje bo przydałoby się coś chrześniakowi wysłać na Mikołaja i gwiazdkę.Na szczęście mama Tomusia wybierała mnie na chrzestną nie dlatego żebym mu nie wiadomo jakie prezenty robiła tylko przyjaźnimy się i to było oczywiste, że zostanę mamą chrzestną.W chwili kiedy prosiła mnie na chrzestną (4 lata temu) nie wiedziałam, że kiedyś będę bez kasy i będę mieszkać w uk.No.To na tyle:)
Zdrówka życzę wszystkim dzieciom! My się nadal trzymamy.Emi waży 8200 ( rekord bo w ciągu 2m przytyła 1kg co jej się wcześniej nie zdażyło:p ) także cieszę się bardzo bo już jest na 9 centylu a nie na 3 hihi. Dalej ciężko ze spaniem, nie może usypiać - teraz już się usypia 2gdz,opadam z sił :( a jak już uśnie to budzi się co.chwilę z płaczem.Nie wiem jak ja to wytrzymuje bo to trwa od urodzenia ehh
Czy któraś z Was ma buciki Memo dla dziecka?
 
reklama
Do góry