reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Chybra to jest zmęczenie materiału.Mam tak w weekend.Podświadomie moje ciało wie że może sobie pozwolić na zmęczenie bo R jest w domu to mnie wyręczy.Dopiero wtedy widzę i czuję jaka jestem padnięta.Bo w tygodniu to jestem ze stali.R wychodzi do pracy przed 7 i wraca przed 19...także ja też cały czas sama ehh
 
Beatka, np placki z cukinii, marchewki, dynii. Warzywa tarkuje, dodaje jajko, i trochę jakiejś mąki i do piekarnika :) a makaron z sosem pomidorowym i mięsem.
Ja daję chlebek z szynką, kupuje drobiową, taka co ma najwięcej mięsa. Robię taką mini kromkę ok 4cmx4cm, do tego ćwiartkę pomidora i ogórka i wcina. Nie zawsze zje wszystko, część ląduje na ziemi ;)

Aha, no to nieźle z tym żłobkiem. My z miejsca 500 wskoczylismy na 334 ;) mamy 81pkt. Nie sądzę żeby się kiedykolwiek dostał.

Dziewczyny, ja też ciągle sama. Czasem mnie to mega dobija...
 
No bez kitu , ciężko jak cholera. Ja tutaj z dwójką nigdzie nie wyjdę, bo przecież K mi pieprznie w długą i tyle Go zobaczę , a samochód u mechanika, no nic , jutro to samo, w pt może wycisnę się do rodziców jeśli nie będzie padać. A jedzenie? Kuźwa jutro znowu obiad trzeba jakiś zrobić ehhhh
 
Aha ja bym puściła do państwowego. To mega oszczędność. Jeśli okaże się że jednak jest lipa to zrezygnujecie po jakimś czasie.
My też mamy 81pkt i z miejsca prawie 500–600 wskoczylismy na 296
 
Misia ale 81pkt to taki standard przy jednym dziecku, odprowadzaniu podatków w Wawie. Ja nawet zaznaczyłam że samotnie wychowuje dziecko ale za to 0pkt bo musiałoby być zrzeczenie ojcostwa lub ustanowione alimenty
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bab Ale to też śmieszne. Ile razy jest tak że kobieta nic nie chce mieć wspólnego z ojcem dziecka (mam taką sytuację w rodzinie, że kobieta powiedziała ze nie wie kto jest ojcem, bo nie chce mieć z cpunem nic wspólnego) to w takim razie też ma 0 punktów? Trochę bez sens. Powinno być chociaż 2 punkty... Jak nie 5-10
 
Do góry