reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Judith
Ten jaśniejszy to jest 3-6 A ten ciemniejszy z prawej 6-18. Jest większy ale nie jest to moim zdaniem taka różnica jak przy poprzednich
1515847314-de473686a3998da8-aaaaaa.jpeg
1515847320-fdd85c59ef754edc-aaaaaa.jpeg
1515847327-b72d249515ee0a1f-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pumelova ty to fachowo pomagasz :) ja mam aventa , pojde do sklepu obejzec roznice.
Maziajko wy tez bezzebne ?:)! No cóż, kiedys w koncu wyjdą.
Z starszakiem mialam niezla jazde z zabkowaniem typu goraczka i katary. Oby nas to teraz z liwia ominelo.
U waszych znajomych tez taki babyboom?:)

Co do fotelika ja tez niby mam po starszaku, z tym ze on ma 4,5 roku i jeszcze w nim siedzi ... wlasciwie to mam tez uzywany po siostrze ale wszedzie tyle trabia o uzywanych fotelikach ze to zlo, ze juz sama niewiem..
 
Napolka u mnie był problem ja złapać bo tak krzywo rosła ze musieli wiercic w zuchwie. I mam antybiotyk, założone szwy i polik spuchniety. No nic damy radę. A za tydzień znowu muszę się umówić i tak 4 razy :(
A co do mieszka to patrzyłam na mojej sciagawce że po 5 miesiącu w każdym posiłku ma być mięsko albo ryba. Ja nie daje w każdym ale z 3 razy w tygodniu je kurczaczka, a jak znajdę jakąś świeżą rybę w środku Polski to kupię. Też zamierzam wybrać się na ten film z mężem.

Katja my też bezzebne, jak miałam wyrywany ząb to obok okienko miała stomatolog dziecięca to sprawdziła młodemu paszcze. Powiedziała ze jeszcze trochę i wyjdą ale czym później tym lepiej i aby myć ząbki gdy wyjdą szczoteczka z włosiem. I nie podawać soków.
 
No widzisz Maziajka, a ja akurat bym chciała bardzo drugie... mimo zr z Kuba nie miałam łatwo.
A co do ryzyka No nie do konca, bo każda kolejna cc np wiąże sie z większym ryzykiem powikłań. A powikłania mogą byc rożne.
Zreszta to było powiedziane ogólnie.

Jak podAjecie jajko? Ja sie jeszcze wstrzymam, ale jestem ciekawa :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja już na temat kolejnej ciąży się nie wypowiadam , bo to nie wchodzi w grę, dwójeczka do liczba boża i niech tak zostanie, cieszę się, że dostałam@ i że zaczęłam znowu antykoncepcję:laugh2:

Hydraulik wymienił nam kran, bajerancki jest:laugh2:W prysznicu uszczelki wymienić się nie da, w sumie to nam to nie przeszkadza, czekamy tylko aż się kompletnie rozpadnie, bo mamy na oku wypasioną wannę:-pNo prysznic ma 5 lat i niestety bardzo o niego dbam jak o wszystko w domu więc trochę jeszcze chyba poczekamy:blink:

L śpi, byliśmy u rodziców, mąż zrobił nadziewanego kuraka uuuuhuhuu mega dobry!

Poodkurzałam, pomopowałam, idę pranie wywiesić, wieczorem jakiś film i grzaniec, jutro ma być ładnie więc może uda się spacer w 4. L dziś będzie jadł brokuła po raz pierwszy;-) ;)
 
misia kurcze 8 razy godzinę dziennie.. To ja nadal ze 12 i 2h.. Ale nie mam serca jej ograniczac np w nocy bo przybiera słabo więc póki nie jestem zombie to karmie ile wlezie
Jak się dziś czuje Grześ? My kaszlemy:(

Linoone też miałam mega gęste i o dziwo trochę tęsknię do nich:D Agatka od 2 tygodni budzi się o 2 w nocy robi kupę i się rozbudza i z godzinę nie śpi.. albo i 2.
Wczoraj się już poryczalam przy noszeniu

Chybra spróbuje biotebalu jak skończę kiedyś karmić w końcu:D

Kasia a nie da się np z gemini zamówić do was?

Saba fajne plany, kiedy się wybieracie?

Ewella ja kupiłam sobie pełnosłodyczy bo pasują mi do diety bez mleka i jaj[emoji7][emoji7][emoji7] krówki, herbatniki, te bez cukru też chociaż słabo że bez cukru[emoji23] fig bary malinowe[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] lepsze niż czekolada! I Agatce pełno owoców w słoikach i tubach, ale chyba mamy problem z jabłkiem więc wszytko mąż zje o_O

Madzik87 też mam dosyć kp a jednocześnie nie wyobrażam sobie nie kp.

Emol bierzesz coś przeciwbolowego?

Judith ale te pow 6 miesiąca wypluwa narazie ale z poprzednimi też tak było

Aha to już nie posiedzisz[emoji23][emoji23]

Napolka to ciekawe bo mam kazal 4 razy dziennie, myślałam że to standard. Dzień w dzień 4 razy. 2 ja 2 mąż.
Kolano nie boli :D
Moje libido wynosi -5..

Maziajka jak umiesz zapiac pasami to jasne mogę Cię zgarnąć bo ja mam baze to nie umiem:p
Ale narazie jesteśmy przeziebione:(

Katja my też bezzębne

Moja się dziś tak drze że m ie zaraz szlag trafi..




Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emol- dzięki za odpowiedź z tym mięskiem, muszę powiedzieć teściowej żeby mi dała pierś z kurczaka jak będzie kiedyś na rosół zabijać, to małej zamrożę i będę po kawałeczku gotować. attachFull835296

PS jakie wielkości mięska do obiadku? Jeden paseczek, czy mniej ? zupełnie nie mam pojęcia jak się za to gotowanie zabrać, jakie proporcje warzyw? Macie blender ręczny czy kielichowy? Gotujecie codziennie czy pasteryzujecie słoiczki? Tyle tych pytań mam, że masakra. Ale nie chcę wiecznie kupować słoiczków….:no2:

Chybra- ale masz dobrze z mężem, mój to nawet zrobić sobie herbatę ma ‘’problem” nie chce mu się i pije ciągle wodę samą,
emoji23.png
ach…. Skąd Ty masz tyle energii na to wszystko? Ja dziś tylko obiad zrobiłam, no i teraz się ciasto piecze, na nic nie mam siły, motywacji mi brakuje a tak planowałam się wziąć za ćwiczenia….


Pumelova
- zdrowka dla Was.:-) :) ja też sobie kupiłam zapas słodyczy. Byłam w Rossmannie bo chciałam skorzystać z promocji 2+2. Kupiłam ‘’kulki mocy” Chodakowskiej i jej 3 batony i zapłaciłam 13 zł, a bez promocji zapłaciłabym 23 zł, do tego kupiłam 4 batony dobra kaloria też z Rossmanna, bo nie zawierają cukru i słodzików sam naturalny skład, a dziś jeszcze kupiłam czekoladę gorzką i dwie tubki Day up, chciałabym żeby mi to starczyło jak najdłużej, ale zobaczymy, bo mój mąż ciągle je ciastka i zawsze mnie nimi kusi… :baffled:
 

Załączniki

  • upload_2018-1-13_17-40-41.png
    upload_2018-1-13_17-40-41.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 80
reklama
Pumelova tak umiem my nie mamy bazy;-)
Jaga tez przeziebiona ale juz lepiej zdrowka dla Agatki:*

Ola W tak wiem sama mialam cc×2 no i mam powiklania teraz w kwietniu ide na operacje.
Ja jajko robie na parze w formie jajecznicy.Daje przewaznie przepiorcze.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry