reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Emol ja kupiłam tą co ty piszesz. Podaje jej łyżeczka ale robię tylko 50ml na wodzie i tak wszystkiego nie zjada. Super kombinezon :)

Byliśmy u lekarza, Iga ma zapalenie oskrzeli :( antybiotyk i inhalacje przepisane.

Hej Ewella. Nie wiem jak bedzie u Twojej malej po antybiotyku ...bo my juz na samych inhalacjach 6 dzien i powiem Tobie masakra. W srode mam nadzieje ze na kontroli bedzie juz ok. Oklepuj mala i czysc noska bo ta wydzielina musi zejsc
Mam juz corke 3 latak ...ale z oksrzelami mamy do czynia pierwszy raz.....
 
reklama
Hey! Coś za dobrze nam było ostatnio, często mi się śnił poród taki bolesny i już wiem na co. Dziś przyszedł do mnie komornik i chciał coś zająć za stare długi męża ( które oczywiście miały być już dawno temu spłacone ). Nosz ku*wa, przecież aż mi się ręce i nogi zaczęły trząść. Zabiję go gdy wróci z roboty... Do tego jeszcze Leon prawie cały czas od rana się drze, no nie mam do Niego siły dziś:frown: A i Kacprem nie mam się jak zająć przez to. Kurde no cacy przed świętami.
 
Ewella przykro mi :( oby szybko przeszło!

U nas pokaslywanie. Ale wyglada na to ze zeby. Nie wiem, jutro mamy miec szczepienia, a mi juz na sama mysl niedobrze... i robie sie chora... tak ku... nienawidze tych dszczepien ;(
Boje sie go strasznie. Zwłaszcza przez ten kaszel. I zwiększone ulewania. Ale z 2 str tak damo miał wczesniej i potem wyszły zeby.... wiec sama nie wiem ;( troche zaluje ze opróżniłam szczepienia, bo moalabyM juz za doba.... ale No nic, mam nadzieje ze lekarka kompetentna i w razie watpliwości nie kaze mi go szczepić. A jak zaszczepie to ze obejdzie sie bez nopow, wnm, gorszejk, wrzasków itp... i oczywiscie znowu ide sama vo msz w pracy, a tylko taka godzina była... ;(

O matko Chybra.... nie wirm co powirdziec.... chyba tez bym męża ukatrupili :/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ola w jeśli jesteś przeciwniczka szczepień to czemu dziecko szczepisz? Mój kaszel od miesiąca ale był oskrzelowo czysty więc był szczepiony.

Chybra to mąż nieźle ukrywał. Przecież najpierw kilka listów przychodzi żeby spłacić, wstawić się u komornika itd. Komornik przychodzi do domu z ostateczności.
 
Emol nie jestem przeciwniczka jako taka tylko po prostu sie boje i uwazam, ze jest ich za duzo. Natomiast boje sie tak samo powikłań po szczepieniu jak i po chorobach. Z tymże uwazam, ze wieksze ryzyko nopu niz np zachorowania na polio obecnie.
A druga sprawa- nie wychowuje dziecka sama. Maz tez ma cos do powiedzenia. Nie moge syna nie zaszczepic, bi ja nie chce, jesli maz chce. Droga kompromisu troche opoznilosmy


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ewella zdrówka!!! Oby szybciutko leczenie pomogło!

Jenny ja też mam starsza corke w domu ale przy pierwszym katarze Kuby byłam jak dziecko we mgle. Napiszesz coś więcej o oklepywaniu- w sensie ile razy dziennie i jak to robic.

Ola będzie dobrze. Musisz myśleć pozytywnie.

Emol słodziak z tego renifera :-)

Pogoda do zwariowania wczoraj zero a dziś 10 stopni i jak tu nie chorować...
 
Hejka.
Emol ja dałam ryżowa, na mleku nie chciał samej na wodzie troszkę zjadł. Ogólnie to nie chce za dużo jeść więc tyle ile ma chęć to dostaje. Super renifer.
Jakby co to daje łyżeczka, na butle nadal nie chce patrzyć co by w niej nie było. Nawet niekapka od 4 miesięcy kupiłam to się nim bawi tylko.
Za to melduję że w końcu ładnie spał.
Ewella no masakra, skąd to zapalenie. Zdrówka dla małej.
Chybra o rany będzie armagedon jak wróci.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emol sliczny ten renifer

Ewella zdrowka abyscie szybko z tego wyszly. A do inhalacji sterydy ?

Karuzela nie wiem jak sie oklepuje takiego malucha moj byl troche starszy. Ale reka w taka lodeczke, nie otwarta dlonia i dziecko musi miec glowe w dol. Oklepuje sie ok pol godziny po podaniu lekow wykrztusnych.

Chybra ladna historia tuz przed swietami. Moze to jednak pomylka
 
Jenny coś słyszałam o oklepywaniu, właśnie obejrzałam na Youtube i zrobię jej przed spaniem dzięki :)
Dla Was też zdrówka :*

Abed do inhalacji sol fizjologiczna.
 
reklama
My po fizjo.Intuicję mam dobra, faktycznie jest asymetria.Mamy ćwiczyć i będzie dobrze.Ale nie jest jakoś bardzo źle i mówi że nie ma potrzeby iść do neurologa.Ponad gdz pokazywała mi ćwiczenia,bardzo fajna babka.Jestem zadowolona bo przynajmniej wiem już jak ją nosić,jak przebierać, jak nią poruszać itp.

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry