reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ojjjj Aniek słabo z ta bostonke :( ale moze Was ominie (oby!)
Musisz byc czujna i obserwować

Az zaraz sprawdze co znaczy 2 grupa glutenu :D

Ja wczoraj dałam Kubie marchewkę. Nie byl zachwycony [emoji23] zjadł, ale sie krzywił. Ale spoko, ja tez nie lubie gotowanej marchewki ;D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ewella idziemy do naszego pediatry na 13.45.

Judith chodzę do szkoły więc mi zależy na jak najszybszym rozszerzeniu. Wiem co mówi who ale ja się pytalam kiedy można (gdy 50 centyl i 7kg wagi i w systemie mieszanym karmiony)a nie kiedy Who rekomenduje
Misia dzięki za odpowiedź, o to mi chodziło, czy są jakieś warunki do spełnienia. Dostaliśmy się ale już na popołudnie. Podpytam go jeszcze czy możemy rozszerzyć bo Artur dzisiaj kończy 4 miesiące. U mnie miesiączka w sierpniu a potem nic...

Aniek lepiej aby nie zarazili się :/

Ola w ja również nie lubię marchewki gotowanej
 
Cześć Dziewczyny,


Dalej nadrabiam, i już nawet całkiem sporo odpisałam, i szlag trafił posta [emoji34]


Joldzi - pocieszam.. Twoja 4 latka wykazuje zazdrość, a moja 8-latka ostatnio musi mieć Tatę przy zasypianiu [emoji6]. Norma [emoji1]


Misia - ojjj, słabo z tym tic takiem, choć milutko, że dziecko chciało się z Grzesiem podzielić, za rok, dwa będzie idealnie (może nie z tic takiem, ale jakiś chrupeczek, ciasteczko?). Dobrze, że miałaś wszystko na oku.
Pazurki cudo. Ja swoje paznokcie maluje matowym lakierem z Avonu. Też daje rade, choć hybrydki kuszą na maxa.


U nas króluje mix muzyczny: metallica, sepultura, panthera, r.e.m., kult, proletariat, hey [emoji173]/Nosowska, ale i stare składanki z Anią Dąbrowska, Salt'n'pepa, alicia keys, itd... Dzieciowe przeboje Jagoda ogarnia - we 3 lubimy piosenkę "idziemy do zoo" [emoji3].



Aniek - super, że chrzciny tak dobrze się udały [emoji4]. I ten pierdzioszek [emoji173]. Z pewnością rozluźnil atmosferę i powagę chwili [emoji6].
Też mam problemy z nadrabianiem, a czytanie... O matko [emoji23] - właśnie poczytuje książkę, która miałam niby czytać w szpitalu, jak się mała urodziła [emoji1].
Jej, jaka kruszynke ma Twoja koleżanka. To się na nowo napatrzysz na mikro dzidzi [emoji4][emoji3].
O kurde... Bostonka [emoji44]. Oby Twoje dzieciaczki nie podlapaly tego świństwa.



Kasia - u nas wkładka poszła w odstawke w październiku. podciągalam ja na maxa do góry ile się dało, ale jak przyszedł kombinezonik, to odstawilam.


Ola - brawa dla Kuby [emoji122]. Pięknie ruszył. A ty moja droga, przestań wszystko rozkładać na czynniki pierwsze, i "ściągnij te ciemne okulary". Czytałam, że chciałabyś cofnąć czas do okresu oczekiwania. Pamiętam wszystko [emoji6]. Jest dobrze, i idzie ku coraz to lepszemu [emoji106]. Przestań doszukiwać się nowych problemów i zamartwiac się na zapas (wiem, że ciężko, bo internet atakuje, a i spora wiedzę sama już masz z racji wykształcenia). Dzieciaczki tak szybko teraz rosną, że szkoda by było zmarnować jakąkolwiek z magicznych chwil z ich wczesnego dzieciństwa. Szczęśliwa i wyluzowana mama, to szczęśliwe i wyluzowane dziecko.


Pumelova, Agniesiam - i ja miałam nadzieję na podszkolenie angielskiego w czasie ciąży i po niej , ale póki co duża dupa w tym temacie [emoji1]. Dzięki za link. Pumelova - a Ty co masz za apke?


Judith, Liluli, ewella, Ola, emol - najlepszego dla Waszych pociech na 4 m-ce [emoji8][emoji8][emoji8]



Abed - cieszę się, że już u Ciebie lepiej. Kurcze... Może i ja powinnam podejść do fizjo profilaktycznie? Chodzę już po tylu specjalistach, że jeden więcej z pewnością nie zaszkodzi.


Napolka - oby teraz było już tylko lepiej między Wami [emoji8].


Dalej nadrabiam [emoji23], więc skacze po tematach wstecz i czytam te na bieżąco, sorry [emoji8]
 
Ewella, agakm duolingo - nie wiem czy fajna bo nie mam porównania, ale ważne że w telefonie który mam przyklejony do reki;)

Kurde laski.. Siostra mojego męża jest w Tajlandii na wakacjach ze szwagrem.. mieli wypadek na skuterze, ona połamana, ręka noga nos, a on uraz głowy.. miał operację żeby zmniejszyć ciśnienie wewnątrzczaszkowe.. Nie wiadomo w jakim stanie wyjdzie z tego...
Trzymajcie kciuki za nich proszę.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga do okresu oczekiwania ale mądrzejsza o to, zeby sie nie martwić wymiarami z usg np :D
Teraz sie juz nie przejmuje tak (tzn mam mega zjazdu jak mam okres [emoji23]), ale o pewne rzeczy sprawdzam/ pytam Was bo fizjoterapeutka kazała mi obserwować i jej mowic. Bo jak pisała Pumelova- drobiazgi, na ktore my nie zwracamy uwagi mogą byc duża podpowiedzią dla fizjoterapeuty.

Pumelova Boze :( oby wszystko było dobrze! Przesyłam ogrom pozytywnych mysli!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry