reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Dzięki dziewczyny, moze spróbuje ten bepanthen przed wizyta u dermatologa.

Emol moj tez dzis mało je, duzo bakow puszcza ;D i płacze przy tym.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Misia nie wiedziałam że A plus A może być też 0...
Zuza tą matę kupiłam tutaj w Uk w Mothercare
Znów wojna o spanie...ile to jeszcze potrwa bo już nie mam siły...

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia tak w krzyzowce genetycznej wszystko zaczyna się od dziadków. Jeśli rodzice mają AA (dominujacy allel- homozygota) i 0 to dzieci wszystkie wyjdą AiO (recesywna grupa-bo mogą z tego człowieka wyjść 2 rodzaje krwi z kolejnej Lini)
Jeśli misia Wie że rodzice tak mają taka sytuację, to i ona wie jaką dokładnie ma grupę. I jeśli mąż ma tak samo jest 50% szans na Ai0, 25% na homozygota AA i 25% na grupę 0
1509743315-40684efc39e03178-aaaaaa.png

Nie wiem czy łatwo to wyjasnilam. Wpisz sobie w Google dziedziczenie krwi po rodzicach to wyskocza różne rodzaje krwinek i ich dzieci małe krwinki, fajnie zilustrowane. Jeśli chcesz to mogę ci wyliczyć u was prawdopodobieństwo, ale muszę znać wasze grupy i ewentualnie waszych rodziców. To jak chcesz napisz priv :)
 
Saba17 to u mnie lasuchow pod dostatkiem:D moja też nie lubi ubierania ale tylko jak jej ręce do czegoś wkładam to się drze:D

Monti ja bym nie miała siły nosić jakbym nie zjadla[emoji23]

Kurczę to była jedna z gorszych nocy. Nie najgorsza bo pamietam.jak były kolki. Młoda zasnęła o 21 i dosłownie chyba co pół godziny się budziła z krzykiem. Nie bolał jej brzuszek bo nie prezyla się, chyba miała koszmarki:( najpierw nosiłam parę razy, o 1 karmiłam i potem tylko nosilam/dawalam smoka, w końcu o 4 nakarmilam i wzięłam do łóżka bo mnie szlag trafial- spala do 7 bez zajekniecia.. Ale byłam wściekła w nocy bo mój spał jak zabity. Wrrrr..



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam tak samo dziewczyny muszę zjeść bo będę zła i siły na nic nie będę miała. Nigdy nie było tak, że nie zjadłam śniadania. Jak krzyczy to kładę na kanapie a jak wrzeszy to już na ręce biorę i jem ;)

Pumelova oj..wspolczuje nocki. Może wczoraj goście na urodzinach za bardzo ją rozbawili? Albo po prostu chciała się poprzytulac :) też jestem zła jak Iga płacze w nocy a mój rano mówi np. No jak fajnie Iga w nocy spała ani razu się nie obudziła :o
 
Mam tak samo dziewczyny muszę zjeść bo będę zła i siły na nic nie będę miała. Nigdy nie było tak, że nie zjadłam śniadania. Jak krzyczy to kładę na kanapie a jak wrzeszy to już na ręce biorę i jem ;)

Pumelova oj..wspolczuje nocki. Może wczoraj goście na urodzinach za bardzo ją rozbawili? Albo po prostu chciała się poprzytulac :) też jestem zła jak Iga płacze w nocy a mój rano mówi np. No jak fajnie Iga w nocy spała ani razu się nie obudziła :o
No to mam tak samo z tym jedzeniem:D

Chyba tak, tam była tylko moja mama i jej partner ale bardzo ja rozbawiali, a ona byla okropnie marudna i spiaca, przez zmianę czasu nam się sypią wieczory:/ musimy już ćwiczyć o 19:30 chyba żeby to jakoś ogarnąć. Zobaczymy dziś:D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova i Ewella - u mnie analogiczna sytuacja, gdybym męża nie obudziła w nocy to nie wiedziałby, że w nocy trzeba się dzieckiem zająć. Ale taka natura matki, że jest wyczulona a ojciec zazwyczaj nie choć oboje bardzo kochają dziecko.

Ktoś pytał o matę ja akurat mam wersję taka dla chłopców i dziewczynek a na zdjęciu ktoś miał tą dla dziewczynek. Firma bright star. W ogóle mają bardzo fajne te maty, nie sa tanie, ale warto bo porządne.
Link do: Bright Starts Edukacyjna mata plac zabaw deluxe z piłeczkami (10754) - Ceny i opinie - Ceneo.pl
 
reklama
Pumelova... u mnie w nocy podobnie tyko bez płaczu. Ja już o 3 wzięłam do łóżka i jestem cała pokopana [emoji12]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry