reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Monti nie, no coś ty. Wyciągnęłam, jeszcze językiem wypycha, chociaż wczoraj skrobnelam mu troszkę jabłuszka to na widok łyżeczki się cieszył. I ładnie szamał. Tak mu co kilka dni coś będę próbować, niech liże sobie nowe rzeczy bo z takim jedzeniem prawdziwym czekam do 6m.
A i jeszcze kilka dni temu mówiłam że się nie dźwiga. Cofam wszystko. Dźwiga się aż furczy, siada z pozycji półlezacej, ale mu nie daje jeszcze. Do tego na brzuszku podnosi się na łapkach i dupke dźwiga (od czwartku) także jeszcze mu tylko brzuszek ciąży. Ale przekrecac się przestał, czasem tylko z brzuszka na plecki. Czyli na wszystko przychodzi czas.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Misia to moja też chce z takiej pozycji ciagle siadać, tylko na tym brzuchu jeszcze pupki nie podnosi.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Monti dziś nie podnosi a jutro zacznie. Ja jak tylko po narzekam że Grześ czegoś nie robi to on zaczyna. Chyba wyczuwa troski mamusi [emoji14]

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola w fajnie jakby urodziła w ten sam dzień co ty tylko rok później :)
Coś musi być w powietrzu, że dzieci tak reagują. Mój przecież nie kolkowy, nie placzacy z byle powodu, ale jakoś coś jest nie tak. Kupcia dzisiaj wyglądało między zupa krem z groszku a piure z groszku :)(smacznego) mały się obudził, a obiad jeszcze nie gotowy. Może da mi go zrobić :)

Misia a gdzie rodzice tego dziecka. Ja pierdziele tesciowie, rodzice, kuzynostwo, ich dzieci... na wszystkich trzeba uważać bo ludzie mózgu nie mają.

Misia zanim matem pomalujesz przyklejasz. Tak mi się wydaje. :) a pazurki wooow!
Ja napisałam ze Artur nie chce się przekrecac, raz to zrobił i mu wystarczyło. Nadal nie przekreca się. Wczoraj lapal zabawkę, dzisiaj już nie. :/
 
Ola heh ja chyba już nigdy nie zatęsknię za ciążą:-p Inaczej było gdy był tylko K:laugh2:

Rany tyle mamy dziś roboty, że od rana latamy. Fachmany złożyli szafę2,5 metrową, później muszę w niej i obok niej posprzątać, na korytarzu i schodach, odkurzanie, czyszczenie kominka, dzieci, kurze, odwiedziny z K u rodziców, teraz byliśmy w Biedrze i jedziemy do Lidla. Ale pogoda super więc mi to pasuje:laugh2:
L nie usnął wieczorem o 21 tylko się rozgadał i rozbawił i o północy usnął:-p Ale od ok 2 tyg już przesypia całe noce. Dobra, ale nie chcę dzieci zbytnio chwalić, bo mi się pewnie czkawką odbije:-p
Miłego:*
 
Emol mama tych dzieci ma je gdzieś. Serio. Sebastian lat 3 sam chodzi na dwór. Już im auto raz odpalił. Jak pomalujesz matem po krysztalku to będzie matowy.
Joldżi a kupiłam sobie matowy top i musiałam przetestować.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Monti ja wiem. Tylko kazdy poleca cos innego. A ja sie na tym nie znam. Chciałabym dla nieho jak najlepiej, a nie wiem co wybrac.


Kuba dzis po raz pierwszy przekręcił sie na brzuszek :)

Czy Wasze dzieciaczki tez sie kręcą wokół osi? A jak tak to w obie steony? Bo moj tylko w jedna i nie wiem na ile to związane z tym napięciem a na ile tak jest normalnie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Moja nocka dziś najgorsza odkąd mały się urodził. Wsawałam co godzinę i o 5 rano się poddałam i synuś spał już z nami. Po przebudzeniu niespodzianka mały ma stan podgoraczkowy nie wiadomo skąd. Nic więcej ani kataru ani kaszlu może coś się szykuje. Oby nie.
Misia12 ładnie paznokcie zawsze mam dylemat jak jestem na paznokciach jaki kolor zrobić bo czerwony to mój ulubiony. Matowych nigdy nie miałam.
Z tym tik-takiem to nieźle trzeba uważać na takie kręcące się dziecko bo może krzywdę zrobić, dobrze, że zauważyłaś, aż skóra cierpnie na myśli co by mogło się stać.
Mój też tak fajnie się obracał i przestał.
Widzę że sobota u wszystkich pracowita u mnie ta gorączka młodego pokrzyżowała plany. Poza jasnym zrobiłam torcik bo maja starsza córcia ma jutro 21 urodziny.
[emoji23]jak to zleciało.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czasami taka bezradność łapie bo nie wiadomo o co chodzi dziecku...
Przydałby się nowy kierunek na studiach BOBOLOGIA,gdzie uczyloby się języka niemowląt ;)

Słuchajcie czy któraś z Was korzystała z metody antykoncepcji typu komputer Lady-comp i podobne. Moglabym prosic o opinie ? bo zastanawiam się nad tą formą....
 
Do góry