reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Aniek my również żadnych badań, nawet moczu. Ale jak będę na kolejnym szczepieniu nie wychodzę bez skierowania do okulisty dziecięcego. Już 2,5 miesiąca babrze mu się to prawe oko. Antybiotyk nie pomógł, więc mam ich w poważaniu i nie wyjdę bez skierowania.

Ola a najgorsze jest tak mówisz ze sobie nie życzysz ale i tak będą próbowali wciskać. Jeszcze to przed nami. Ale ja już boję się z teściową zostawić dziecko.
 
reklama
Emol w domu mam tylko podstawę, a w całą resztę graliśmy u znajomych :blink:
A i jeszcze graliśmy w Doomtroopera karcianego i Warhammera figurkowego uuuu to był czad.
 
Na początku przypisywałam Emili syndrom high need baby hehe bo też nic a nic nie mogłam zrobić w domu.Ale odkąd się uspokoiła to jest ok...biorę ją w koszu do kuchni-lubi patrzeć jak się krzątam i pokazuje jej różne rzeczy np uwielbia patrzeć na ogórka,aż się trzęsie[emoji16]i jeszcze jej przy tym śpiewam piosenkę o ogórku hehe prasować też mi daje,dziś na macie była ponad 40 min a ja nadrabiałam prasowanko_Ogólnie jest spokojna,wrzeszczy tylko jak głodna,ma dużo siku i jak jej się nudzi w jednym miejscu,no i jak chce się potulać:)

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
My też nie mieliśmy żadnych badań. Tylko biodra i 14.11 badanie dna oka u okulisty ale to u nas standard dla dzieci w 4 miesiącu. A wy macie to badanie?

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zuza dostałam antybiotyk na bakterie. Ale mógł stać otwarty tylko 28 dni więc po stosowaniu 10 dni wyrzucilam. A nie wiem jak jest z okulista na NFZ. Nigdy nie byłam.

Saba u nas nie ma takiego badania.
 
Hej dziewczyny, później Was poczytam, jak ogarnę trochę bałagan. Mała przed chwilą zasnęła. Dzisiaj był okropny dzień. Od kiedy Lidka się urodziła nie było jeszcze takiego hardcoru. Cały dzień wrzeszczała, nie płakała tylko dokładnie wrzeszczała, aż zaczęłam się jej bać. Wyrwałam się dzisiaj na zumbę, żeby się odstresować. Już mama miała do mnie dzwonić, bo nie mogła jej uspokoić, ale zasnęła z wycieńczenia. Nie wiem, czy to spowodowane jest tym, że zmieniamy nawyki (według zaleceń rehabilitanki) czy czymś innym. Padam dzisiaj na twarz.
 
Mój to dzisiaj cała pięść wepchal do buzi, A jakby tego było mało to jeszcze wyprostowal tam palce i prawie zwymiotowalo_O i też często ciumka sobie te paluszki więc to chyba normalne:-) :)
jak czytam o tych pomysłach "nowych posilkow" to się cieszę że mam tylko mojego Tate który raczej się słucha naszych instrukcji;)
Krystian jak ma dobry humor to polezy sam ze 30min.a tak to raczej kogoś musi widzieć i najlepiej jakby do niego non stop gadać i się szczerzyc:o
 
reklama
Hejka,

Aniek ja też żadnych badań nie robiłam Mikiemu, nawet moczu [emoji6].

Mamusia_muminka super ze chrzciny udane. My też lubimy planszowki, taboo, kolejka, dixit. ..itp. mój Miki tez ssie palce, wręcz całe pięści, to normalne

Chybra super, że się ruszyło, ja mam dopiero 30 listopada neurologa, byłam tydzień temu u pediatry i ona by się nie czepiala, ale żeby mnie uspokoić dala mi skierowanie.[emoji4]

Saba17 śliczny ten twój Piotruś [emoji4]

Emol a mój feludek mało gada, albo to mi tak się tylko wydaje, bo ja dużo gadam [emoji23]

Abed jak tam głos?

OlaW może to rzeczywiście AZS ?

Judith ja jeszcze nie ubieram w zimowy kombinezon bo nie mam. Narazie pluszowy kombinezon i ciepły kocyk [emoji4]

Agniesiam86 oby nocka była spokojna, tego życzę
 
Do góry