reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Mamusia muminka ja mam grę Kolejka. Zerknij czy grałeś? Jesteś kolejkowiczem za czasów PRL :)
Polecam dla osób lubiące fantastykę magię i mieczem
(trzeba z min 3h zarezerwować jeśli ma się rozbudowana wersję)
I jeszcze mam jedną grę u mojej mamy. O 7 cudach świata :) ale czy tak się nazywa to nie jestem pewna.

Bab. Osadników też znam :)

Ewella uwielbiam kluski śląskie. Mogłabym jeść codziennie z gluaszem. Ostatnio jadłam gulasz z plackami ziemniaczanymi. Uwielbiam również :)

Artur ostatnio, ale dzisiaj to już wyjątkowo tak głośno gadał, Piszczek z radości, głośno wydawał dźwięki typu niiii, uuuu. Neeee. Może to po skoku tak :)
 
reklama
Emol my właśnie też mamy 7 cudów świata bo to podobno klasyka ale ja w to chyba nigdy nie grałam albo nie kojarzę i jest jeszcze taka śmieszna gierka z dużą ilością kostek na Q .
Jutro towarzystwo będzie grać 3 raz w cywilizację bo po poniedziałkowym podejściu okazało się że źle grali bo nikt do końca instrukcji nie przeczytał haha
No i na grę o tron się umawiają ale to też parę ładnych godzin

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewella mi sie wydaje ze on chce byc u mnie na rekach i koniec, meza czyli swojego tate widuje codziennie i o mu rowniez nie pasuje. A nad spacerami ubolewam bo moglibysmy chodzic w rozne miejsca a ten po 15 sie nudzi chyba ze go niose na rekach

Mamusia fajnie ze chrzciny udane :-) szybkiego powrotu do zdrowka

Ja stracilam glos... Gardlo mnie boli od wczoraj a teraz na wieczor stracilam glos :-( wlasnie zliczamy pierwsze nocne karmienie wczesniej niz zwykle....
 
Kasia tak było że lubiła spać na spacerach a od tygodnia jest tak wlaśnie, że śpi tylko 15-20min i koniec krzyk, może się to zmieni, oby.
A mięso bardzo dobre, teraz w Lidlu można kupić :)

Mamusia super, że chrzciny udane :)

Emol też uwielbiam kluski :D

Bab a to widzę że tak dużo gier macie fajnie :) ja lubię planszówki ale mój mąż nie ;) z mama i siostrą często graliśmy w eurobiznes, chinczyk i państwa miasta :) ale teraz się nie da :p

Abed no Iga też chce być na rękach zapewne ale ja jej nie wyciągam bo boję się, że się przeziebi jak ją wyciągnę taką zaplakana więc po prostu idę szybko do domu . Zdrowia życzę :*

Ja Ige po 2 karmieniu o 1.30 odłożyłam do łóżeczka i teraz dopiero je :D ja się chyba z 10 razy obudziłam I sprawdzałam czy oddycha bo u nas taka przerwa to rzadkość ;)
 
Cześć,

Znowu mnie mniej będzie do niedzieli (mamy gości).

Agniesiam - no na brak wyobraźni i dosłowne zinterpretowanie słów nauczyciela nie ma mocnych [emoji1]. Choć rozumiem, że w takich sytuacjach płakać się chce z niemocy. Generalnie "zawód nauczyciel" do sielankowych nie należy. Kto nie ma wśród bliskich osób nauczyciela / nauczycieli nie zrozumie do końca ich trudu.


Mamusia Muminka, bab - z gier towarzyskich jeszcze "alias" polecam. Rewelacja [emoji1] (a jeszcze jak towarzystwo jest pod lekkim wpływem %, to tarzanie ze śmiechu po podłodze murowane.
Podobne są kalambury Kolejkę też mamy [emoji106].
Ale my od dzwonu gramy, generalnie full planszowek jest u młodej, i nazw nie mogę skojarzyć [emoji23].

Ewella - u mnie wczoraj gulaszowa z wołowina. Gdzieś Ty sarne upolowala?
Mój mąż do gotowania też potrzebuję full naczyń/garnków [emoji1].

Mamusia _Muminka - fajnie, że już po chrzcinach i wszystko Wam gładko poszlo. Pochwal się jakimiś fotkami [emoji5].
Zdrówka dla Wiktorka [emoji8]
 
Cholerka... ja do gotowania te potrzebuje połowy naczyń z kuchni... [emoji23]

Planszówek nie lubie. Jak byłam mała to jakis Chińczyk cyz cos. Ale teraz jakos mnie nie ciągnie zupełnie. Nawrt jak grają raz na ruski rok, to ja sobie wole popatrzeć :D

Kurde dziewczyny nie wiem o oc chodzi... pewnie sie zbiegło w czasie, ale od szczepienia (11.10) Kubę znowu jakby pobolewa brzuch przy bakach (oczywiscie nieporównywalnie do trgo, co było wczesniej), ale co gorsza: budzi sie w nocy. Tzn nie placE tylko pojeczy. Jak mu sie da smoczka to śpi dalej. Ale No raz-dwa razy sie wybudza mimo iż skróciliśmy my porę snu na rzecz karmienia na prośbę lekarA. Ale co jeszcze gorsze-ma cała buzie wysypana.... wiec w zasadzie wyglada tak, jak na hippie... wiec moze to jednak nie była kwestia mleka. Tzn cała buzie ma szorstka, w niektórych miejscach czerwone, w innych po prostu szorstkie. I na udach ma takie szorstkie placki. Troche to wyglada jak AZS.... No on miał od poczatku wrażliwa skore, ale kur... nie az tak :/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ola - może ta skórka reaguje na ogrzewanie? Odpaleniu ogrzewania towarzyszą kurze, suche powietrze, itp.
Podejdź do dermatologa z tym. Nam też się teraz zaostrzylo (różnica temp, i chyba właśnie to nieszczęsne c.o.).
 
Woadam jak po ogień, trochę zajęć i już nie ma jak nadrobić [emoji15]

Moja mama ma 62 lata i pali się do opieki nad Hanką. Niestety jest bardzo daleko bo ja Wrocław a ona Szczecin więc nie mam komu małej zostawić żeby odsapnąć. ‚Teściowie’ 5 lat młodsi ale też pod poznaniem a poza tym byli u nas raz na 2 h i w żyyyyciu bym im nie zostawiła dziecka [emoji23] tyle co moi rodzice do nas przyjadą na kilka dni mogę się zrelaxować.

Mam pytanie czy wy już stroicie swoje bobasy w te grubsze kombinezony? Nie pytam o ekstremalne godziny poranne ale o spacer popołudniowy. Bo ja jeszcze na takim kombinezoniku przejściowym no i kocyk wiadoma sprawa sle jak widzę w innych wózkach bobasy poubierane jak na syberię to sie zastanawiam czym one będą chodzić zimą? Temat zimy jest dla mnie truuudny [emoji27]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Judith - ja na przejściowym kombinezonie lecę. Wczoraj po 18:00 wróciliśmy z cmentarza, więc.. Poza kombinezonem, młoda była dodatkowo kocykiem przykryta. Pod kombinezonem też nie była jakoś grubo ubrana. Zresztą w domu jak ja rozbieram, to zawsze jest zgrzana po tym kombinezonie.
 
reklama
Aga sarna jest w Lidlu mamy jeszcze steki z jelenia :) A Lidlu jeszcze jest struś i kangur ale ja kangury lubię i nie pozwoliłam kupić ;)

Judith mam ten sam problem i z chęcią poczytam jak dziewczyny ubierają :) ja ubieram w kombinezon przejściowy
 
Do góry