reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

U mnie wczoraj też śnieg padał [emoji17]☹

Saba jestes?:D

Agniesia86 moja ma krwiaka na szyjce więc jakbyśmy nie ćwiczyli to by miała mega asymetrie bo taki krwiak skutkuje skroceniem mięsnia na szyi z jednej strony. To dopiero stres! Jeszcze my mamy taka metodę fizjoterapii ze ćwiczymy 4 dziennie po ok 15 minut od 3 tygodnia jej życia - czyli już 15 tygodni. I ćwiczyć będziemy aż się spionizuje czyli do roku max. Na początku mnie to przekazało bo jest to spore poświęcenie ale czego się nie zrobi dla dziubka? Swiatek piątek 4x dziennie. No poza szczepieniem. I 2 razy w tyg fizjo..

My po szczepieniu jak zawsze (o dziwo) bez gorączki spokojna nocka:-)

Aaa co do ciasta może być zwykly.olej, tylko na początku dawalam kukurydziany! I nie daje orzechów bo mi się nie chce rozdrabniac

Ola W ciekawe rzeczy, chętnie bym spróbowała ale nie będę wchodzić w parade tym ćwiczeniom które robimy :-)

Aniek niech młoda od początku się do.kielbasy przyzwyczaja a co![emoji23][emoji23][emoji23]
Stesknila oj tak;-)

Kasia831 przy infekcji witc jest potrzebna w większej ilości - nie bój sie, akurat z ta WIT nie da się przesadzić bo nadmiar jest wydalany.
Też nie słyszałam k tej wysypce, jak dla mnie to wróżenie z fusów ale może i prawda ;-)


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Maziajka ja teź daję małej polizać jabłuszko, winogrono, ale z rozszerzaniem diety wstrzymam się do 6 mca.

Joldżi z tą ilością ciuchów dokładnie tak samo. Mogła bym codziennie zakładać coś innego ze trzy miesiące. A prawda taka że chodzę w kilku rzeczach.

Ewella no to jak karmię, albo usypiam, a się uda, to czytam forum.
Ciekawe czy Iga przekona się jeszcze do basenu? Ja po chrzcinach też Maję zapiszę.
Nie znam przepisu Soni. muszę poszukać.

Linoone z ciuchami mam to samo. Szafa pęka, a ja i tak w tym nie chodzę.

Agniesiam z odmóżdżeniem tak samo mam, mówię że mam tam kaszkę.
Jak po wizycie? Bo dopiero doczytałam.
Zagdzam się że nauczyciele mają ciężko i nie mam nic do nauczycieli. Po prostu program jest przeładowany. Dziecko musi słuchać na lekcji, to podstawa. Podam ci jednak przykład. W 1 i 2 kl.młody miał bardzo wymagającą panią. Przerabiali ponad program, ale potrafiła zainteresować i nauczyć dzieci, nie było jej ciężko napisać dla rodzica informację co dziecko powinn umieć+ tłumaczenie(jak się wymawia po polsku) rodzice mogli pomóc, nawet ci, którzy się angielskiego nie uczyli. Teraz mają inną panią, zadaje, wymaga i nie potrafi nic nauczyć. w dzienniku elekronicznym tylko info "w danym dniu jest test z przerobionego materiału" na szczęście młody super sobie radzi , ale nie wszystkie dzieci sobie radzą.
Nigdy nie mówię źle o nauczycielu, zwłaszcza przy dziecku.

Aga fajnie że Wam się udało z tym testowanie zabawek, ja oczywiście jestem po tyłach i nawet nie wiem o co chodzi. To jest właśnie ta kaszka zamiast mózgu.

Emol najważniejsze że tatuś ciepło ubrał, a że od czapy, to olej to.;-) ;)

Kylesa może mama faktycznie nie czuje się na siłach? Ja niby mogę zostawić u teściowej. Nawet jak Maja nie lubi butli, to babcia daje rady w nią wmusić nawet mm, mimo że daję odciągane. Niechętnie ją tam zostawiam, bo mają durne pomysły i nie słuchają moich zaleceń. Też uważam że dziewczynce łatwiej zanieczyścić. Siurka delikatnie przy kąpieli się odciąga, żeby się skórka nie zwęziła tak że jej się potem nie da odciągnąć i zbiera się bobasowi ta mastka.
Myślisz że przy drugim szczepieniu może być gorzej?

Jenny a gdybyś mamę sama poprosiła, to może by nie odmówiła? Może potrzebuje żeby ją oświecić? Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Ja już prawie miesiąc mieszkam, ale nie jestem w pełni przeprowadzona. Jak się mieszka? Fajnie. Dużo miejsca. wszystko nowe, ale nie czuję się jeszcze jak u siebie.

Dziewczyny szczerze mówiąc nie do końca wiem o co chodzi z tymBLW może wiem tylko nazwy nie znam.

Byłyśmy po miśka i na zakupy, bo jvtro siostra ze szwagrem na obiad wbijają , a wieczorem pewnie teście z siostrzyczkami męża. Nie wiem czy już pisałam, mój mąż oprócz brata, majeszcze dwie siostry 42 i 43 lata(obie panny):D

Wiecie co mój młody dziś odpierniczył? Tak się cieszy tymi dyniami i dobrymi ciastkami i przebieraniem hallowenowym, że powiedział dziś siostrze po religii "wesołego hallowen" OMG . nawet nauczenie tajemnic różańca teraz nie uratuje naszej sytuacji:oo::mad:o_O
Cdn.
 
Aniek twój mąż widzę że również wiedzę na temat zachowania twojego i dzieci zna. Szkoda że nie prawdziwą.uwielbiam "nic nie robić" a frankfurterka to jak mój miód :/ Halloween :) myślę że siostra to zapamięta :)
 
Nie lubię Halloween,nie przemawia do mnie to coś:) a dziś pewnie dzieciaki będą chodzić i zbierać słodycze,nie wpuszcze bo nic nie mam heh

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja 2 lata temu pierwszy raz poszłam na Halloween, na domowke, przebrana za pielęgniarkę zombie. Dostałam krwotoku zaraz na początku imprezy i parę dni później ciąża obumarla. Na izbę przyjęć zawiózł mnie kumpel przebrany za frankensteina.. na szczęście rok temu juz dzis wiedziałam że jestem w 3 ciąży którą teraz mogę przytulic;-)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova nie mogę sobie wyobrazić jak to jest poronic. Bardzo współczuję. Ale teraz trzeba brnąć do przodu, masz Agatke. U mnie przedwczoraj minął rok od kiedy zrobiłam test ciazowy. :)
 
Aniek no nieźle to teraz Was katechetka zapamięta ;) no zobaczymy jak to dalej będzie z basenem będziemy próbować Od też nic na siłę.

Pola widzę zakupy udane, ja byłam ale nie było już pościeli a tylko to chciałam.

Misia też poszłam dzisiaj na spacer i tak mi zimno było, że aż czapkę sobie kupiłam ( nie lubię czapek) a w sobotę jedziemy do decatlona kupię sobie bluzkę termiczną jakąś dobrą wtedy zimno mi nie straszne ;)

Pumelova a dzisiaj myślałam o tym czy musi być olej kukurydziany i te orzechy :D może dam migdały zamiast orzechów ? :)
Ja byłam raz na Halloween bylam przebrana za czarownice ale jakoś nie bawią mnie takie przebieranki ;)

U mnie do południa była siostra później wyszłam z Iga na spacer, myślałam że dłużej pospi ale tylko 30min a rano spała 20min .. Nie wiem dlaczego teraz tak krótko sypia w dzień.
Mąż wrócił z pracy przed 16 to szybko poszłam na basen z siostrą :D teraz mam zamiar poćwiczyć i spać :D
 
reklama
Pozniej Was poczytam, teraz szybko napisze co u nas. Dzisiaj Lidka byla badana przez lekarke rehabilitanke, babka wyobracala ja we wszystkie strony. Zreszta super kobieta. Powiedziala, ze asymetria jest niewielka. Problem jest raczej z napieciem osiowy, ale ponoc miesiac-dwa I bedzie ok. Kamien z serca. Pokazala jak ja nosic, odbija I co narazie robic, bo taka prawdziwa rehabiliracje zaczynamy od pn. Na poczatku dwa razy w tygodniu, potem raz.
 
Do góry