reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ja też marzę o kawie zwłaszcza po nieprzespanej nocy ale właśnie myślę że to będzie strzał w kolano bo jeszcze tylko bardziej go pobudze :p a tak to choć trochę w dzień śpi :D
 
reklama
Aniek była normalna ;) trochę stekal, porobil skupiające się miny i wyszla.

Właśnie młody znowu zasypia więc idziemy na spacer i ja coś kupie do jedzenia bo w lodówce pustka

Kasia ja nie piję kawy ale ja nawet jej nie piłam przed ciszą więc dlatego nie mam ochoty ;) myślę że mleko z kawą przejdzie ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas noc tragedia, nie wiem co się stało ciągle młoda była głodna a słabo jadła. Mam Nadzieję, że to jednorazowa akcja.
Za to byłyśmy w poradni neonatologicznej sprawdzić bilirubine i na chwile obecną (miesiąc życia) 4! Pani neonatolog stwierdziła, że już się żółtaczka nie zajmujemy [emoji7]

Przyszła mamusia ja po nacięciu i pęknięciu drugiego stopnia nie byłam na 2 chyba 2 czy 3 dni bo się bałam. Później 3 dnia wzięłam przeciwbólowa przed wizytą i tak zostało przez 3 kolejne tygodnie. A myłam się po każdym skorzystaniu, używałam białego jelenia z probiotykiem.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Pije właśnie kawę. Cała ciążę nie piłam, wcześniej też średnio, a teraz mam chęć na smak kawy.
Młody spał od 22.30 do 3.30 i musiałam go na cycka obudzić. Potem do 6.30 ale od 8 do 10 gadał, rozlądał się itp. A ja mam wtedy najlepszy sen. Mąż z nim rozmawiał na szczęście a ja dostałam. Teraz się już na jedzonko obudził. No i o 6.30 było czyszczenie noska. Takie gluty że szok. Charczal aż przez nie.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja kawe pije tak jak i w ciazy pilam nie zauwazylam roznicy w zachowaniu.Czytalam ze spokojnie mozna 3 filixanki kawy dziennie ja od zawsze pije 1 kawe do sniadania.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajka język niemowlat jest fajny w teorii ale jakoś nie umiem to zastosować:D mój mąż który tak strasznie odkładal młoda do łóżeczka sam z nią kima na brzuchu;-)
Jutro nie powinno być upału więc chyba się wam uda iść na szczepienie:-) my jutro kończymy 6 więc też trzeba się umówić:D

Kylesa moja już tak różne kupy robiła że nie wiem jaka jest dobra:D ale walila więcej niż 10 dziennie, teraz jest tak 8:D

Ewella nic nie zrobisz więcej, Iga musi dojrzeć, jej układ pokarmowy sobie w koncu poradzi. Nie słuchaj innych bo od takiego gadania właśnie porzuca się kp. Masz najlepsze mleko na swiecie, najada się, a problem z brzuszkiem może mieć od mm rowniez. Jak miałam taki kryzys to pytałam ciocie czy dac jej mm to napisała że po nim też będą kolki więc mam zacisnąć zęby i to minie.
Nie rób żadnej diety potem będziesz schizowac i nic nie będzie jeść a pewnie już wchodzisz w 32:p musisz jeść żeby mieć siłę wykarmic i nosic;) moja już mniej płacze, ogląda karuzele, leży sama i się rozgląda A wiesz jak u mnie źle było:*
Jeśli Tobie brakuje jakiś witamin to idzie z zapasów ciazowych i skład jest zawsze idealny!
Szukałam doradcy laktacyjnego i jest w Kato i jeżdżą też do domu na wizyty ale szkoda mi było kasy i to tak w razie awarii szukalam. Bo sama nie wiem czy moga coś pomoc, wydaje mi się że to po prostu minie:)
A poza tym też zarabiasz przecież nie jest na bezrobotnym tylko dostajesz kasę a to że nie idziesz fizycznie do pracy to przecież była WASZA decyzja. Sprobowalby mi mój tak powiedzieć to by od jutra on został w domu a na bym sobie chętnie wróciła odpocząć do biura.

Przyszła Mamusia ja się podmywalam pod prysznicem po każdej wizycie w toalecie. Pierwszy raz byłam po 2 dniach bo inaczej nie wypusciliby mnie że szpitala. Teraz chodzę rzadziej bo oczywiście nie wyleczylam moich dolegliwosci. I używałam nawilzanego papieru toaletowego nasaczonego naporem z kory debu z rossmana.

Bab ja przez chyba cały tydzień w szpitalu korzystałam z apapu [emoji14] ale bolało mnie wszystko i kręgosłup chyba najbardziej

Abed każde dziecko inne, moja jak marudzi to płacze na brzuszku, więc nie pomaga, owijanie też nie. Ale płacze coraz mniej więc to tylko kwestia czasu:-)

Madwoman i co wyszłaś?;)

Chybra a to nie Ty masz zadzwonic? Mi się kazali skontaktować samej

Aniek właśnie, trafnie ujete. To my nie mamy własnego życia bo ktoś mnie wrzucił na głęboką wodę do innego życia i mam się nagle odnalezc. Już się oswoilam z tym wszystkim i cieszę się tym [emoji173] ale był taki moment że płakałam mężowi że on sobie idzie do pracy i spi w nocy wiec z mloda w tygodniu jest 6h dziennie a ja 24.
Czyli jak planuje wakacje za granicą to muszę mieć dowód mlodej???
Mam nadzieje ze w koncu usnęla rano!!!

Chybra powodzenia w pierwszym samotnym dniu:D

Misia ja nie ogarniam od góry, przecież jak ja kładę na cyca z góry to się w nim zatapia to jak ma oddychać:D

Kylesa moja długo była zoltawa, z oczek to chyba ze 3-4tyg schodzilo najdłużej. Równo 2 tyg temu oglądał ja lekarz i powiedział że już nie ma zazolcen i były wtedy równe 4 tyg
Nie wiem czy przy kp można bo się nie interesowałam, na necie na pewno będzie gdzieś - na ulotce na głównej stronie jest napisane że przy kp po konsultacji z lekarzem

Kasia831 ja nie pije kawy ale odwyklam, ale gdzieś czytałam że można ale zaraz po karmieniu

U nas leci, wczoraj cały dzień na dworze to spał bąbel pięknie, karmienie co 3h cud miód malina. Wieczorem spala u taty na brzuchu no to od 3 do 5 w nocy już jej się spać nie chcialo.
Plecy mnie wieczorami bolą okropnie, od noszenia oczywiście, Was też?



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas wczoraj odpadł pępek, i teraz mogę już normalnie kąpać?
Pumelova mój R wziął ten urlop dwutygodniowy.

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Staram się nie przegrzewac Artura. Jest ubrany tak samo jak ja, ludzie się pytają czy mu nie za chłodno ale sprawdzam mu kark to zawsze ciepły a nie wilgotny czy zimny a i tak porobily mu się potowki na plecach 3 sztuki. No ja nie wiem. Na golasa go zaraz będę trzymać...

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry