reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Integral mi się z 15 zrobił 31 :D to dopiero przeskok :D
Ja nikogo nie wykupuje do porodu więc i nie płacę nigdzie nikomu. Gdyby nie to, że fajne babki u nas pracują tylko na porodówce, a na położnictwie są głupie wydry to bym na wyjście im kupiła kawę.
 
reklama
Witajcie

Mnie na koncowce dopadl I meczy kaszel..musze sie go jakos pozbyc..skocze dzis jakis syrop kupic

Wczoraj znowu dopadly mnie skurcze w miare regularne trwaly ponad 2 godziny po czym minely..Ostatnim razem polozna mowila ze u kobiet ktore juz rodzily moze sie tak dziac ze te przepowiadające są bolesne.. Dzis kolejna wizyta o 11.30 i bedziemy sie umawiac na Usg i ktg..

Na tej koncowce mimo ze jem w miare normalnie to schudlam pol kg.. ;)

Kasia ja takze uwazam ze takie forum to fajna sprawa I mozna wiele sie dowiedziec :) Swoją pierwszą ciaze spedzilam na podobnym forum :)

Wszystkim zycze milego dnia :)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie.

Śniło mi się że urodziłam i spacerowaliśmy z wózkiem. Jejku jaka byłam szczęśliwa...

Noc taka sobie. obudziłam się przed 3 i problem z ponownym zaśnięciem.

Zaraz się ogarnę i jadę do ojca. Urwał mi ogórki i jutro będę bawić się ze słoikami. Jeszcze coś zrobię przed porodem aby był zapas na zimę :)

Buziaki dla Was. :*******
 
Pytanie do dziewczyn, którym sączyły się wody... Miały jakiś kolor czy były bezbarwne?? Od wczorajszego popołudniu wkładka jest ciągle wilgotna, jak wstałam to odrobina pociekla po nogach... Na 12.50 mam gin to się spytam, ale zaczęłam się denerwować. Mam tylko nadzieję, że jakaś infekcja dzień przed terminem się nie przypałętała...

Gratuluję wszystkim Mamusiom[emoji323][emoji323] uściski i dużo zdrówka dla Waszych Maluszków[emoji8][emoji8]

Powodzenia dla wizytujących i rodzących dzisiaj[emoji106][emoji4][emoji4]

Jestem z postami na bieżąco, ale nie mogę spać w nocy od kilku dni i jakoś weny na pisanie brak...
 
Pytanie do dziewczyn, którym sączyły się wody... Miały jakiś kolor czy były bezbarwne?? Od wczorajszego popołudniu wkładka jest ciągle wilgotna, jak wstałam to odrobina pociekla po nogach... Na 12.50 mam gin to się spytam, ale zaczęłam się denerwować. Mam tylko nadzieję, że jakaś infekcja dzień przed terminem się nie przypałętała...

Gratuluję wszystkim Mamusiom[emoji323][emoji323] uściski i dużo zdrówka dla Waszych Maluszków[emoji8][emoji8]

Powodzenia dla wizytujących i rodzących dzisiaj[emoji106][emoji4][emoji4]

Jestem z postami na bieżąco, ale nie mogę spać w nocy od kilku dni i jakoś weny na pisanie brak...
Patuszka mi jak saczyly sie wody nim chlusnely to wkladki byly ciagle mokre..w ciągu dnia zuzylam ich ok 10.. Mogą to byc wody a moze to byc sluz.. Od kilku dni u mnie ten ciagle mokro ale raczej to sluz..bo nie w takiej ilosci jak za pierwszym razem..
Niestresuj sie , masz dzis wizyte to podpytadz I dowiesz sie co i jak..Niesadze bys w ten krotkim czasie miala nabawic sie infekcji..Mnie jak zaczely wody sie lac na prawdę w duzych ilosciach to chodzilam tak jeszcze dwa dni bez zadnych infekcji..
3mam kciuki, moze sie cos rozkreca :)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Patuszka mi przebijali pęcherz płodowy, ale zapach wód do tej pory pamiętam, taki specyficzny, nie potrafię do niczego porównać, na pewno nie miał np kwaśnego zapachu

Bab jeśli stawiasz na Solec, to moja gin mówiła że tu nie istnieje coś takiego jak opłacanie położnej :-) chyba nawet nie mogą, bo na stronie szpitala też nie ma o tym żadnej wzmianki;-)

Emol mam ten sam problem z brodawkami :-( ogólnie irytuje mnie że każda położna mówi co innego i dopiero z 6 kapnęła się że sa wklęsłe i jak niby mały ma złapać?! A jedna kazała mi cała brodawkę pchać do buzi... ehh po powrocie do domu ogarnę sobie doradce bo narazie jestem coraz głupsza....
 
Madwoman dowiedziałam się tego na konsultacji anestezjologicznej. W szpitalu w którym rodzilam anest. Daje zzo dopiero od 140tys nie wiem czy tak jest wszedzie. Najlepsze że kazali mi zrobić konsultacje z hematologiem, więc poszłam i on mi napisał opinie że powyżej 100tys płytek nie ma przeciwwskazań do zzo, ale anest nawet na to nie spojrzał.

Agatka mnie wykonczy. Jak do 4 pięknie spala z karmieniem co3h to od 4 co godzinę karmię bo nie da się jej odlozyc. Nie pomaga owijanie, a ze smoczkiem nadal się wstrzymujemy (ja bym już dała ale mąż jeszcze nie ;/)

Emol i masz tak z obiema brodawkami? Może się rozkręci i nauczy ssać ładnie, życzę Ci tego:*

Aim ja kupiłam czekoladki i kawę wszystkim no bo byłam tydzień, i się wczoraj dowiedzialam że nie dostałam niebieskiego pudełka na wyjście a wszystkoe.podobno dostają [emoji14]

Patuszka rozowy. Położna mi poradziła założyć podkład ten bella poporodowe żeby zobaczyć kolor bo są idealnie białe i na niej moje wody były rozowe.



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiulka nie sprawdzili, może to jest problemem. Dzieki. Zapytam sie.
Nika moje były podobno tylko leciusienko żółte, takie slomkowe. Ale bezdomne. A co do położnych to przyszła dzienna zmiana to babsztyl na siłę mówi mi ze to ja się nie staram aby on jadł. No ale jak płacze a nawet przy niej jak ona go pchala na moją pierś to ryczałt niesamowicie. A jak odłożyła go to od razu spokojniejsze dziecko, dziecko anioł. Ta z nocnej zmiany, wyciskala mi to mleko aby sprawdzić czy mam pokarm, potem różnymi sposobami podkladala bo może mu nie wygodnie. Tyle że on te brodawki lizal a nie ssal.

Ciągle mam duże ciśnienie 140... I problem z hemoglobina bo jak się okazało miałam 9, a jak rodzolam to jeszcze straciłam krew i dlatego te omdlenie. 2 razy dziennie jakieś tabletki mi dają na zabijanie ciśnienia i żelazo i przeciwbolowe

Sent from my HTC Desire 820G PLUS dual sim using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Hej

Ja trafiłam na super położną w trakcie porodu ale nie płaciłem jej nic to jej praca tak myślę gdybym miała swoją wybraną to co innego.

Zaraz będzie obchód i dowiemy się co z zoltaczka. Ja próbuje ją karmić co 3h powoli nam to wychodzi tylko, że je tak 30min przestaje zaraz znowu płacze i muszę jej dac i tak to trwa z 2 h nie raz, w nocy budzilam ją specjalnie o 12 to zasnęła dopiero po 2 a przed 6 znowu sama musiałam ją budzić bo chyba głodna nie była i jadła 3 razy po trochu i po 8 usunęła... pokarmu mam dużo ale teraz już wiem po wizycie, że spadła jej trochę waga a na wynik bilurbiny do 13 czekamy trzymajcie kciuki !
 
Do góry