reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Anita,Linoone i Katja ogromne gratulacje:* Cudownie że Wasze maluszki są już z Wami:* Życzę szybkiego powrotu do siebie:*
 
reklama
Olisia przy zewnętrznym jak czytałam na ulotce nie powinno się używać czopkow tylko maść, lepiej dziala. Ja też mam zewnętrzny i sporo zmalał i nie boli od kiedy go smaruję 2 razy dziennie

Katja również Tobie gratuluję, piękna waga, idealna dla młodej damy ;)
mam nadzieję że dziewczyny trochę odpoczniecie, maluchy dadzą się przespać. Jeszcze raz gratuluję <3

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny - ja miałam ciezkie popołudnie - chyba w całej ciazy nie miałam takiego popołudnia jak dziś ...najpierw miałam wrazenie ze coś mi sie dzieje z oczami ...jakby obraz mi sie rozmawywał ...od 18 tej dopadł mnie bol głowy ....2 godziny przelezałam i jest trochę lepiej ....ale samocpoczucue do d ...

Skad sie to nagle wzieło ....:(:(

Jak coś bedzie dalej nie tak to pojade na ip. Na szczescie mała się rusza ...wiec jestm spokojniesza pod tym wzgldem...
 
Dziewczyny gratuluję! :*

Ja mam napady mieszanych uczuć, chcę rodzić z mega pozytywnym nastawieniem i zaraz nie chcę kurdeeeee :-p

Cały czas mnie gardło swędzi i mały katar jeszcze jest, ale już lepiej niż wczoraj. Byłam z synem na spacerze, u rodziców i nawet poćwiczyłam :blink: Teraz Leon drażni po pęcherzu, a Kacpra zaraz ogarniamy spać. No i siebie pewnie też.
Jutro zaczynam 38 tydz i mam cotygodniowe ważenie, czuję się jak prosiątko bez kitu.
Dobranoc ;-) ;)
 
Linoone gratulacje :) doczekałaś się :) odpoczywajcie :) :*

Katja. gratulacje :) odpoczywajacie :)

Jenny84 a mierzyłaś ciśnienie ? ja przy takich objawach w pierwszej ciąży ladowałam w szpitalu z podejrzeniem stanu przedrzucawkowego, więc może lepiej jedź sprawdzić.
 
Jenny a czy Ty przypadkiem nie pisałaś jakiś czas temu, że swędzą Cię stopy? Lekarz badał Cię pod kątem gestozy?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Linoone serdeczne gratulacje synusia :*

Katja gratulacje córeczki :*

Chybra czuje się podobnie.

Mnie tak wszyscy poddenerwowali że wyzyłam się na sprzątaniu. Górna łazienka, dolne wc i pralka wyczyszczone, no i drzwi. Najwyżej będę zdychac albo urodze. Idę jeszcze pokoje ogarnąć. Najgorsze jest to chodzenie góra dół :D ale co zrobisz ćwiczę kondycję. :D
Martwię się tymi ketonami bo norma jest 0,5 a ja mam 50.
 
reklama
Ola W. - w tramwaju jakby się urodziło dziecko to może by miało darmowe przejazdy MPK do końca życia. Ja tak śmiałam się z mężem, że będę teraz chodzić do kina bo może w przypadku porodu młody dostałby dożywotni wstęp na wszystkie seanse :p

Odnośnie ruchów, zawsze warto podjeść coś słodkiego jak nie jesteśmy pewne ruchów i poczekać, cukier zawsze trochę pobudzi małego do działania.

Pumelova - z tym czy ma wpływ kiedy my się urodziliśmy na to jak nam się będą dzieci rodzić nie mam zielonego pojęcia, ale kto to wie.... :)

Abed - tak ładnie mnie w kolejce przepuszczacie a jednak zawsze się jakaś wciśnie a mój nie chce skorzystać z tej dobroczynności :p chyb jednak ten 8 ostanie :p

Anita - z tą wagą ładnie nas w konia zrobiłaś :p Bliźniaki o super wadze !
A tak w ogóle odnośnie bliźniaków jak byłam na ostatniej wizycie u lekarza to spotkałam ciężarną, która miała termin chyba dzień po mnie i była w ciąży bliźniaczej czyli miała 39 tyg. +6 dni i nadal była na chodzie i czekała na rozwój sytuacji... byłam zaskoczona bo z tego co mi wiadomo ciąże bliźniacze kończą się wcześniej....

Linoone, Katja - Gratuluję !! Super, że masz już poród za sobą. Teraz czekamy na szczegóły :D

Madwoman - witamy !!

Paninka87 - ja w ostatnim badaniu również miałam ketony, najprawdopodobniej za mało piłam, a teraz w okresie upałów łatwo się odwodnić....

Jenny - a jak u Ciebie z ciśnieniem ??

Z tą pełnią rzeczywiście coś jest :p ale z tymi wiatrami halnymi pierwsze słyszę :p może na mnie w końcu coś podziała :)

I niestety mnie też dopadły hemoroidy... zaparcia jednak dały efekt....
 
Do góry