reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Katja powodzenia i czekamy z niecierpliwością na wieści bo to już tuż tuż.
Ola tak jak dziewczyny pisały dzień się jeszcze nie skończył, także głowa do góry kto wie co się jeszcze zdarzy :)

Ja dziś od rana zalatana. Dopiero weszłam do domu a ok 20 znowu muszę wybyć ale dzień udany. Rano badania - juz takie full wypas krew i mocz do porodu aby wszystko było. Tylko dalej nie mam grupy krwi tylko taka specjalną kartę wyrabianą 15 lat temu także zobaczymy czy mnie z nia przyjmą ;)

Wózek i fotelik kupiony. Jednak postawiłam na mniejsze gabaryty i wybrałam cybex balios m w kolorze szarym. Do tego w gratisie dostałam folie przeciwdeszczową, moskitierę i adaptery do fotelika a wcale się o nie nie prosiłam bo ja targować się itp to zupełnie nie umiem :) Do tego stanik do karmienia i jedna koszula do szpitala zakupione także dużymi krokami zbliżam się do końca kwestii wyprawkowych.
Teraz tylko ciekawe jak wyjdą badania a w sobotę na 12.40 śmigam na usg także zobaczymy czy Zosia przybiera na wadze i jak wygląda u niej sytuacja.

Bóle brzucha powróciły i kłucie raz na jakiś czas i do tego mam znacznie więcej wydzieliny. Hemoroidy tak urosły, że jeden jest chyba już na pół tyłka ale jakoś trzeba z tym żyć. Jak na razie maść nie pomaga ale nie poddaję się i smaruję.
W sobotę smigam na panieński a jak sił starczy to może i na urodziny kolegi.
 
Nooo Katja jak tam?? :)
U mnie była drzemka ,nadal brzuch boli nieregularnie i sie oczyszczamy.. śluzu ewidentnie wiecej wiec wszystko idzie na pewno ku jednemu.... [emoji51] mąż na nockę do pracy wiec błagam małą "jutro jak rodzice chcieli byle po południu![emoji16]"


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U mnie maść tez nie pomaga. Hemorodiy mi wychodzą dosx mocno, ale nie bolą. Ale jak wstaje to sie chowają.... boje sie co to bedzie po porodzie.

Kręcę sie na tej piłce, juz mam dosc :)
I chyba olewam sprawe. Uznałam, ze jesnak nie rodze. Boje sie i nie chce. Nie chodze jak kaczka, wiec jak juz dalej nie bede tyć to moge zostac w dwupaku [emoji1305]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ale wy dzis produkujecie tych postow.. :)

Ciekawe jak tam sytuacja u Linone i u Katji pewnie juz tulą swoje malenstwa.. :)

Emol super wiesci to sie w koncu doczekalas :) Mam nadzieje ze wszystko pojdzie sprawnie I utulisz jutro synka.. :)

Tea a u ciebie jak tam? Postanowili ze jutro cc?

Ola W czasem sie takie "falszywe" alarmy zdazają..co nieoznacza ze w ciągu kilku godzin sytuacja sie niezmieni.. :)

Liluli powodzenia :)

U mnie skorcze I spinanie brzucha utrzymuje sie caly dzien..do tego ciągnie, kluje i boli w kroczu..Powiem szczerze ze po slabo przespanej nocy I tych utrzymujących bolach mam juz serdecznie dosc tego stanu..
Dopadla mnie dzis totalna niemoc..przez pogode za oknem..jest 30stopni ale przeogromna duchota ktora mi niesluzy..Do tego pojawil sie u mnie bol gardla..i jakby w kosciach ladnie..byle nie chorobsko..Z tej niemocy odplynelam dzis na kanapie..nawet na obiad ochoty niemialam..To nie moj dzien..

Na kolacje zrobilam sobie bulke z wedzonym lososiem, kaparami I sosem sosem takim do tybek..Zdecydowanie moja ulubiona kanapka.. :)

Bylam dzis u poloznej..cisnienie, tetno dzidziusia I do domu..kolejna wizyta we wtorek a jak do tego czasu nieurodze to dopiero umowimy sie na kolejny tydzien na ktg..i moze masaz szyjki..a jesli nic nieruszy to wtedy w kolejnym tyg wywolywanie..Czyli jesli mala sie uprze I niezechce wyjsc to pochodze z brzuszkiem do konca lipca..takze zobaczymy jak to bedzie.. ;)



Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Alex też nie pogardzilabym jutro go tulic ale czy mój "organizm" będzie gotowy to już inna inszosc. Może będę musiała siedzieć do poniedzialku... wolałabym nie ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewella wymiary miednicy chyba się nie zmieniają:D

Kylesa Wow zacna waga przy takim wzroście ;-)

Emol spytaj, położna też mi sprawdzała i powiedziała że dobra do sn:-)

Integral powiedzenia na usg:-) lepiej się spakuj:p

Ola W coś w tym jest, ja miałam mieć paznokcie to się postanowiła wydostać na ta stronę brzucha:-)

Pola kciuczki zacisniete, daj znać po :-)

Dziewczyny rozpakowane - mialyscie problemy natury gastrycznej tydzień po porodzie? Ja od 3 dni mam bóle brzucha popołudniu i biegunke ale od południa codziennie mała długo siedzi na cycu i to może od skurczy macicy albo od jedzenia na raty i w biegu? Macie też tak?

Aim ja już byłam wczoraj zapisać do przychodni małą:-) ale w sumie to chyba dopiero przed 2 szczepieniem wystarczy. W każdym razie w szpitalu wymagali ode mnie adresu przychodni żeby tam przesłać kartę szczepien
PESEL jest potrzebny ale PESEL nam wydali od razu przy odbiorze aktu urodzenia a ten nam wydali 2 dni po:-)

Ola W ja położna środowiskowa wzięłam że swojej przychodni gdzie mam rodzinnego - zadzwoniłam, podali mi jej numer i miałam się do niej zgłosić jak wyjdę że szpitala. W szpitalu wymagali numeru do położnej i pieczątki - oni ją powiadomili że ja wyszlam. A co do pediatry to nie wiem ,też mam prywatną opieką zdrowotną ale zapisałam na NFZ tyle że ja do cioci

Tea kciuki za akcję:-)

Nika999 mnie też tak bolało jak położna tylko sprawdzała niby szyjke. masakra. W czasie porodu jak widziałam że się zbliża z paluchami to dretwialam

Patuszka dziękuję, uspokoilas mnie:-) dlaczego nie bierzesz juz?

Misia ja już opanowałam forum podczas karmien[emoji6]
Już niedługo Twoje stopy wrócą do normy:-)

Aim super że udało ci się znaleźć:-) muszę się dowiedzieć czy u mnie też się tyle czeka:D

Kasiulka hahaha ja na szczęście nie musiałam drażnić :D może by mi to pomogło ale położna mi nie kazała:D

Katja POWODZENIA!

Liluli powodzenia w tym szpitalu :-)

My wyszlysmy bez klamrrki bo byłam długo w szpitalu:p

Bab fajnie że takie udane zakupy:-)
Wow jeszcze na panieński:D zazdroszczę:D

Zaliczyliśmy pierwszy spacer [emoji173][emoji173][emoji173]


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry