reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Vicarika no ze test nie zaciemny jak na 12 dni po.stosunku:p heh



010igov3fkey3mez.png
 
reklama
myslisz ze az tak zle bedzie ? haha, ciekawie sie zapowiada ;D
Moja tesciowa po roku związku stwierdziła ze jak mój sie ze mną zwiąże to będzie miał ciezki żywot i ogólnie mu odradzala bycia ze mną a ja z jej strony czułam taka nie chęć do mnie . Wiec jestesmy na takim etapie tolerowania sie ale jakby co kazda chwyta za nóż:-D
 
jak masz sie zastanawiac, zamartwiac to lepiej idz wczesniej , najwyzej Ci powie ze za wczesnie ale najpierw zrób badania
Badan nie mam jak zrobić bo na tym zadupiu gdzie mieszkam laboratorium czynne do 11 . Od 4 miesięcy głupiego moczu nie mogę przebadać . A u mnie w pracy z wolnym jest naprawde slabo i tak cud ze dostane na 28 jak będę miała wizytę
 
Vicarika a nie masz gdzies w innym miescie jakiegos duzego labo.Co do boli to normalka.mnie na tym etapie tez bolalo czulam sie jak na @ nie raz mnie zgielo w pol.A raz pamietam ze w nocy obudzil mnie taki @ bol ze myslalam ze zejde.Ale przeszlo.jakos po tygodniu.Bylam potem u gin na 1 wizycie i wszystko ok serduszko pikalo.Teraz boli juz w ogole nie mam.

010igov3fkey3mez.png
 
reklama
Maziajk najbliżej Wrocław a to 200 km wiec tak srednio :-\ . Mykam spac o 4 trzeba wstc :-(((( . Dobranoc wszystkim i spokojnej nocki :-)
 
Do góry