reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

hahaha, moze cos w tym jest ? ;D czemu tak myslisz? kiedy mówicie rodzinie o ciąży ?
Moja mama juz wieoraz siostra bo sama jej w 4 miesiącu :-p . Reszta rodzeństwa sie dowie jak juz potwierdza a mój stwierdził ze powie dopiero jak będziemy znali plec . Musimy sie poprostu przygotować na pytanie z jej strony czyli standardowo: Jak wy to sobie wyobrażacie? . A Ty kiedy powiadamiasz ? Czy juz to zrobiłaś:-p
 
reklama
Neapolka bete zrob obojetnie w ktorym ale porownaj tylko 2 wyniki z tego samego laboratorium..nic Cie nie boli??


Dorota u mnie jest to samo jeden.dzien spokoju a potem ze zdwojana sila.. ocipciec mozna


Vicarika nie ten test jest akurat na 12 dni po stosunkun

010igov3fkey3mez.png
 
Neapolka bete zrob obojetnie w ktorym ale porownaj tylko 2 wyniki z tego samego laboratorium..nic Cie nie boli??


Dorota u mnie jest to samo jeden.dzien spokoju a potem ze zdwojana sila.. ocipciec mozna


Vicarika nie ten test jest akurat na 12 dni po stosunkun

010igov3fkey3mez.png
Trochę piersi. Żadnych innych dolegliwości. Nawet białego śluzu też jest sporo...

Napisane na Pentagram Monster w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja mama juz wieoraz siostra bo sama jej w 4 miesiącu :-p . Reszta rodzeństwa sie dowie jak juz potwierdza a mój stwierdził ze powie dopiero jak będziemy znali plec . Musimy sie poprostu przygotować na pytanie z jej strony czyli standardowo: Jak wy to sobie wyobrażacie? . A Ty kiedy powiadamiasz ? Czy juz to zrobiłaś:-p
jak my mówilismy o pierwszym dziecku tesciowej to tez padło to pytanie ;/ teraz mysle zeby powiedziec rodzinie na swieta, mój tata na bank sie ucieszy, siostra tez, szwagier tez na luzie tylko ciekawe co powie tesciowa ... hue,hue,hue ;D
 
Maziajka nie rozumiem. Dobradziewczyno ja chyba dopóki nie zobaczę swojej krewetki na usg to nie uwierzę , caly czas mam dziwne uczucie że @ przyjdzie albo dojdzie do biochemicznego poronienia :-(
 
jak my mówilismy o pierwszym dziecku tesciowej to tez padło to pytanie ;/ teraz mysle zeby powiedziec rodzinie na swieta, mój tata na bank sie ucieszy, siostra tez, szwagier tez na luzie tylko ciekawe co powie tesciowa ... hue,hue,hue ;D
A co do świąt to tez chciałam powiedzieć teściowej na święta ale moja mama mnie skwitowala ,, zawał na święta hmm nie ciekawy prezent ,, :-D
 
Lilith, megan gratulacje!!! Najważniejsze ze są serduszka.
Napolka jednak ta różnica w beta jest bardzo duża, ale napewno powtórz wynik. A w którym dokładnie tygodniu jesteś?
Dobradziewczyna my pewnie w święta jeśli będzie wszystko dobrze, nie ma co za wcześnie mowić :p
 
reklama
Do góry