reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Haha wyprzedziłam cie :D no właśnie ..i 3 razy jak bylam w aptece to trafiłam na taka znawczynie:D a ze juz mnie kojarzy , ze jestem w ciąży to pewnie od razu powie ze tego zoviraxu używać nie moge :D chyba musze apteke zmienic :D bo wiadomo , że w kazdej ulotce bedzie napisane ,że nalezy sie skonsultować najpierw z lekarzem[emoji14]a nie chcialabym z tym od razu dzwonic do lekarza[emoji14]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale ja myślę że w tym wypadku warto o telefon :) tak moim zdaniem
 
reklama
Ok , zobacze jeszcze na kogo trafie w aptece bo i tak musze kupic magnez :D

Pytanie do tych które juz w ciąży byly :D wlasnie zauwazylam dwie mokre plamki na bluzce w okolicy sutka[emoji14]to siara ?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam opryszczke na początku ciąży i używałam Sanol, nie j3st
Ok , zobacze jeszcze na kogo trafie w aptece bo i tak musze kupic magnez :D

Pytanie do tych które juz w ciąży byly :D wlasnie zauwazylam dwie mokre plamki na bluzce w okolicy sutka[emoji14]to siara ?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam opryszczke na początku ciąży i używałam Sanol, nie jest tak szybki jak Zowiraks ale daje rade.
U nas w Nowym Sączu pięknie świeci słoneczko ale wiatr okropnie wieje. Muszę wyzbierać dzieci i wybrać się na spacerek :-)
 
Megan no ja też tylko kursuje po jedzenie :D moja przyjaciółka cierpi często z powodu opryszczki więc rozumiem Twój bol. Obyś na ślub nie miała!!! Ja bym też pytała lekarza, ja do mojego pisze smsy jak coś ale rzadko bo rzadko coś się dzieje

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ok , zobacze jeszcze na kogo trafie w aptece bo i tak musze kupic magnez :D

Pytanie do tych które juz w ciąży byly :D wlasnie zauwazylam dwie mokre plamki na bluzce w okolicy sutka[emoji14]to siara ?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie mleczko/lub cos co później mleczkiem sie stalo, wytworzylo sie w ok. Osmym miesiącu, po scisnieciu sutka troszke wody pojawialo się, ale zaledwie odrobinkę
 
Pumelova - okropne to jest , że moglabym co chwile cos jesc a najlepiej jak jest to cos slodkiego:D no mam nadzieje ze jak teraz sie tej pozbede to juz nic mi nie wyjdzie :/ ja jeszcze nigdy nie dzwoniłam do swojego :D

Marcysia_mati - no mi wlasnie chyba teraz taka woda wyciekła ale odrobinke:p na wizycie o wszystko dopytam lekarza[emoji14]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiulka no ten tydzień mi zlecial oby tak dalej :)

Madziazt podgladowo to zależy od łożyska. U nas na tych ogladowych jest za,ecenie do 27 przy lozysku na przedniej ścianie a tak to do 31 są ładne widoki :)
My też się wybieramy, jak co ciążę.
Z tym scanem w UK to nie jest jak Kasia pisała :) niemwiem czemu ona tak ma..

Inka jak mój chrapie to go z łokcia wale żeby się wybudzil i spokój jest.


Ewcia zdrówka dla Mikołaja i siły dla Ciebie.


Pumelova na brzuszkowym pytałam, jak to robisz, że chowasz przy 95 cm :p


Megan bardzo brakuje, niby fajnie bo lżej ale tesknk za ruchami, za tą okragloscia.
Spokojnie szukaj tego co Ci się spodoba. Tez na necie, zawsze krawcowa może uszyć dokładnie to co znajdziesz. Kiedyś zamieszczalam dla którejś z dziewczyn zdjęcia, tam była taka np:
Zobacz załącznik 797543 Zobacz załącznik 797544



Pola, muz kiedyś pisałam, że fajnie ma teściowa :)


Chybryda współczuję, może po Twojej interwencji się coś zmieni? Może nie mówcie więcej co i jak? Od zawsze tak masz??


Integral okropnosc.. My nic nie dostajemy nigdy i to jest plus, że nie dostane czegoś czego bym nie chciała.. Ale z drugiej strony to miło jak ktoś pomyśli.. Może lepiej niech się dokłada? Wtedy odciaza a można mieć to co się chce??

Widzę, że dziewvzyny juz dużo napisały :) ja zawsze z opóźnieniem.


Kika w różnych dniach różne miejsca bolą.
Nie martw się szyjka, lekarz na pewno to kontroluje :)


Kasia no co Ty, to już moja 3 ciąża tu i puerwsze słyszę. Nawet na piśmie ze szpitala lisze, że płeć będą podawać i zawsze pytają, tak babki które nie chodzą prywatnie tu czekają. Wszystkie koleżanki miały tak samo.. Te z Londynu również.. Jakoś dziwnie masz.

Jaki to wózek za 1k?? Chyba jeszcze nie widziałam.. Chojni Ci znajomi by byli :)

Pochwal się bodziakami. Zadowolona?
Jak kupujesz z ebaya lub shpocka czy gumtree to bierz sobie na odległość, żeby odebrać jak jest blisko :)


Morela narobilas się :) judi tez taka jedynaczka była do 8roku hihi. I zdroweczka dla cory!!
Z zakupami my chyba tak samo lecimy. Skreslam z listy ale jakby nic nie ubywa.. A ciągle coś dochodzi do tego..
Widzę dzieło, bardzo mi się podoba,, Lubie takie rzeczy. Fajnie, nie nudzicie się!


Liluli slicznosci, pewnie smaczniutki będzie :)


Witaj Anet i Paninka.


Kasiu zrób z mikrofali może?? Jaki masz piekarnik?? Góra dół czy jak??

My specjalnie kupowalismy podwójny piekarnik, że względu na rodzaje wypieków bo te angielskie to taagedia..


Aha uważaj na siebie i odpoczywaj jak możesz.


Ooo skurcze.. Tragedia..

Z mg ważne jaki to rodzaj czyli jak sie wchłania i jaka dawka. Teraz kupilam z Chela forte 250, te chelowe wchłaniają się baardzo dobrze.


Truskawka to ja zaraz idę tego Liona d.a dzieci na jutro robić, ciekawe czy im posmakuje :)


Dziś ani razu krwotokow z nosa nie było, super. Ale biegunkę mam dalej,, nawet nocą.. Juz sił mi brak do tego.

I mała dziś mega szalała. Obrocila się i kopala z 4-5 cm nad pepkiem a nie z boku i do tego jeździła hmm kuleczkami jakby kolanko po brzuszku ale ekstra :)

Przyszło mi wypełnienie kulkowe do poduszek. Jutro szyję dwie podusie i sliniaki :p
Lilith u mnie w liście pisze, że usg nie jest do stwierdzania płci, że trzeba pani powiedzieć, że chcemy znać płeć. Ostatnio sama się nie zapytała czy interesuje nas płeć, pod koniec jej napomknęłam, że chcemy wiedzieć a ona jeszcze zdziwiona była : a to wy chcecie płeć znać? Ale bardzo miła była także to nie było z jakimś wyrzutem. Co do piekarnika mam termoobieg i grzanie na górę.
 
reklama
oj nie przywitałam się:) cześć wam :)

już kiedyś poruszałyśmy temat kawki, ja tak jedną latte na tydzień piję. Przed ciążą codziennie taką mocniejszą z kawiarki:) Herbaty z kofeiną nie piję chociaż uwielbiam czarną z cytryną :) Mam taką herbatę, któr moim zdaniem też fajnie nadaje się do posiłków Red Bush albo Rooibos - to to samo tylko pod dwoma innymi nazwami. Mnie bardzo smakakuje i wszędzie piszę, że jako jedyna z herbat jest baardzo zdrowa dla kobiet w ciąży.
 
Do góry