reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ja dopiero od maja-czerwca wybieram się na zwolnienie, czyli jeszcze 2-3 miesiące. Chciałam być twarda, ale szczerze mówiąc już łapię lenia i mi się nie chce :D

pumelova, powodzenia w pracy :)
 
reklama
Lilith bardzo ładne imię, widać, że Ci się podoba . Zostań przy Nim skoro żadne inne Ci nie podchodzi. A poprzednie imię czy zmienianie jego formy faktycznie trochę dziwne. To już się wydarzyło i trzeba lecieć dalej;-) ;)
My jakoś zanim zaszłam już wybraliśmy imiona Leon lub Laura. Przy Kacprze dopiero na końcówce wybraliśmy:blink:
 
Pumelova - spokojnie.. Jesteś w ciąży, brzusio rośnie, a L4 to częste zdarzenie w tym stanie [emoji6]. Nie ma czym się denerwować [emoji6]


Linoone - ja też zakładalam popracować do maja. Teraz mam to L4 do 17.03, ale.. I tak podciagam robotę na firmie [emoji6], tyle, że na moich warunkach.
 
Ja dopiero od maja-czerwca wybieram się na zwolnienie, czyli jeszcze 2-3 miesiące. Chciałam być twarda, ale szczerze mówiąc już łapię lenia i mi się nie chce :D

pumelova, powodzenia w pracy :)
Linoone a na kiedy Ty masz termin?

Ja mam wstępnie na 22 czerwca CC i tez zakładałam początkowo , że będę pracowała do końca maja, potem do końca kwietnia, a stanęło na do świąt wielkanocnych [emoji6] w metrze ścisk i w tramach, więc stwierdziłam, że nie ma co .... podwyżki za to nie dostanę hehe a zanim wrócę po macierzyńskim po roku to nikt nie będzie pamiętał mojego poświęcenia [emoji4]
 
Dzien dobry
Tak Was czytam i tez mnie chceci na prace wziely, ale coz... Rzeczywistosc jest inna, w pracy mnie nie chcieli teraz ( bo w sumie najwieksza robota jest tylko w sezonie zimowym) wiec siedze w domu, ale moze to i lepiej, bo cos synek duzo choruje, wiec nie ma problemu, bo zawsze moge z nim zostac...

U nas dzis piekna pogoda
W koncu nie ma wiatru!!!
Mozna spokojnie zaliczyc jakis spacer.
 
Ja się dziś przypomniałam swojej gin że w sumie to już miesiąc u nikogo nie byłam i że może przed USG połówkowym by tak się skontrolować :D także dziś jakoś w ciągu dnia pewnie zwykle USG też będę mieć.

Ja raczej się tak "wkopałam" że chcąc nie chcąc do 1.07 muszę chodzić, no chyba że rzeczywiście nie będę mogła to wiadomo ale tak to będę. W sumie nie narzekam jakoś bardzo bo przynajmniej mam co robić w ciągu dnia a tak to bym świra dostała przy swoim charakterze.
 
Aim - do 1.07? Szacun!!! Ja już w maju chce wyhamowac na maxa i żyć jedynie radosnym oczekiwaniem.
 
Hej dziewczyny :)

Ja też się witam z pracy :) Mi zostało jeszcze ok 1 miesiąc a później już L4. Chociaż jest mi to dobrze i cetnie zostałabym dużej ..ale w pierwszej ciąży od 29 tygodnia, skurcze, skrócenie szyjki itd. ..wiec nie będę ryzykować ...
I zapomniałam dziś ze sobą moich kanapek ...:( A takie dobre miała ..sałata, kiełki :(

Cóż poratuje się tym cos jeszcze znajdę w torebce :)

I życzę Wam wszystkim miłego dnia :)
 
Aim to pieknie poszlas po bandzie :-)
Ale jak bedzie maj, slonko, ciepelko i mysli o dzidziusiu to w sumie moze sie odechciec pracowac ;-)
Ale i tak bym cos porobila:p
 
reklama
Aim - do 1.07? Szacun!!! Ja już w maju chce wyhamowac na maxa i żyć jedynie radosnym oczekiwaniem.
Zobaczymy czy szacun :D w wielu krajach nie istnieją takie możliwości pójścia na wolne jak u nas i kobiety dają radę :) także o ile zdrowie rzeczywiście pozwoli... Dla mnie radosne oczekiwanie by mnie zanudziło już w okolicach pierwszego tygodnia :D
 
Do góry