reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Aim - To Wy już prawie na finiszu z gniadkiem dla Juniora
emoji6.png
Biorąc pod uwagę że oprócz tego nie mamy nic to finisz jak cholera :D
 
reklama
Aim - jak nic? Mówiłaś, że łóżeczko już wybrane, ciuszki nawet babcia zaczyna zbierać, za wózkiem już jezdzicie - jak dla mnie to naprawdę już dużo [emoji6]


Pola - o kurcze... Tos wczoraj gimnastykę przy wysiadaniu zaliczyła. Brałas nospe na te bóle, czy przelezalas go? Nieciekawie z opisu to wyglądało :-(
 
Hymmm ostatki, byliśmy wczoraj na 1 ur chrześniaka, obżarliśmy się okropnie, a wieczór w domu z synusiem, a taką miałam ochotę na czerwone wino, że szok! :blink:
Mam pytania z innej beki. Czy któreś z Waszych dzieci musiało mieć robiony proteinogram i OB z krwi? My mamy zrobić w wt i niewyobrażam sobie aby robić to na czczo, bo syn mi się zadrze na śmierć:no2:
No i pod koniec marca idziemy do alergologa, nie wiecie czy testy wyglądają tak jak u dorosłych? Jeśli tak to będzie istny armagedon. Sory, ale Internet nic pożytecznego mi nie podsuwa.
 
Dzień dobry dziewczyny,
siedzę i piję sobie herbatkę z cytrynką i chyba czuję ruchy:) :) , takie małe kopnięcia tak 4-5 cm pod pępkiem. Na jakiej wysokości czujecie ruchy swoich maleństw? :)
 
Chybra możesz mu dać wodę, i pojedzcie jak najwcześniej, będzie dobrze :) weź koniecznie jedzenie z sobą to za raz po mu dasz. Co do testów u alergologa to zależy jakie masz zlecone, jeśli z krwi to tylko krew pobiorą, jeśli testy skórne to zrobią chyba 10 najpopularniejsztch na skórze, musisz tylko mu mocno trzymać ręce żeby sobie nie zmył kropek
 
Aim - jak nic? Mówiłaś, że łóżeczko już wybrane, ciuszki nawet babcia zaczyna zbierać, za wózkiem już jezdzicie - jak dla mnie to naprawdę już dużo [emoji6]


Pola - o kurcze... Tos wczoraj gimnastykę przy wysiadaniu zaliczyła. Brałas nospe na te bóle, czy przelezalas go? Nieciekawie z opisu to wyglądało :-(

Przelezalam. Dzisiaj jednak troszke jeszcze to odczuwam, ech...:(

Z tymi badaniami na alergie to wiem, ze do testow skornych trzeba 3 tygodnie zaprzestac dawac dziecku rozne leki np. Wapno wit c i takie tam..[/QUOTE]
 
Dziewczyny, jestem i żyję, choć na ogólnym wk***** :mad: Z okazji luzu pojechałam sobie z moim K (on służbowo) do Niemiec na tydzień. Drugiego dnia on na spotkaniu, to ja do wanny. Książka obok, ale co tam, musi przecież do telefonu zajrzeć. No i... tak zajrzałam, że go utopiłam :baffled: Dwa miesiące temu podpisałam nową umowę, wrrrr.... Teraz piszę już z nowego, ale przez 10 dni żyłam na jakimś archaicznym sprzęcie tylko do połączeń :eek: Nie wiem, czy to nie z żalu za moim pięknym tel po powrocie tak się rozchorowałam, że gorączka 39 st przez 3 dni non stop. A ja z tych, co nie chorują, więc prawie umarłam.
Od piątku staram się Was nadrobić, ale to walka z wiatrakami :( Dziś jeszcze czeka mnie trasa, bo dzieciaki z lotniska Chopina mam odebrać i wrócić do Krakowa, ehh...
Powiedzcie proszę, czy nic się nie wydarzyło takiego, co powinnam wiedzieć, wszystko u Was ok mam nadzieję?
Wściekła jestem :(
 
Aim - jak nic? Mówiłaś, że łóżeczko już wybrane, ciuszki nawet babcia zaczyna zbierać, za wózkiem już jezdzicie - jak dla mnie to naprawdę już dużo [emoji6]


Pola - o kurcze... Tos wczoraj gimnastykę przy wysiadaniu zaliczyła. Brałas nospe na te bóle, czy przelezalas go? Nieciekawie z opisu to wyglądało :-(
A no to tak, w ten sposób to mamy niemal wszystko już wymyślone co kupimy :D ale fizycznie oprócz ubranek u babci to nie mam nic :D
Chybra możesz mu dać wodę, i pojedzcie jak najwcześniej, będzie dobrze :) weź koniecznie jedzenie z sobą to za raz po mu dasz. Co do testów u alergologa to zależy jakie masz zlecone, jeśli z krwi to tylko krew pobiorą, jeśli testy skórne to zrobią chyba 10 najpopularniejsztch na skórze, musisz tylko mu mocno trzymać ręce żeby sobie nie zmył kropek
U małych dzieci często robi się na pleckach te testy.
 
Ja jak byłam mała miałam część testow robionych na plecach ale tylko tych których wyniki odczytywało się po kilku dniach.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry właśnie wstaliśmy.
Pierwsze takie nasze ostatki, filmy i łóżko o 23. Było całkiem fajnie :)
Przyszła_mamusia gratuluję fajne uczucie co? Ja czuję ruchy w połowie drogi między pępkiem a kością lonowa ale bardziej po bokach.
Pola uważaj na siebie.
Sylver miałam podobnie z telefonem tyle że nie utopilam a spadł z półki :) tydzień na starej noki.
Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry