reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

O widzę że ewelak dzisiaj urodziła, coś długo się nie odzywała.

Angi na wyjście myślę że w niedzielę ma niby być niby 19 stopni u nas w pon 27 ale dużo chmur. Cały pobyt w szpitalu deszczowy, więc mam nadzieję że się nie usmażymy:-)
 
reklama
No właśnie też zwróciłam uwagę,że Ewelak juz ma swoją corcię :)

Gratulacje dla was dziewczyny,Olga i Ewelak :)!

Kciuki ogromne za wyczekujace :).ja czekam z porodem na "po upałach" ;).a jutro sesja brzuszkowa :D!!!!nie mogę się doczekać :),choć pewnie nie będzie lekko przy takiej pogodzie,ale późnym popołudniem damy rade :).teraz czas wypocząć....

Dobranoc :)
 
gratulacje dla wszystkich rozpakowanych- perla, wichurka, p.olga, evelak !!!!!!!!!!
mi zostaly dwa tyg i 2 dni do cc i wcale nie chce sie wczesniej rozpakowac:) mimo upalow dobrze mi w dwupaku:)
i mam jeszcze tyle rzeczy do ogarniecia:) a do pracy bede chodzic do konca, wiec i czasu niewiele
chlodu zycze na dzisiejszy upalny dzien, szukajcie cienia i pijcie duzo wody:tak:
 
reklama
witam się niedzielnie:-)
jestem niewyspana bo córcia wstała o 5.a ja myślałam że to już 6 to nie kazałam jej spać bo o 6.20 mieliśmy wstać bo do kościoła się szykowaliśmy bo masza za babcię była.. u nas teraz przechodzi burza powietrze rześkie niech takie zostanie :-)
gratulacje mamusiom które już urodziły! :-) ja wczoraj poprzytulałam się z mężem troche, ale efekt słaby bo synuś w brzuszku i się nie spieszy.. pewnie zacznę rodzić jak mąż będzie na giełdzie, i nie będzie mógł wrócić..
 
Do góry