reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe brzuszki :)

Fazerkamm nie mi to tłumacz...

Teraz gwarantuje że tu dużo zdjęć się nie będzie pojawiać bo zaraz ktoś tu kogoś od świni zacznie wyzywać ewentualnie od grubsow.

Niestety od pilnowania porządku jest moderator...


Mnie może tu nie być w ogóle bo nie pozwolę sobie żeby mi ktoś mówił ze Żre to raz a dwa wmawial ze przy bliźniętach to się tyje tyle co przy pojedynczej ciąży. A co to ja głupia gęś jestem czy co?

Wkurza mnie podejście wielu z Was bo teraz te które robią szum w około siebie największy wyszły na ofiary losu i jeszcze te które temat obraził są winne.


Ja nie mam problemów ani z głową ani z wagą i sflustrowana tez nie jestem.



A swoją drogą jestem tu nie od dziś i wszystko było ok do pewnego momentu. Nie po to tu przyszłam żeby jak większość zostać obrazonym... jak komuś to pasuje to niech sobie tutaj będzie dalej...

I jak było powiedziane nikt nikogo tu nie trzyma i czas najwyższy się pożegnać.


Czas pokaże kto miał rację.

Żegnam.

cd9bkw7ipg9p1hdb.png
 
reklama
o kurcze... przeczytałam na wątku bieżącym ,że tu jakaś awantura i postanowiłam sprawdzić. powiem Wam, że chyba każdy przypadek powinien być rozpatrywany indywidualnie. i to jest tak samo jak w przypadku tycia osób NIEbędących w ciąży, niektórzy tyją i są naprawdę otyli, bo na przykład chorują, a inni objadają się bo lubią. Niektórzy potem cierpią, bo mają nadwagę, a niektórym jest z tym dobrze. A w ciąży - każda ma inną historię, na pewno jest tu wiele dziewczyn, które bardzo dużo przeszły i wiele starań kosztowały je te ciąże, inne są ciążami "wpadkowymi", a inne tak po prostu - para postanowiła że chce mieć dziecko i stało się. Nie wiem, czy mam się wpisać do przegródki tych "młodych", czy "starszych", ale wiem, że mi bardzo zależy na dobrym zdrowym wyglądzie po ciąży, na tym żeby czuć się dobrze w swoim ciele i na tym, żeby podobać się partnerowi. Ale chyba przede wszystkim każdej z nas powinno zależeć na dzieciach i ich dobru. I wydaje mi się, że ocenianie kogoś, że przytył X kg i że to za dużo, bo "żre" to już przegięcie. Każdy niech postępuje jak chce, a forum chyba nie służy do tego, żeby się wzajemnie oceniać i krytykować, tylko raczej, żeby zadawać pytania, podpytywać, poszukiwać porady bardziej doświadczonych koleżanek. To moja pierwsza ciąża i osobiście bardzo wiele się od Was już dowiedziałam.

A przede wszystkim - nie róbmy sobie wzajemnie przykrości, to przecież nie o to chodzi.

I jeszcze w kwestii wieku - oczywiście po sposobie pisania można mniej więcej to określić ile kto ma lat, ale jakie to ma znaczenie? Dla mnie osobiście większe znaczenie ma to, jak kto pisze - na poziomie, czy prostacko i po chamsku.
 
Patuska spokojnie, nie denerwuj się ;) jedna osoba tylko uwaza ze za dużo przytylas, wedlug tej osoby i ja za duzo przytylam ale wiesz? Kompletnie mnie to nie interesuje, niech sobie mowia i gadaja na moj temat co tylko chca.. ja wiem jaka jestem, znam swoja wartosc, wiem dlaczego tyle tyje bo tylko ja znam dokładnie swoj organizm :) wiec po co sie denerwowwc i przejmować innymi co mowia? Nie warto!!
 
Fazerkamm nie mi to tłumacz...

Teraz gwarantuje że tu dużo zdjęć się nie będzie pojawiać bo zaraz ktoś tu kogoś od świni zacznie wyzywać ewentualnie od grubsow.

Niestety od pilnowania porządku jest moderator...


Mnie może tu nie być w ogóle bo nie pozwolę sobie żeby mi ktoś mówił ze Żre to raz a dwa wmawial ze przy bliźniętach to się tyje tyle co przy pojedynczej ciąży. A co to ja głupia gęś jestem czy co?

Wkurza mnie podejście wielu z Was bo teraz te które robią szum w około siebie największy wyszły na ofiary losu i jeszcze te które temat obraził są winne.


Ja nie mam problemów ani z głową ani z wagą i sflustrowana tez nie jestem.



A swoją drogą jestem tu nie od dziś i wszystko było ok do pewnego momentu. Nie po to tu przyszłam żeby jak większość zostać obrazonym... jak komuś to pasuje to niech sobie tutaj będzie dalej...

I jak było powiedziane nikt nikogo tu nie trzyma i czas najwyższy się pożegnać.


Czas pokaże kto miał rację.

Żegnam.

cd9bkw7ipg9p1hdb.png
Patuska nie Ty się żegnaj. Ciebie tu chcemy :-)
 
Witam Was kobietki i chociaz rzadko się odzywam to ciągle czytam co u Was no i na załagodzenie konfliktu wrzucam swój brzuchol. Chociaz jest duzy to jestem z niego dumna bo mieszka tam moje ukochane maleństwo <3
24 t + 1 dzien :) Kocham Moj brzuszek <3
 

Załączniki

  • SL270304.JPG
    SL270304.JPG
    113,3 KB · Wyświetleń: 166
  • SL270308.JPG
    SL270308.JPG
    131,7 KB · Wyświetleń: 164
z moją Majką przytyłam ponad 30kg położna zwracała mi uwagę że za dużo że dziecko urodzi się duże Majka urodziła się z wagą 3300 tylko ja miałam problem później z rzuceniem ale się udało zajęło mi to trochę więcej niż tym co przytyły 15kg

teraz mam już 10kg jem zdrowiej niż wtedy i mam nadzieję że nie będzie więcej niż 20kg bo już po 30 jestem więc i zrzucać będzie ciężej pewnie gdyby nie moje zachcianki to i mniej było niż 10 ale co zrobić w ciąży nie jestem co chwilę a to jest jedyny okres kiedy sobie można trochę popuścić
 
Witam Was kobietki i chociaz rzadko się odzywam to ciągle czytam co u Was no i na załagodzenie konfliktu wrzucam swój brzuchol. Chociaz jest duzy to jestem z niego dumna bo mieszka tam moje ukochane maleństwo <3
24 t + 1 dzien :) Kocham Moj brzuszek <3
Mi nie wyświetla na telefonie:-(
 
Justa to Ty już 25 tydzień? Wow! Brzuch super...


Widać jak każda jest inna jak każdej ciężar rozkłada się w różnych partiach ciała i jakie brzuszki są inne między sobą...

cd9bkw7ipg9p1hdb.png
 
reklama
Do góry