reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe brzuszki :)

87ced03513050eb38571e3864cf31591.jpg




Moje tłuste 12,5 kilo [emoji3] [emoji3] [emoji3] [emoji3]

cd9bkw7ipg9p1hdb.png
 
reklama
No patuska, masz rację, sam tluszcz...
A tak już na serio, masz śliczny ciążowy brzuszek i grzechem by było powiedzieć, że jesteś gruba, bo widać ogólną sylwetkę! Każda z nas rośnie po swojemu, każdy dzidziuś rośnie. Każdy ma inne predyspozycje itd. Musimy przybrać na wadze, bo przecież ponad 3kg dzieciątka pewnie większość z nas wyda na świat. Najważniejsze by maluchy były zdrowe! Uważam, że każda kobieta, która decyduje się ma ciążę, musi liczyć się z konsekwencjami w postaci zmian ciała.
Wszystkie brzuchatki są śliczne!!! I nie dajmy sobie wmówić nic złego.komuś, kto leczy swoje chore kompleksy. Mamuśki, w brzuszkach siła!
 
reklama
Patuska mi napisalyscie, ze 20 kg nie widac, a ty gdzie te 12,5 schowalas?

Justa za to twój ma już imponujący rozmiar :)

Kamcia tez chciałabym to wiedzieć [emoji3]

Byłam szczupła przed ciążą wysoka...z tyłozgięciem macicy to gdzieś to wszystko rozeszło się po kościach [emoji6]

Twoje 20 na cala ciążę moje 12.5 do połowy [emoji6]


Swoją drogą nie przejmuje się nimi bo wyglądam całkiem dobrze. Bynajmniej ręce mam jako takie a nie grabie [emoji3]

Maluszki rosną tak jak powinny...a reszta? Co to jest cała reszta w chwili gdy się wie ze dzieci są zdrowe...to jest mało ważne wtedy.

Dziecko najważniejsze. Ale Twoje 20 kilo to seksowne 20 kilo było...

cd9bkw7ipg9p1hdb.png
 
Do góry