reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe brzuszki :)

Piczkowa, a gdzie Twój brzuszek :-) :-) :-)

A tak naprawdę ja zawsze szybko tyłam w ciążach i zawsze miałam duży brzuch. Nawt w pierwszej ciązy w której byłam jeszcze baaaardzo młodziutka (miałam 18 lat) też sporo przybrałam.
Tak mój organizm reaguje na ciążę a nie siedzę cały czas z kg kiełbasy na talerzu i 2 czekoladami :-)
W poprzedniej ciąży 4,5 roku temu dobrnęłam do prawie 25 kg - 15 spadło samo tak w ciągu pół roku, nad 10 kg musiałam pracować dietą. Podczas karmienia nie chudnę, w ciąży masa zwiększa mi się wszędie, a nie tylko na brzuchu (twarz, ręcę, brzuch, plecy, uda, pośladki)
Na razie o tym nie myślę, będę walczyć z nadwagą jak się Mały urodzi :-)

U mnie jest IDENTYCZNIE. Wypisz wymaluj tak samo...... niby ok, bo organizm na czas ciąży i karmienia gromadzi to, czego potrzebuje, no ale...... :p
 
reklama
Kwestia podejścia do tycia i wagi w ciąży jest dla każdego inna. Ja np. w pierwszej ciąży przytyłam 10-12 kg, panikowałam strasznie, że tyje, miałam okresy odchudzania w ciąży itp, ostatecznie 5 tyg po porodzie miałam wagę sprzed ciąży. Teraz tyję szybciej i znowu od tyg dieta, bo ja nie chce się zapuścić. Nie jem słodyczy, pieczywa (ewentualnie 1/3 bułki do jajcówy), dużo warzyw. Każdy robi wedle siebie, ale ja sobie nie wyobrażam odpuszczania sobie na czas ciąży... W pierwszej dzięki tak małemu przyrostowi mimo ogromnej zdolności do rozstępów nie miałam ani jednego [emoji4]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja nie martwię się po ciąży u mnie waga szybko leci,nawet za szybko. Po poprzednich ciążach chudlam w oczach. Najgorzej się wkurzam bo znika mi gdzieś tylek [emoji6]
 
Zazdroszczę [emoji4] ale wiem, że niektórzy tak mają... Farciary... ;)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Piczkowa ile masz na plusie? Brzusio masz malutki. Ja jestem z tych drobniejszych i nie powiem u mnie na początku ciąży miałam wielkie ssanie i sobie pozwalałam i tak z 50,51 mam teraz 56
Teraz musze się ograniczać bo mam cukier podwyźszony.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
 
No ja też bym chciała tyć w ciąży 10 kg i po porodzie mieć figurę modelki ale każdy organizm jest inny. Natomiast nie wyobrażam sobie odchudzania i stosowania diet podczas ciąży (no chyba, że ze względów zdrowotnych np przy cukrzycy ciążowej)
 
reklama
Ale brzusiu...[emoji15] mój bliźniaczy to pikuś ryż Twoim pojedynczym [emoji3] ale to jest potwierdzenie tego ze każda ma inną figurę budowę ciała i każdej z Nas idzie gdzieś indziej .. ale jak dziecko waży prawidłowo na dany tydzień to już wielkość brzuszka to kwestia indywidualna

cd9bkw7ipg9p1hdb.png
 
Do góry