reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe brzuszki :)

u mnie chyba największy obwód

śliczne brzuchy macie

wmazur jestem pełna podziwu dla brzucha
ja nawet jak byłam szczupła miałam odstający brzuch taka moja natura moja mama i siostry też tak mają
 
reklama
Ja juz szczerze mówiąc nie moge sie doczekać aż sie ogarne po porodzie. Chce wyglądać lepiej niz wcześniej,musi sie udac. :) ciąży mi ta ciąża,we wszystkim jakos idiotycznie wyglądam,nic mi sie nie podoba...ehhhhh
Zamiast myśleć o figurze po porodzie myśl żeby donosic i urodzić zdrowe dziecko.

Ciąża to nie sposób na lepszą figurę i lepiej się nie nastawiać.

Sama miałam 56 kilo figurę osy i modliłam się żeby w końcu zajść w ciążę a figura to była ostatnia rzecz o której myślałam i nadal myślę. Mam już 12.5 kilo na plusie może nie wyglądam jak milion dolarów ale zdrowie moich dzieci jest najważniejsze. A czy mi zostanie po porodzie czy nie mało w tej chwili mnie interesuje.

Fakt ze budowa ciała przemiana materii robi za nas połowę roboty ale teraz to będzie tylko gorzej i kilogramów więcej .

cd9bkw7ipg9p1hdb.png
 
Kkasiulka ale laaaadnie wygladasz!!! :)

Taaa czarne wyszczupla dlatego wygladam na zgrabna :p wczoraj mialam na sobie jasna bluzke to maz powiedzial do synka "spojrz na mamusie jaka sie okraglutka robi) i nie mial tu na mysli brzucha ;) ciekawi mnie czy na koniec bede miala te same kg co z Maksiem (22kg bylo) :)


Patuska otoz to!! Waga to ostatnie co mogloby mi teraz zaprzatac glowe...
 
Gazetka no już ładny i spory!
Kasiulka Twój też duuuzyb no już większość z nas ma spore brzuszki
Doris Twój chyba największy ale przed soba mamy niecałą drugą połowę ciąży to dopiero urosną brzuchy hehe
 
Doris - wcale nie jest jakiś oszałamiająco duży :p Ja tez tak mam w ciąży jak Ty - brzuch mi od razu wyskoczył ;-) I chciałabym ważyć 76kg :p

iwonaimaja - ja tez mam wystający brzuch a do tego nadwagę.

patuska - rozumiem co miałaś na mysli ale mając 56kg nigdy nie zrozumiesz osoby z nadwagą, która boi się o wagę i wygląd w ciąży. I po ciąży. Bo ja jeszcze dłuuugo będę wyglądac jak wieloryb.

fazer - heheheh - dlatego noszę czarne getry :p Ja po twarzy te juz się zaokragliłam - wyglądam już jak księżyc w pełni :-( A najgorsze jest to, że w każdej ciąży puchnę - nabieram wody i nie schodzi to ze mnie jeszcze wiele tygodni po porodzie. Ja tyłam ok 18kg z dziewczynkami, teraz nie mogę więcej niż 10 - góra 12! I gadanie, że zgubię przy karmieniu nie dla mnie - nic nie chudnę gdy karmię.

Dziękuję za miłe słowa :* Uczesałam się i malnęłam, bo jadę dziś do sióstr do wrocławia. Akurat tak się złożyło, że najbliższe mi osoby tam się przeprowadziły. To jak mam oko podmalowane, to pstryknęłam fotkę :D :D Idę się pakować!
 
reklama
Piczkowa, a gdzie Twój brzuszek :-) :-) :-)

A tak naprawdę ja zawsze szybko tyłam w ciążach i zawsze miałam duży brzuch. Nawt w pierwszej ciązy w której byłam jeszcze baaaardzo młodziutka (miałam 18 lat) też sporo przybrałam.
Tak mój organizm reaguje na ciążę a nie siedzę cały czas z kg kiełbasy na talerzu i 2 czekoladami :-)
W poprzedniej ciąży 4,5 roku temu dobrnęłam do prawie 25 kg - 15 spadło samo tak w ciągu pół roku, nad 10 kg musiałam pracować dietą. Podczas karmienia nie chudnę, w ciąży masa zwiększa mi się wszędie, a nie tylko na brzuchu (twarz, ręcę, brzuch, plecy, uda, pośladki)
Na razie o tym nie myślę, będę walczyć z nadwagą jak się Mały urodzi :-)
 
Do góry