reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
doli - ja musiałam już kupić a też zwlekałam no ale chrzciny w niedziele więc najwyższa pora :-)

sataga- jak to możliwe ze poprzednio ok a teraz trzeba pieluchę :confused2: ten sam lekarz :confused:

milia - powodzenia u dentysty :-)
 
kifsi aaaaa
u nas za 2 mc :p hehehe także spoko ;D

dziś idziemy załatwiac w lokalu..japierdziele na 50 osób mamy..
wesele :/
 
Nacias ja kolo Rzeszowa wiec to niemożliwe.

Doli ja nie chciałam Ci w głowie mącić ale ja nie pojechałabym. Tylko właśnie ze względu na Hubiego. Chyba jako jedyna z forum nie pojechałabym. Zdaje sobie sprawę ze tam też się Dzieci Rodzą i żyją. Ale tam noworodki wysysaja z mlekiem matki antyciala na choroby panujące w ich strefie klimatycznej. Przynajmniej ja tak sądzę. Ja z Zuzia nie pojechałabym. Wiem jak ona ciężko znosi upały.
 
Zaraz i tak się tu dziewczyny oburzą ze jestem mało współczesna. No ja sobie nie wyobrażam wyjazdu to takiego jakby nie było egzotycznego państwa.
A starszak Pochodzi tam do przedszkola i po 9 miesiącach do Polski spowrotem. Takie dla niego to może szokujące być. To Przyzwyczaił się do przedszkola później Będzie Chodził w Indiach do przedszkola i potem znowu do Polski.
 
Inny lekarz. Za pierwszym razem tylko nogi powyginal i mówił ze lewa minimalnie ograniczona ale ze ok. A teraz usg i od razu pielucha. Kurcze dla niej najlepiej by bylo teraz nosic ja w chuście bo wpgole kazal mi ja nosi tak w pionie jak sie w chuście naturalnie uklada a ja jeszcze nie bardzo mogę ją nosic :(
 
Jak widać młoda średnio zadowolona.
 

Załączniki

  • 1435757997067.jpg
    1435757997067.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 66
reklama
Do góry