reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Asia86 super mata :)

Tabasia, fajnie, że zakup udany :) Z dziećmi i bagażami faktycznie ciężko dla jednej osoby, ale Twój mąż chyba Ci pomoże u Was, a potem ktoś Cię odbierze z lotniska?

Ja na razie odłożyłam dopiero 4 pajacyki cienkie i 1 pluszowy.

Karina, powodzenia, dużo silnej woli i zapału :) Ale duży Kubuś!:)
 
reklama
U nas niby nie jest zimno oprócz tego deszczu nie jest źle ale w mieszkaniu się wychlodzilo strasznie, mam dwa rękawy długie i pod kocem siedzę, więc i mala teraz cieplej ubieram, ale wcześniej też dużo rzeczy nie zakładalam bo ciepło.

Natasza ja 30.06 też szczepienie i wazenie :)
 
Hej, wisidelka to zlooooo ale chusty, mai tai i nosidla ergonomiczne są super.

W sobotę lapalam siuski jagody. Jutro mam miec wyniki. Mam nadzieje ze nuc jej nie jest. Bo urodziny starszej robię w czwartek i wolałabym nie miec chorego mikroszkrabja.

Co do temperatur to nie wiem gdziewam ciepło bo ja,raczej ubolewam nad tym ze rampwrdikow nie mogę ubrac. U nas,19 stopno i wieje lodowaty wiatr.

Moja równe 5 kg wazy. Musiałam najmniejsze ciuszki odłożyć. We wtorek jadę koleżance zawieźć. Niech korzysta.

Babydust no cóż mój pierwszy posiłek po porodzie 3 lata temu nawet tak nie wygladal. Przyjęli mnie do szpitala o 16 urodziłam o 22 a śniadanie dopiero dostałam. Myślałam ze z głodu zjem poduszkę. Teraz urodziłam o 15.55 o 19 bylam na,sali i jakos kolacja na mnie mogla czekać. Ppdobna,do tej szwedzkiej na,szczęście :)
 
Lol Karina ale Kubuś rośnie :-) super!!

Aylin, trzymam kciuki by wszystko było dobrze
Ja też dostałam okropne śniadanie po porodzie. Zjadłam chleb z masłem.

A co do wisiadla to moi znajomi mają :-( próbowaliśmy z mężem delikatnie im powiedzieć że są różne nosidla i niektóre szkodzą dziecku, ale oni od razu powiedzieli ze są z tego bardzo zadowoleni, że ich córka lubi w nim spać itd. I już nie miałam śmiałosci dalej. Ale całe szczęście powiedzieli ze z niego wyrasta.
A ile dzieci teraz powinny przybierać? Bo moja trochę wyhamowala i się troszkę martwię, czy nie za mało. Koło 350 - 400 na 2 tyg.

Tabasia dasz radę! Kto jak nie Ty!!

Ja też chcę upały :-)

Malina ciągle gada :-) teraz ma fazę gruchania jak gołąb oraz krzyczenia :-)
 
Ostatnia edycja:
Vesunna moja od poczatku przybierala 400 na 2 tyg a teraz jest ok 300 na 2 tyg
tez sie martwilam ale mi przeszlo ;) nie jestem w stanie czesciej jej karmic bo ona jak nie glodna to krzyczy strasznie jak jej cyca probuje :( dzisiaj od 14,30 najadla sie dopiero o 19 i to tez po wielkim krzyku i proszeniu :(

ja na szczescie posilki w szpitalu mialam calkiem przyzwoite :) choc nie takie jak w Szwecji :-Dale pasztetowej na oczy nie widzialam :)

ja tez jestem podlamana pogoda bo wiekszosc ubranek ktorych Basia nie zalozyla to wlasnie jakies letnie sukienusie :/ najczesciej ubierane ubranka to body z dlugim rekawem i dlugie getry :/ i jak patrze na prognoze na nastepne 2 tyg to zalamka bo dalej tak samo :( na chrzciny w przyszlym tyg ma padac i tylko 20 stopni :(
 
Aylin to kciuki za wyniki.

Vesunna to dobrze przybiera, moja to. w porównaniu do waszych to powoli przybiera, ostatnio miala 200 na 10 dni, trochę też mnie to martwilo no ale może po prostu taka jej uroda, ciekawe ile teraz będzie ważyć bo chcialabym żeby już też do 5 dobila

A ja urodziłam o 9. I śniadania już nie miałam dopiero obiad, i cyrki były bo najpierw dostałam normalnie a potem zmienili mi na dietę cukrzycowa na drugi dzień dopiero ;)
 
Ja na jedzenie nawet nie narzekalam - było całkiem znośne :-). Chociaż, jak raz przywalili deserem, to bałam się go zjeść :p.
 

Załączniki

  • 1434917972206.jpg
    1434917972206.jpg
    10,2 KB · Wyświetleń: 51
reklama
Do góry