reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Tabasia dla pocieszenia powiem ci ze jak do Dani wyjezdzalismy to pojechalam najpierw sama - sprawdzic warunki a po tygodniu dojezdzal moj maz z dziecmi i wlasnie on mial 2 dzieci wozek i fotelik do auta + 2 bagaze podreczne na szczescie bez bagazu do nadania bo utknal w korku na lotnisko i LEDWO zdazyl serio :/ na ostatnie 5 min wpadl na bramki
a zeby bylo mu weselej z lotniska mial odebrac go moj brat i .............. spoznil sie 2 godziny bo w korku utknal :-D:-D wyobrazcie sobie 2 malych znudzonych dzieci na lotnisku
ale dal rade :-D

Wow jak ta porodowka pieknie wyglada teraz :-D
 
hej dziewczyny
Na razie na szybko, ale nie ma to jak ambicja poodpisuję bo udało mi się doczytać.

Aylin ful wypas :szok: oddział.

Matik nam na takie na policzkach najlepiej pomaga krem z mustelli do przewijaia ten 1-2-3 w szpitalu nam dali na zmiany pokrzywkowe na ciałko - wyglądały tak samo ( teraz na buzi nam się tylko robią na tułowiu już bardzo rzadko)

Lecę bo starszaka odwozimy do szkoły.
 
hej

wyprawiłam młodego do p-kola!! :-D:-D posłuchałam matki iubrałam mu kurtke a jest dosłownie skwar ..nigdy wiecej jej rad typu dziecko zmarznie bo jest rano zimno... rano.. tylko jest różnica między 6 a prawie 8...

zaraz zabieram się za sprzatanie...
do tego cały balkon mam w styropianie :no:...
jeszcze zakupy dziś...ahhhhhhhhhh:-D

a wczoraj wysłałam do empiku 300 zdjęc do wywołania ( rok 2008 dopiero ;D ale pomału się odgrzebuje, i 1 rok życia starszego w skrócie itp. )
muszę albumy kupić.. :tak:

dziewczyny ja już nie wiem co z tym nosidłem. muszę chyba kupic bo na plaże wózkiem nie chce wjeżdżac- zaraz piasek w łożyska kółek wejdzie i będzie mi zgrzytał...
nie wiem jakie nosidło - chusta odpada a nie chce wydawać 300 zł na dwa mc używania :eek:
help me!!

wczoraj zaczełam cwiczyć..omg..to co robiłam na luzie to teraz dramat :/ nie mogłam prostych ćwiczeń z abs-a zrobić..no ale nie poddaje sie


Tabasia dasz radę, musisz przeciez!!!!!!!! wezmiesz te wózki na kolkach walniesz bagaż a od biedy może weż kogoś do pomocy ? ;/ koleżanka, znajoma?!


własnie brat mi dzwonił, że jechali z małym do p-kola i autobus gościa przejechał :szok: nie ten co nim jechali ale dosłownie jechał przed nimi -on wyjątkowo przesiadł się z małym na tramwaj bo tak to by młody widział wszystko, cała ulica we krwi :szok:
 
Doli, a kiedy jedziecie? Z tego co się dokształcalam przed kupnem chusty, nie zaleca się noszenia dzieci, które jeszcze nie siedzą w nosidelkach, bo żadne nie jest w stanie zapewnić naturalnego ułożenia kręgosłupa na żabę. Może i się wymadrzam, ale ja bym chyba nie ryzykowala...

Masakra z tym kolesiem...I to doslowna :-/ dobrze, że brat się przesiadl.

Tabasia, dziś lecisz?
 
reklama
Do góry