reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Moja tez ma odruch moro i to dość spory jeszcze

Marcela kleszcz?? Masakra... Dobrze ze szybko został ukatrupiony

Co do nosidel ergo czy mai tai są super ale dziecko musi juz samo siadać

Co do prasowania to ja tez nie plasuje,nie mam czasu na to

Karina super taka terapia

Filmiki nie wlaczam, nie mogę oglądać takich rzeczy

Sataga eracqj do zdrowia

Byliśmy dziś u lekarza. Dostalismy skierowanie na badanie krwi a dokładniej CRP i hemogram czymkolwiek jest i badanie moczu. Poza tym kazała na tydzień odstawić nabiał :/ (niewiem co będę jadła) i dala debridat. I co mnie trochę zaskoczyło to sama zasugerowała SI aczkolwiek mówi ze za wcześnie aby prorokowac i posprawdzamy najpierw inne prawdopodobieństwa a potem pomyslimy. Ponoć w Bydgoszczy jest jakąś poradnia SI
 
Właśnie ponoć teraz otworzyli pordnie SI w Bydgoszczy, wcześniej była w Grudziądzu najbliżej.
Koleżanka z chust ma corcie po terapii i teraz nie różni juz się niczym od innych dzieci a tez byl cały czas płacz, nie spala,nie chciała jeść. Teraz ma rok i juz jest ok a stymulowali się od 3-7 miesiaca
 
A Ksawery dostał skier. Do szpitala ale tylko w razie pogorszenia ( gorączka,więcej krwi ) i leki al juz jest lepiej na szczęście. Leki daje też Cypkowi bo to ponoć wirusowe a Cypi w poniedz. Na 4 dni z klasa nad morze jedzie wiec go pofaszeruje żeby go nie zlapalo
 
Hej, ja tak na szybko bo już w łóżku leżę i bardzo spać mi się chce.
Szczepienie odpukac ok. Wzielismy 5:1. Przy drugim kluciu zaczęła plakac, ale daliśmy smoczka, powozilismy, troche nakarmilam i szybko się uspokoiła. Oprócz tego że więcej śpi i delikatne opuchniecie w miejscu wklucia to jest dobrze. Uśmiecha się normalnie, żywo na nas reaguje. Oby już się nic nie zmieniło.

Sataga trzymaj się!
 
Myla porobicie badania i zobaczycie, oby to nic takiego.
Dobrze że z Ksawerkiem lepiej, mam nadzieje ze mu szybko przejdzie.
Vesunna tak trzymać.
Kurde nie daje żadnych emotikonów jak pisze z tel bo posty ucina więc musicie sobie je wyobrażać ha ha
 
Napisalam post i przy dodawaniu blad:/ to nie pierwszy raz
Chyba od dzis bede pisac i edytowac.

Myla oby juz bylo lepiej. Moze drugi sie nie rozchoruje. A skad ja to znam jak cos waznego w pkolu to moj cos lapie.

Sataga Ty to hardcor. Przed i chwila po cieciu siedzi na tel;). Cos jak ja przy porodzie. Mnie osobiscie niezle to odstresowywalo.

Ja tez pranie hurtowo jak slonce zobacze. Ostatnio jak bylo brzydko zrobilam i 3-4 dni schlo. Chwila i zaczelo by technac:/. Wiec ponad tydz nie pralam. Jak sie poprawila pogoda to jak szalona;).
A prasowanie to juz gorzej. Nawet mlodszy juz kilka spioszkow mial nie prasowane. Ciuchy na dzien jeszcze musza byc ale pizamki - roznie.

Karina dla Emily to nowosc ingerencja w jej bezpieczne zycie wiec nie ma co sie dziwic. Zdrowym nie zawsze sie podoba . To pierwszy raz potem sie przyzwyczai.


Ja dzis zaszalalam i kupilam sobie trzy kiecki na wesela. Wszystkie w jednym sklepie. Najgorsze ze nie ma ladnych z dostepem do cyckow. Niewiem jak bede karmic. No i musze sie na jedna zdecydowac. Zaczynam selekcje;) co sadzicie czy moge isc w bialej? Bo chyba jakis zabobon jest .

A co do kleszcza to ogladam i T i starszego i siebie co 5 min. A mnie to caly czas wszystko swedzi i mam wtazenie ze cos po mnie chodzi. Choc staram sie nie panikowac i nawet poszlam na dzialke poziomki przeplewic.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry