reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Doli ja też na leżąco póki co nie karmię bo ostatnio jak spróbowałam to wszystko było zalane: łóżko, moja koszula i mały :/ też wolę se siąść, 10 min i z głowy.
 
reklama
Dzień dobry :))
Katla gratuluję :) czekamy na zdjęcie Niuni :)

Karina zdrówka dla małej :)

U nas wczoraj poniedziałek okropny. Mała od rana marudzila, płakała. Żeby usnela musiałam na spacer ja wziąć. Wiało no ale trudno. Pospala 3,5 godz dostała flache później było ciut lepiej. A popołudniu znowu rozpacz. To już płakałam ze zmęczenia. Kapalam M się ubierać i pojechaliśmy do Mc Donald a. Wracaliśmy droga okrezną. I spala 3 godz. W nocy jadła tylko dwa razy i teraz pucuje butle. M ma urlop ojcowski ale i tak śpi w drugim pokoju bo u nas mu za gorąco. Juz nie mam słów do niego.

Jedziemy dziś do pediatry z tymi krostkami i katarem
 
Mila no ja mam 2 ściereczki położone i tetre hehe a mały się denerwuje bo on by chciał żebym wisiała nad nim hehe
 
Katla gratulacje! ostatnia kwietniowka rozpakowana:)

Karina mam nadzieje ze Emily szybko się poprawi i wróci do domku.

Mila83 czy ja dobrze pamiętam i Ty jesteś dzisiejsza jubilatka? :) jeśli tak to 1000 lat:)

Doli mam nadzieje ze Twoje cyckowanie się unormuje - u mnie też tak było ze młoda ciągle darla cycka a tam nic:( teraz już jest ok. a pijesz zioła na laktacje? ja od początku i nie wiem czy to one pomogły czy to efekt placebo ale pokarm się pojawił:)

Olusia biedaku zdrówka!

a moja gwiazda ma wzdęcia i musze chyba esputikon kupić bo mąż kupił espumisan ale on jest dopiero po 1 miesiącu:( a młoda taka biedniusia ze nie będę jej kolejny tydzień mordować. . no chyba ze zadzwonię do pediatry i zapytam czy ten espumisan można podać tylko w mniejszej dawce.
 
Hej .

Katla gratulacje. :) Nic dziwnego że tak długo czekała toż to fanka gwiezdnych wojen ;). To musiała wybrać 4.05 :) .

Mój wczoraj pół dnia na cycku wisiał zasnął porządnie dopiero po spacerze a najlepiej mu się spało wieczorem. A w nocy to po co¿ W końcu poszliśmy na telewizor i cycuś i bijaczek i spał od 12 do 2 a ja drzemnęłam przed serialem :p. Potem się teleportowiśmy do sylialni.

Dziś pediatra potrzebijemy skierowania na bioderka. A to na 11.06.
 
Jejku moja chce mnie wykończyć, od 2 kwiczala co chwile, przysnelam ok 6 dopiero a tera druga sie obudziła. Głowa mi peka :baffled:

Katla gratuluje! :-D
 
reklama
Hejka.
Mloda odpadła. Nie wyrabiam z praniem.
Korzystając z okazji ze spi ide pod prysznic. A potem pranie nastawie bo ten mój ulewacz ulrwa na wszystko
 
Do góry