reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Marela no chyba..będę musiała... Chociaż to dopiero 2 antybiotyk w życiu będzie brał i taka 1 choroba...
Idzie do moich rodziców na dwa dni..
 
Witam sie...ledwo zyje..

Doli zdrowka dla syna! Oby nie zarazil sie Hubi...

Ja mam interniste o 11:15 a gina o12:30.. ciekawa jestem jak badania..i co mi powie interniata aja w nocy goraczkowalam do 39 wzielam paracetamol i nie spadla mi a wrecz rosla..potem oklady i leki i troszke spadla
 
Olusia :szok:

Doli wspolczuje, zdrowka dla młodego i tez mam nadzieje, ze sie nikt nie zarazi od niego...:no:

U mnie jest wesoło, starsza mnie gnębi psychicznie ;-) a młodsza przysypia. Aylin ja sie staram z praniem byc na bieżąco bo inaczej katastrofa ;-) mam do. Od od pytanie czym zmywasz ten okej lniany?? Bo mi z wanienki juz nie zejdzie a z wanny cilitem ledwo schodzi, masakra!!
 
Hejka!
Gratuluję Katla. Super, że już dzidzia z Tobą. Powodzenia i szybko zdrowiejcie i wracajcie do domku.:-D

Karinko tak mi przykro,że Emily musi tak cierpieć. Ale jak jej ma to pomóc, no bidulka musi wytrzymać. Ściskam Was mocno.
U nas nocka boska poprostu. O 23 karmienie potem o 2:30 i o 6:30. Za to od 6 do teraz zero spania. Najgorsze" że mała coś mało zaczęła jeść. Aż boję się, że mleko mi zniknie, bo wczoraj jak zjadła o 20 myślałam, że już nie będzie jeść, opróżniłam laktatorem piersi, a ona o 21 obudziła się i głodna, a tu w cycach mało, i tak do 23 z cyca na cyca, żeby wkońcu się najdła.
 
Witam się po ciężkiej nocce :-(
katla – gratulacje, w końcu masz Małą :-)
karina – zdrowka dla Emily i siły dla was!!!
olusia, babydust – dla Was tez zdrówka, oby szybko przeszło.
natasza – dobre zdjęcie :-))) to teraz wszystkie na głowę i się cyckolimy!
Doli – ale Was dopadło ;-( zdrówka dla niego i oby Małemu nic nie było!
Co do wieku dzieci i 'który lepszy', to zależy od dziecka. Mnie z moją pięciolatką znacznie lepiej niż jak miała półtora roku – dogada się, sama pobawi, zęby nie idą, więc nie wrzeszczy z tego powodu, przytula się, a teraz przy Małym pomaga :-)


Wojtuś zasnął, idę też spać, bo zejdę chyba...
 
reklama
dzien dobry dziewczynki

ja sie czuje troche lepiej przeciwgoraczkowe leki dzialaja cyc nie boli juz tak ale to moze kwestia przeciwbolowego srodka :/
o 11,45 ide do lekarza wole miec recepte na antybiotyk w reku :)

Karina biedna Emily mam nadzieje ze szybciutko dojdzie do siebie :)
DOli bakteryjne zapalenie pluc nie jest tak zarazliwe jak wirusowe takze na bank maluszkowi nic nie grozi :) wiem bo kilka lat temu mialam (spowodowane bakteria HIB na ktora dzieci sa szczepione na szczescie) i nikt sie nie zarazil a synek mial wtedy 1,5 roku :) ale zycze malemy szybkiego powrotu do zdrowia :)

Olusia ty tez zdrowiej - tez cie czesto cos lapie co ?

u nas mala nie mogla w nocy odbekac biedna i buczala i maz ja nosil chyba z godzine
 
Do góry