reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Karina duzo zdrowka dla malutkiej. Bidulka z tym wenflonem :-(

Mnie tez tak dutki kłują jak mleko wypływa hehe i tez na sama myśl o karmieniu, mp jak mloda zaczyna ciumkac i szukać cycka :-D zauważyłam, ze juz pije wiecej 120ml na raz. Mi produkcja przystopowała w koncu! Wczesniej nawet 300ml z obu cycków ściągałam. A teraz wlasnie 120-150 ml tak na jedno karmienie. Na wieczor ściągam wiecej co drugi dzien zeby maz miał czym karmić a tak to cyckuje. Choc wole dac z butli bo zje porcje i widm ze następna teoretycznie za 3-4h i sie nie głowie czy moze głodna jest..
 
reklama
Nie wiem Doli jak to jest z takim starszym ale z moja to sie nie dogadam heh, nie powie co chce itd. Za rączkę chodzić nie chce, ciagle sie wywraca, robi bajzel niesamowity, cuduje przy ubieraniu/przewijaniu/jedzeniu, rzuca sie na podłogę i wali w nia z bańki jak sie zdenerwuje. Nie słucha sie, tzn testuje mnie ciagle i sprawdza na ile sobie moze pozwolić. Plus jest taki, ze spi dwa razy w dzien po 1,5-2h to mozna złapać oddech..tzn ogolnie jest przekochana rozkoszna i cudowna, kocham ja nad zycie. Tylko sa momenty, ze ręce mi opadają...
 
Lei... Nie chce straszyć ale 1.5 roczniak to niebo w porównaniu do 3-4 latka.. Serio... Te glupie pomysły... Ciągle gadanie. .

A mój już usypia - starszy a ja czatuje z cyckami zamiast się kąpać i kolejna godz leci..

To ja nie chce straszyc i nie bede pisac co pieciolatek potrafi :O
Ja osiwieje!! Rece opadaja,slow brakuje :(

Doli tos se zrobila z ta reka :/// wspolczuje!!

Babydust lo matko Cie rozlozylo! Zdrowiej!!

Olusia zdrowka tez!

I dla bidulki Emily szybkiego powrotu do zdrowia!

Katla gratuluje :)

Echhh mojej na wieczor to sie w glowce przestawia. Nie dosc ze aktywna do pozna to jeszcze co godzine najlepiej by jadla. Wykonczyla mnie dzis. Ide spac...
 
Babydust, współczuję, oby szybko minęło!

Katla, gratulacje! Zostałaś majówką jak księżna Kate ;-)

Olusia, wracaj szybko do zdrowia &&&

Karina, kurczę, obie się nacierpicie :( niedobrze, że coś tam w płucach znaleźli, oby jak najszybciej Emily poradziła sobie z tym i wróciła do domku, zamiast sie tak męczyć... Duzo sił Wam życzę :*

Myla, super, że idzie ku dobremu :-) mi też by się chusta przydała, ale w mojej dziurze nie ma żadnych warsztatów :-(
 
Lei Tabasia dobrze mowi;). Ja Ci chetnie podrzuce mojego na godzine- oddasz po 5 min gwarantuje Ci. Ostatnio moja sis wziela go w gosci do mojej babci to zaczal bawic sie cukrem twierdzac ze bedzie z niego kulki rekami robic. Szwagier stal z cukuetnica w gorze a do mojego diabla nic nie docieralo. Ani prosby, ani grozby zadne tlumaczenie. Zazdroszcze grzecznych dzieci. A wiem ze trudno uwierzyc ale moj jest mega ruchliwy i okropny psotnik( na przekor z zawadiackim usmiechem) . Niestety to nie tylko moje zdanie. A nawet z przrfszkola. Ratuje go to ze nikogo nie bije, gryzie itp. tylko taki wiercacy.
A pocieszajacy fakt ze drugie musi!!!!!! byc inne bo tylko sie zalamac jak nie.
Lei masz dziewczynke to moze nauczysz sprzatac ale moj robi wiekszy balagan niz jako dwu latek. Wczesniej zabawki a terax wszystko co stanie na drodze nawet łozlo, fotele przestawia.

Katla gratuluje.

Karina zdrowka dla Emili. Biedactwo:/

Olusia zdrowka.

Moj tez dzis cos ma kiepski dzien. Usypianie 2 h i tylko przy cycku:/ bo inaczej ryk. I budzi sie co godzine:/. I taki caly dzien. W srodku dnia pospal ze dwie godz tylko. Brzuszek miekki ale dalam krople bo juz nie wiem co mu jest.
 
Katla w końcu się doczekalas, gratulacje! Koniec porodów kwietniowek :-D.

Myla, jaką chusta, tkana czy elastyczna?

Karina, oby mała szybko doszła do siebie...

Olusia, jak nie urok, to sraczka... Zdrowiej!

Natasza, to co, ćwiczymy? :p

Mila, dzięki, poczytam rano przy karmieniu :p.

Moja gwiazda spala od 22:20 do 2:40, Poproszę tak częściej :-D. Teraz leży przy piersi i odpływa powoli wiec liczę na pobudke kolo 6-7 rano...
 
reklama
Karina zdrówka dla Emily.. Biedactwo się nacierpi... :(

Olusia weź paracetamol!!

Myla super, pochwal się:)

Lei Ty jesteś jak rasowa milka :D takie pokłady masz hehe

Śpi w dzień oooooo matko ale zazdro!!! Mój starszy przestał jak miał 1.5 roku hehe

Tabasia chyba nam miejsce w wariatkowie zaklepie :D będziemy miały wakacje hehe


Karmiłam małego na leżąco i nigdy więcej, tak mi Zmasakrowal sutka że dramat bo przysnęłam i hulaj duszo.. Wolę siąść, 25 min i koniec. Potem drugiego zjadł pięknie 8 minut mega szybkiego ssania a pierś ledwo zmiekla... Także milk jest 8-)

Dzisiaj ma przyjść bujaczek :)

A mąż znowu jedzie z synem do lekarza, bo w nocy dostał gorączki kuźwa... Wczoraj było ok... Pewnie nie obędzie się bez antybiotyku...
Oby tylko mały nie złapał... :/ no i muszę kombinować co z nim zrobić jutro bo mamy pediatre małego.. :/
 
Do góry