reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Wiem, ze rożnie bywa ale ja sie bede upierać, ze to zasługa laktatora...ja ustawiam czas na 10 minut i dłużej nie ściągam bo tez nie chce sie pobudzać jeszcze bardziej.

Dzisiaj bedzie 50ml jadła, kurcze chętnie bym resztę oddała komuś. Dam mojej córci pozniej.

Tak starsza widziała, codziennie w szpitalu była juz od 1 dnia. Pierwsze dwa dni troche dramat był bo krzyczała jak malutka zaczynała płakać, w srode juz lepiej a wczoraj nawet nie płakała tylko sie tuliła do meza taka smutna jak przewijalam I O płakała.

Zasysa mi sie ta butla TT!! Zaraz nuka zobaczę. Za szybko leci z tych butli. Ktos ma Calme medela?
 
Ja juz teraz czekam do terminu : 21.04. Będzie Byk a nie Baran. Ale oczywiście pewnie bedzie inaczej niz sobie zaplanowałam. Bo do tej pory wszystko jest na odwrót :/ czy za mało wypiłam ??? No srakę miałam 3 razy aż woda leciała wiec chyba dobrze zadziałało. Lewatywa to w sumie to samo. Ale nie chce małego otruć. Dlatego nie wypiłam więcej. Ah. Co ma być to bedzie. Siedzę w przychodni w kolejce. Ostatnia wizyta.
 
Doli dopiero wrocilas a juz prasowanie;) ja nie wyrabiam z praniem moj ciagle brudzi ciuszki. Zazwyczaj zasika jakos bokiem. 3 beciki potrafi w 2 dni. I w zwiazku z tym pytanie czy ktoras z Was uzywa pieluch dada 2. Bo mysle czy ich nie wyprobowac. Mamy pampersy 1 i mysle ze moze to przez pieluchy. Huggisow nie chce bo pamietam ze bardzo mi nie podeszly z pierwszym. A moze jeszcze jakies inne polecicie;).

Ja mam kupione 2 dady. Z pierwszą długo używałam właśnie dady i babydream z rossmana i byłam zadowolona. A teraz dady wogóle jakieś super nowe są, bo jak ja używałam to były takie zwykłe, potem wprowadzilu comfort, które były cienksze i miekksze, a teraz wogóle są cofort fit, ktore mają być wogóle super hiper, a cena ostatnio była promocyjna w pudełkach, ze za 2 156Szt 49,99. Starsza ma fajny domek do zabawy z tego kartonika. No i jak porównałam z pampers 1 to są ciut większe, ale wizualnie są takie same(rzepy, boczki, pas)
 
Ja juz teraz czekam do terminu : 21.04. Będzie Byk a nie Baran. Ale oczywiście pewnie bedzie inaczej niz sobie zaplanowałam. Bo do tej pory wszystko jest na odwrót :/ czy za mało wypiłam ??? No srakę miałam 3 razy aż woda leciała wiec chyba dobrze zadziałało. Lewatywa to w sumie to samo. Ale nie chce małego otruć. Dlatego nie wypiłam więcej. Ah. Co ma być to bedzie. Siedzę w przychodni w kolejce. Ostatnia wizyta.

Renatka ja też już olałam wywoływanie. Owszem chciałabym już dzidzię tulić i łudzę się, że sama zechce wyjść, ale już mam to gdzieś. Czuję się tym zmęczona, staram się poukładać w głowie tak jakby termin miał być za m-c. Czyli wiz za tydz. bez emocji, nie nastawiam się już na nic, ruchy czuję czyli jest ok, a reszta niech dzieje co chce.
 
Babydust ja również ciągle glodna i myślę ze to raz ze karmienie a dwa ze mój organizm chce sobie odbić po 3 miesiącach diety cukrzycowej :D

Oltoma ja to się boję ze u mnie po urodzeniu waga nawet niższa ;)

Sharmota no dopóki diety nie miałam to w ciąży prawie codziennie płatki z mlekiem :D dziwić się ze teraz z piersi tak leci :D
Kakao to chyba przy karmieniu nie można
A ty się nie martw ze nie umiesz u mnie też ostatnio mala jak ma złapać to sie kręci 5 minut i dobrze złapać nie może czasem, a jak nie może to się złości zaraz i kręci się jeszcze bardziej, ale pokarm na szczęście jest, z jednej je a z drugiej mi cieknie ;)

Ja dziś nie wyspana... Znajomi siedzieli do wpół do 1. Mój sobie z nimi wypił ja potem chcialam zaczekać już do karmienia ale w końcu po 1. Się położyłam bo mala spala obudzila sie o 3. Potem chyba przed 7. I juz nie śpię za to mój po alkoholu przespał sobie całą noc i teraz jeszcze śpi...
 
Joanna dziewczyny dobrzemówią, Jedz sprawdź ilosc wod- u mnie nicsię nie saczylo a mialam bezwodzie i indukcje.

Moja śpiąca krolewna:)
 

Załączniki

  • 1429254509081.jpg
    1429254509081.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 77
Marela kurcze no cieszy mnie to :D mój się potrafi ubrudzic na 4 zmiany albo wcale.... Najlepsza jest kupa z pierdem... Tak drzyzgnela że z przewijaka na łóżko doleciala lol

My używamy pampersow, teraz premium care jednak wolę zwykle, kolejne to z Rossmanna ciekawa jestem jak się spisza

Muminek śliczna,!!! :)


U mnie -1 kg hehe czyli jeszcze 4 do wagi z przed;)

I o 12.19 Hubi skończy tydzień :)
 
kurna ale jestemzła! wieczorem wzięli Lilę na badanie słuchu i umówiłem się ze ja w takim razie się prześpię a oni przywioza mi młoda jak będzie głodna. kilkukrotnie mówiłam ze chce ja karmić tylko piersią. budzę się przed chwila, kustykam po mała a oni mi mówią ze pik godziny temu jadła! no mało mnie krew nie zalała. zabrałam ja i teraz sobie leży przy cycu moja żabka.

No to Cie urządzili.. Następnym razem musisz im chyba dwa razy powtórzyć..
 
reklama
Muminek, otwieram sobie spokojnie aplikację a tu buch na cały ekran Twoja córeczka. Boskie to było! Tak mi się miło zrobiło! Choc troche zarazem smutno, ze nie wiem kiedy wreszcie swojego zobaczę! Śliczna Księżniczka.



Ja przy pierwszym dziecku bałam się głupia dady i używałam od 3. Wczesniej Hugginsów i jak dla mnie były bardzo porównywalne i tak samo w koszu lądowały, więc po co przepłacać. Tez planuje ich teraz używać. Na próbę kupiłam żółte rossmanna, ale one jakiś zapach mają!!!!!!! Podobno dobre są tez z super pharm jakies life. Moja szwagierka sobie chwali przy synku.
 
Do góry