reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

SlYszalyscie o czymś takim jak słód jęczmienna na karmienie? Dostalam właśnie 5 saszetek

no w karmi to wlasnie jest ktore na laktacje wplywa :)
a pyknij zdjecie tych saszetek
moze normalnie w aptece to sie da kupic - bo piwa ciagle pic nie za bardzo chce bo po pierwsze kaloryczne a po drugie drogo wychodzi :/

muminku trzymam kciuki zeby szybko mogla maluszka utulic :)
 
reklama
Tabasia no Emily narazie ok, od wczoraj znowu w przedszkolu .., małego tak nie rejestruje jeszcze .., Kuba jak bedzie dźwięki z siebie większe wydawał czy bedzie mogl ja dotknąć to wtedy moze zrozumie ze braciszka ma :)
 
Pół posta mi wcięło...



Satyga, &&&&&&& za jutrzejsze wyjście!!!!



Karina, dziwne z tym brzuchem! To juz będę miała o czym myśleć!!!!

Aż mi żal, bo pierwsza blizna w ogóle nie widoczna i zero jakichkolwiek dolegliwości od zagojenia! Cud 2 razy się nie zdarza....
 
Ojej Muminek to chyba rzeczywiscie juz dzis utulisz dzidziusia....zycze szybkiego porodu jakby co i mocno trzymam kciuki :)

A na jakiej podstawie sie okresla ilosc wod plodowych? Ja mialam ich zawsze dosc duzo ale termin jutro wiec tez troche glupieje... nie znam sie w jakim tempie ubywaja. Na zadne usg juz sie nie zanosi, jedyne co to ktg
Jezeli ktoras z Was moglaby mi pomoc to z gory bardzo dziekuje
 
reklama
Joanna ja mialam olbrzymi brzuch i jak pojechalam na ktg to moja gin byla w pracy bo na porodowce pracuje i zrobila mi usg. I tam wysxlo ze malo wod. U mnie bylo podejrzenie ze smyk duzy i dlatego to usg bo co najwyzej cc. No i nie wiem czemu maly nie byl jakis olbrzymi wod malo a brzuch spory. Chyba to macica bo nic innego nie prxychodzi mi do glowy.
 
Do góry