reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Współczuję Myla problemów z laktacja... Jedne męczą sie z nawalem a drugie z niedoborem... Dlaczego nie mogą mieć wszystkie tyle ile trzeba??!!

Tabasia, no chyba sie opuścił bo niewygodnie przy zlewie. Kiedys kladlam brzuch na szafce teraz mnie w kant uwiera:-)
 
reklama
Tabasia no miedzy cięciem a pępkiem mam dziwne uczucie jakby mnie paliło i tez ciepłe jest .., położna mowi ze to od wewnątrz gdzie ciecie było ze szwy moze sie rozpuszczają i ze nerwy były cięte to ze sie goji - nie wiem ..

Kuba tez ulewa ... To normalne , z czasem minie :)
 
Dziwne Karina. Ja z tego co pamietam to czegos takiego nie mialam. Ale przez cala ciaze w okolicach pepka mialam straszne bolesci i to podobno bylo spowodowane cesarka ze wlasnie nerwy i miesnie byly przeciete.
 
dziewczyny jestem w szpitalu, po ktg wyszedł mi duży spadek tętna wiec gazem na IP. po badaniach mało wód, szyjka zgladzona a główka mocno przyparta. w zależności od tego co pokaże ktg to ze względu na ilość wód możliwe ze dziś będą indukowac. zestrsowalam się jak nie wiem, masakra!
no nic, teraz leżę pod ktg i zobaczymy, ale może juz maupiszonka dziś będzie z nami
 
Tabasia za pierwsza cc tez nic takiego nie mislam , a teraz cc po cc i było cięte tez po bliznach z pierwszego .., wiec moze to .. Gorączki nie mam , rana sama tez bardzo dobrze wyglada wiec nie wiem ..


Sataga super ze odłączyli lampy :) trzymam kciuki żebyście szybko do domu szły [emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Muminek najwazniejsze ze pod fachowa opieka jestescie [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

Bedzie dobrze :)
 
reklama
Do góry