reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Myla super wiadomosc!:tak:

Doli gratuluje KP;-) super ze juz w domku, w domu najlepiej! a prezent swietny

Lei ale szybko poszlo , gratulacje !!! ;-)

Vesunna Gratulacje :tak:

Asiorek gratulacje!!;-)

Oltoma super ze zostalas zakwalifikowana do cc;-)

Sataga,
kciuki obyscie jutro wyszły juz
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
 
reklama
Doli superr ze juz w domu! No i jaki prezent no no no...

Co do tego wiesiolka to ja go lykam, 3x2tabl. akurat dzis koncze opak60tab. Mnie wkurza wyplywanie tego oleju, kilka razy probowalam dowcipnie ale zrezygnowalam...

Dzis leze plackiem. Po nieprzespanej nocy nie mam na nic ani sily ani ochoty...
 
Tabasia,
oj tak niewiele zostało. Dopiero tego dnia mam mieć ktg, a 28go mam się zgłosić do szpitala - jakby do tej pory nic nie ruszyło ;)

Ciekawe czy mój Mężczyzna mi zrobi jakąś niespodziankę. Niby potrafi je robić i sprawiać mi przyjemność, ale może w tej sytuacji będzie zbyt zaaferowany Małą :p W sumie wystarczy, jak mi całą chatę na błysk wysprząta :D
 
ja lykalam tego wiesiolka 3x2 + 1 na wieczor dowcipnie i nic nie wyplywalo :)
a i tak mysle ze zadzialalo jak trzeba :)

ale fajnie dzisiaj wiesci :) same dobre nowiny - optymizmem powialo :) wiosna idzie chyba
 
Dziewczyny mam pytanka - ile po cc sie dni oczyszcza i czy ktoras z was bierze zastrzyki p/c zakrzepowe? i kiedy idziecie do gina na kontrole?


Tabasia jak u ciebie z KP? lepiej?:tak:

Natasza moje tez!:tak: mam taka ochote na slodkie, ze moglabym jesc garsciami!
 
reklama
Myla ale Pat nie urodziła jeszcze. Wiec dlaczego macierzyński?

Sharmota - to olejek wiec jak jednocześnie nie będziesz wkładać to nie powinien zaszkodzić.

Kina - hmm mi ten olejek aż rak nie wyplywal. Ale oplikowalam 2 przed samym spaniem i jux nie wstawalam.
 
Do góry