reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Oj, Doli, staram się nie zwariować, ale te wszystkie szpitale to ze wszystkie łaskę robią... Jak jedno jest super to z drugiej strony coś kuleje! Lepiej dla mnie jakbym zaczęła rodzic bo wtedy będą mnie z marszu kroić. A jak nie znajdzie się miejsce na planowaną cc to odeślą mnie do innego szpitala...
 
reklama
Dobry dzień wszystkim:-)
Doli, Mylą,
No to faktycznie nie za ciekawe macie te towarzyszki w salach.. Oby jak najprędzej do domu..:-)

Sataga,
Dobrze że z tą żółtaczka coraz lepiej. Kciuki obyscie jutro wyszły juz:-)

Lei,
Gratuluje "chyba Olivii " :-) :-) :-) haha u mnie w szpitalu tylko gaz podają. On znieczula czy tylko rozwesela??:-)

Vesunna,
Brawooo! Jest i Malinka, gratuluje :-) i podziwia, jak każda z Was która jest juz "po". Odpoczywaj:-) :-)

Muminek,
Haha ile razy jeszcze będziesz edytować listę nierozpakowanych :p

Aylin,
No ja nie stosuje. A może juz czas najwyższy. Ale nie wiem czy mogę skoro mam ten antybiotyk dowcip nie czy wiesiołek nie zaszkodzi?

Oltoma,
Oby było wszystko po Twojej myśli. Nie stresuj się bo to i tak nic nie da.. Będzie dobrze!:-)

A ja ostatnio też bardzo aktywnie i czasu nie ma żeby się odezwac choć pół słowem. W trasie dalekiej byłam, przeprowadzilam się, a już mnie czeka kolejna przeprowadzka, termin porodu jest dla mnie zagadką w dalszym ciągu. Tysiąc pytań zero odpowiedzi :-)
Czy to, ze brzuch mi się ciągle napina to są skurcze?

Aż mi wstyd, bo wczoraj wieczorem taka padnieta zasnelasm. I po 40 min się obudziłam z bólu. Myślał am ze nie wygodnie leże i brzuch tylko pobolewa, prze wrócę się i przestanie. Nie przestało!!! Dolna część pleców i brzuch po lewej stronie tak bolalo ze się rozplakalam. I 15 min tak trzymało. Byłam sama, zmęczona i niedospana. Pod prysznicem przeszło. I do teraz cisza.
Pytanie, czy to był skurcz? Jakoś dziwnie, bo tylko jeden i to na plecach...
 
Asiorek, Lei, Vesunna gratulacje!!! :-)

Doli, super, że karmisz i że do domu wychodzicie :-) swoją drogą jak to jest, że położne tak cisną na kp, a okazuje się, że swoją "pomocą" szkodzą...

Myla, no nareszcie mleczko popłynęło, to teraz Marcysia będzie przybierać :-)

Asiatipl, teraz jest cyklon...
 
To może w czasie cyklonu ktoś urodzi !:D ja w szpitalu trafilam na lekarkę która się spieszyla więc o nic nie zdążyłam spytac -_- wiec nie wiem co dalej...teraz w środę mam kolejne ktg ale tak mnie wkurza fakt przenoszenia tydzirn że masakra -_-
 
Ale mi sie nudzi... Mala spi,Mlody oglada bajke,obiad sie gotuje,pranie pierze... chyba sie zdrzemne bo pracy mi sie pisac nie chce :p
 
reklama
Ja już po wizycie. Nastawiałam się na drobinkę z wagą 3000 - bo pierwsza, a tu ma ważyć 3500-3600.. I jeszcze długie nogi... Po tatusiu chyba taka wielka. Aż się boję kolejnych ciąż.. :D Moja szyjka sobie spokojnie czeka do terminu - i bardzo dobrze :p

sharmota,
to zapewne jedynie skurcze przepowiadające, skoro przechodzi. Jak poczujesz się gorzej - od razu pod prysznic, potem się połóż, posłuchaj muzyki relaksacyjnej i odpocznij ;) Ja tak robię :)
 
Do góry