reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

W moim ostatnim poście ktos groch z kapustą zrobil!!!!
Sorki dziewczyny, ale pisze z Tel bez aplikacji i jakoś ciągle cos nie tak.
Wiecie moze czy jest na bb jakas instrukcja do ściągnięcia apki na Windows. Bo kogo o pomoc nie poproszę to mówi "dziwne to jakoś. Nie da się". No jak ma sie nie udać jak inne forumowiczki mają!!!!
 
reklama
Oj, Lei, Pat i Aylin, Wy biedne z tym czekaniem jesteście.
A Aylin z cukrzycą to juz w ogóle. Obiecuja i nic....

A ja jutro na wizytę kwalifikacyjna do szpitala jadę i juz droga znajomości dowiedziałam sie, ze ten szpital na planowe cc na kwiecień to juz miejsc nie ma... Ciekawe... Na ich życzenie dołączę do grudniowej...

Doli a maść masz na sutki???
 
Dobry :)

Patinha gratulacje:) [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Słodki okruszek :)

Kubus urodził sie z waga 3860 po 5 dniach wyszliśmy z 3720 a wczoraj miał 3810 - położna mowi ze za mało przytył ...,minimum było by 160 najlepiej 260 g ...
Teraz co 3 godziny 100 ml .. dawać mam ... Ahhhh

Witamina D od dzis a K w szpitalu dostał ...

A mnie brzuch pod pępkiem boli od czwartku ..., nie rana .., położna mowi ze to szwy sie rozpuszczają moze .., bo macica sie ładnie obkurczyla i wyglada dobrze ...
 
Lei termin na piatek miałam. Wiec juz po jestem. Wg położnej jeszcze bardziej po niz,suwaczek wskazuje bo w środę mi wpisali w kartę 40 + 3.
Pat - jeżeli juz to we wtorek lub środę ide. Ale mój lekarz ostatnio mówił ze ewentualnie do 17 pozwoli mi samopas chodzic
 
Witam się i ja w dwu paku. Dzisiaj u nas Wielkanoc więc idziemy do teściowej. Znowu będe nie na czasie, nie piszcie za dużo, dzisiaj niedziela.
 
Oltoma na,Windows ściągnij sobie tapatalk. To apka do obsługi for. Ja od 1.5 roku używam.

Co do cukrzycy - gdyby dzievina byla z tych dużych to by mnie polozyl juz dawno. A Jagoda podobno 1.5 tyg temu 3 kg nie miała. Zakładając 200-300 g to do 3600 teraz by dobila. Wiec w statystycznej normie. Aczkolwiek wolałabym aby 3200 max wazyla.

Doli - i chyba przez te harce, wyjazdy i bycie w biegu nie rodzimy. Bo na ciężarowe ktora się oszczędza wejście i zejście z 10 piętra podziała a jak my przyzwyczajone to organizm mówi "norma".
 
Lei termin na piatek miałam. Wiec juz po jestem. Wg położnej jeszcze bardziej po niz,suwaczek wskazuje bo w środę mi wpisali w kartę 40 + 3.
Pat - jeżeli juz to we wtorek lub środę ide. Ale mój lekarz ostatnio mówił ze ewentualnie do 17 pozwoli mi samopas chodzic

Masakra współczuję przeterminowania, i życzę żeby sie rozkręciło.
Czemu to jest takie nie fair. Jedne rodzą przed terminem inne po terminie i to jeszcze trzeba wywołać dzidzie, bo sama pewno by siedziała i siedziała.:p
 
Aylin mi tez ten hardkor bokiem wychodzi jak widac. Sprzatanie, podłogi, zasłony, dźwiganie dziecka, łażenie po sklepach pol dnia, schody, bieganie za mloda po placu zabaw (bo zżera kamienie i patyczki albo ucieka gdzies...ludie to ubaw maja)..nic mnie nie rusza :crazy:

Chyba na jutro babkę jescze upieke do szpitala tak mi sie zachciało znowu :-D bede położne przekupywać ;-)

No nic ja jeszcze zalegam w łożku, zaraz śniadanko, meza do okien zagonie (biczem :-D) i jedziemy do mamy i na spacer/piknik do parku.

milej niedzieli!!
 
reklama
Dzien dobry pozno poranna pora!

Jak mi sie dzis dobrze spalo! Tylko moje dziewczyny dzis krazyly w nocy, najpierw starsza, pozniej mlodsza ze im aie cos zlego sni. Ale za to pospaly dluzej wiec i ja sie jeszxze wyleguje w lozku...
 
Do góry