reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Doli mega gratilacje!! Wszystko będzie dobrze!! Odpocznij trochę:)

Myla no to faktycznie klopsik z tej Marcelinki :) dobra waga:)) co ty ją głodziłaś?? Że taka głodna się urodziła;)

Jeszcze raz mega gratulacje dla was!! Parka dziś się urodziła;)
 
reklama
Myla , Doli - GRATULACJE !!!!!


Asiorek w dalszym ciągu &&&&&&&&

ja już po ktg i wizycie :tak: ktg , dziś już w miare ok choć troche płaskie , ale w normie :tak: ale , jak nie urok to sra......, moje ciśnienie za wysokie :-( dostałam lek na obniżenie i nakaz mierzenia, jakby było za wysokie to łyknąc tablete :-( mam dość , kolejna wizyta we wtorek :tak: aha szyjka troszke się skróciła , skórczybyków brak , rozwarcie tylko zewnętrzne :tak: kazał męża zmolestować :-D


co do chrzcin to myslałam o początku czerwca jak znajdziemy chrzestną :-D kandydatów na chrzestnych co nie miara, a kobitki brak :-)

ale wam fajnie z tymi spacerkami :-) zazdroszcze :tak:
 
Sataga, Myla i Doli gratulacje :-)
Nareszcie macie maleństwa przy sobie i skończyły się wasze męczarnie z brzuszkami :-).
Nie wiem jak wy, ale ja wcale za brzuszkiem nie tęsknię tym razem.

Dzisiaj odwiedziła nas pani doktor z wizytą patronażową. Okazało się, że skoro Igorek urodził się w 37 tc to przysługuje nam darmowe szczepienie na pneumokoki i zamiast normalnego szczepienia, na którym dziecko trzeba ukłuć 3 razy dostaniemy darmową szczepionkę skojarzoną 5 w 1 :-).
W tej chwili moje maleństwo śpi. Czekam aż się obudzi i idziemy na spacer, bo pogoda u nas dzisiaj jest przepiękna:-).

Asiorek kciuki na Ciebie. Oby poszło szybko i jak najmniej boleśnie :-)
 
JOanna ale super z tyi szczepionkami :)
kurna bo one wszystkie drogie jak cholera sa :(

kifsi u nas za to kandydatow na chrzestnych brak :/ chrzestna bedzie ta ciotka co przy porodzie byla :)

Doli ja lezalam na poloznictwie na poooperacyjnej sali bo miejsc nie bylo i ogladam jak te dziewczyny w 1 dobie cierpia ;// ale za to w 2 juz jest super na dobe wypisywali do domu :) nawet te po cc takze dasz rade
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dolores gratulacje!

Jutro pewnie kolejny dzieciaczek mimo weekendu bedzie...

Wmawiam sobie ze taka piekna pogoda ze szkoda lezec w szpitalu na porodowce ale za duzo to nie daje... chce juz urodzic...
 
Do góry