reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Doli Gratulacje :) [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Moj tez miał duzo ... Nie martw sie ...

Myla no no po kim ona taka długa ???[emoji4]
Zaraz dostaniesz kruszynkę spowrotem ... Wyluzuj :)
 
Myla, jaka duuuża :) i jaka głodna :D

Godz 12.19, 3150 gr, 56 cm

Leży w inkubatorze bo dużo sluzu
dużo śluzu pewnie przez ten odnawiający się czop ;)
GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:)

Myla, gratuluje!!!!!!

No wreszcie masz swoja Marcelinkę przy sobie! No i nie okazała się Marcelim:-D
no właśnie też o tym Marcelim pomyślałam :D

MYLA, GRATKI !!!

Zdjęcie zrobione chyba świeżo po wyjęciu z pieca ;)

Czekam... Jeszcze 1 osoba albo ja....

Jeeesssssccccc
już niedługo, coraz bliżej.... :)

Renatka to moze Ty nastepna? ;)

Ja dzis wbilam sie w jeansy z przed ciazy :D co prawda oponka jeszcze jest ale czuje sie super. W koncu w normalnych ciuchach :) i na wadze 10kg. Co pare dni ubywa. A mam takie ssanie na slodkie ze szoooookkkkkk :/
oj nie wiem, nic się nie zanosi... no ale czasem może dopaść z zaskoczenia :)

łał, super, też marzę o normalnych ciuchach !!!
 
Doli Gratulacje, moj tez byl w inkubatorze bo nalykal sie wod i mial duzo sluzu, byl odsysany, pod tlenem itp... bedzie dobrze!

Myla to no ladnie z waga i wzrostem... super... gratuluje !! na pewno jest wszystko dobrze! nie martw sie!



Ja juz po wizycie poloznej. maluszki ladnie przybraly na wadze. teraz trzeba cos zjesc itp... jesli chodzi o chrzest to ja myslalam by zrobic w wakacje, kiedy bedzie cieplo !
 
Myla chociaz jedna wieksza od mojej :) swoja droga taka malutka na usg zawsze byla a tu siup i kolosik :)

Doli mega gratulacje :) fantastycznie ze juz po za chwile mlodego dostaniesz na pewno a teraz odpoczywaj :) pozzniej nie bedziesz miala takiej szansy :)
 
Doli, Myla Gratuluje!!! I zazdroszcze niewypowiedzianie, że już macie swoje Cuda. :-) chyba mój poprzedni post gdzieś w przestrzeń poszedł... Na lapku ogarniam a teraz mam tableta czy jak się to ustrojstwo zwie..
W każdym razie dziekowalam Wam za wypowiedzi na temat tej wagi. Wystrachalam się bo ja xs nie jestem więc nie spodziewał am się aż takiego malenstwa.. :-)
 
reklama
Do góry