reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Dzień dobry z rana.

Sharmota po pierwsze nie urodzilas jeszcze wiec to nie waga urodzeniowa a hipotetyczna uridzeniowa bo są jeszcze widelki błędu pomiaru. Gemma muala mieć duuuuzego chłopca. Tydzień przed porodem niby 3700 wazyl a urodził sie 3320. Moja starsza na usg na 3500 wygladala, na porodówce na usg zmalała do 2800 i w tej wadze wyszla. Urodzona w 40 t.

Pat - u mnie dzis rano cd czopa. Wczoraj myślałam ze caly wylazl. A on jak u Doli - never ending story.... Mój wyczytal w wujku Google ze po odejściu mamy 6 dni...

Muminek - ja czekam na ciebie. Napisz mi na prv nazwisko to będę cie poporodowym szukac :) skoro mój gin ma dyżur dopiero na rycerskiej w przyszły czwartek to jadę do pro rodzic :)

A matka taką cichociemną akcje robi zd chce nas zostawić??? Oj nie ładnie.

W ogóle to powinnysmy teraz rano robic akcje pt kolejno odlicz...

Bylo nas 21 ile zostalo?
 
reklama
Boję się że tak niska masa urodzeniowa jest wynikiem moich wszystkich niestety stres ów i nerwów.. Ajajaj pocieszcie mnie jakoś bo rodzić mi się odechcialo..: ((((((

Niska ? Pojęcie względne. Moja pierwsza miała po 41tc 2700 i 52cm, nikt nie powiedział, że ma niską wagę, po 4 tyg miała już 4,5 kg czyli tyle ile dzieci ur. z kg więcej. Jeśli drobna to się cieszyć.

Myla dasz rade, już niedługo będziesz mieć po wszystkim. Swoją drogą ty to masz niefarta, cały czas Cie męczą skurcze, już jesteś tak blisko, oj:-[
Trzymam kciuki, żeby szybko się rozkręciło i zakończyło.

Doli za Ciebie też kciuki, żeby gładko, szybko, poszło, bez zbędnych stresów.:-D

Asiorek już pewno po.Trzymam kciuki, żeby tak było.:-D

A zapowiadało się, że dziś tylko Doli, no a prosze. No to dziewczynki kolejny weekend przerwa, czy któraś chciałaby urodzić?:-D
 
Ostatnia edycja:
Aylin u mnie tez najpierw dwa czy trzy razy wyszedł biały a później z krwią ale u mnie nie było słynnego zelka ale lekarz mówił że to tez czop...

Asia ja bym chciała ale mój pewnie będzie kolejny weekend -_- juz mnie mecza te bóle :o a najlepsze jest to że na ktg nie wychodziły one jako skurcze więc nie wiem skąd ten miesiaczkowy bol...
 
reklama
Do góry