reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Muminek bo jak sie nic nie stało to faceci nie lubią gdybania i nie rozumieją, ach nic nie poradzisz. Szkoda nerwów.

Oltoma skleroza
 
reklama
Sataga - gratulacje :-)

Doli , Asiorek , Myla - &&&&&&&&&&&&&



Milia- no nie dokonał pomiarów , obmacał tylko brzuch i stwierdził ,że z kg więcej bedzie :tak: no ale co sie dziwić NFZ i to troszke starszy lekarz :-) o tym ,że drugi bedzie większy od pierworodnego to wiem , bo na ostatnim usg ( takim znacznie lepszym) wyszło ,że jest 400 g cięższy także ja obstawiam ,że moze być z 3,8 kg :-) mam nadzieje ,że jednak 4 :tak:
 
Myla, Asiorek - Oj dziewczyny, ale Was wymęczy, no ja bym zfixowała, już być tak blisko - a tu nic, czemu lekarze są tacy "okrutni", wiem, że lepiej naturalnie, zwłaszcza jak nic złego się dzieje, ale przecież, jaki to dodatkowy stres, jak już jesteś teoretycznie w trakcie, a tu cisza,
Nie no masakra jakaś:-[
 
Ejj no ja juz panikę zasiałam, ze tyle urodziło a tu nic :-D

Ja dzisiaj nie rodzę heh.

Doli trzymam kciuki!

Asior juz w szpitalu?

Myla i jak tam w koncu?

Ktos urodził bo sie juz pogubiłam??
 
Tutaj tak robią, jakby cos było nie tak to mam przyjechac.

No zwariować można, a wody Ci jeszcze lecą, jak tam Twoja rybcia bez wody wytrzyma :-D To już przynajmniej mogli Cie zostawić w szpitalu, żebyś pod opieką była i spokojniejsza. Trzymam kciuki, żeby szybko się rozkręciło i Cię nie męczyło.
 
reklama
Asior jutro dopiero?! Myslalam, ze dzisiaj rano...Hmm no ja bym nie wyszła ze szpitala juz ale bez sensu Cie negatywnie nakręcać. Chodzi mi tylko o to, ze jak człowiek jest zbyt miły to olewaja.

Maz pojechał sobie jskies sprawy załatwiać a ja z mloda bajeczki oglądam. Zapowiada sie kolejny piekny ciepły dzien, moze nawet jskis piknik zrobimy...marzy mi sie grill, wczoraj chyba pol osiedla robiło, myslalam, ze sie odwodnie tsk mi ślina leciała!!! :-D
 
Do góry