reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Dzien Dobry :) ania.k , sataga &&&&&&& za szybki rozwoj akcji :) moze to rozwiaze worek z maluszkami :)

Ja powoli sie tez zbieram na ktg a potem gin :) trzymajcie kciuki zeby dzis nie bylo jazd z tetnem malego :)

Aylin - Wik juz druga noc z rzedu cichaczem wlazi nam do lozka :)

Asiatipl- mam podobne odczucia co do porodu bo poprzedni tez jak u ciebie byl wywolywany po termnie :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dajecie dziewczyny!

Chcemy dzidziusiow ;-)

Dzis ja wybieram sie na KTG i wizyte, uslysze pewnie to samo co tydzien temu... i co dwa tygodnie temu...
 
Myla hahahaa jakie zaklepywanie :p

magda no ja jem poki mogę lol :p

pat może się zesiurałaś ? :D hehehehe mi też mokro na udach ale dupka sucha, chociaż macam i macam i jakby się uprzeć to cosik tam wilgotniej ;D
 
Gacioszki mokre były i na dupce ale na prześcieradło nie przeszło :p Doli nie bo jak poszlam do kibelka to siusiu było jeszcze w pęcherzu :p

Myla nie rodze :p
 
Kifsi Tyska ma takie fazy ze albo śpi u siebie cala noc albo kolo 2-3 wędruje do nas. Wtedy jeszcze zabiera książeczkę. Nie wiem po co jej skoro wlazi miedzy nas i od razu zasypia :) fazy trwają 1-2 tyg.
 
Pat,
a może, najzwyczajniej w świecie, się spociłaś? Ja czasem budzę się cała mokra, bo ciąża tak na mnie działa, że mi ciągle gorąco - a zawsze zmarzluchem byłam ;)
 
Tez tak myslalam ale zastanawiam się czy wtedy gatki bym miała mokre :p nigdy się tam nie pocilam a na pewno nie tak żeby leciało :D jutro ktg to się zobaczy ^^
 
reklama
Do góry