reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Dobry :)

Natasza mam jeszcze wizyte u ortopedy w klinice dla maluszka i idziemy :)
Juz spakowani i czekamy :)

Dzis Kubusiowi foto- sesje zafundowaliśmy :)

Katar mam :( i skąd ??? Kichanie po cc - masakra :(

Szaj no no tik tak :) mam nadzieje ze ruszy :)

Margo super ze do domciu :)
 
reklama
Witam sie po swietach....wczoraj przyjechali do nas tesciowie, brat mojego z zona, znajomi i bylo nas pelno wiec nawet nie mialam jak wpasc na kompa...

Natasza super ze masz tyle mleka, mam nadzieje ze tez bede miala tyle....licze na to!


Tabasia witaj w klubie, tez nie mam az tyle pokarmu, chociaz mam wiecej niz mialam... mam nadzieje ze sie rozkreci to.. pije herbatke laktacyjna i zobaczymy..W nocy mala mi przesypia wiecej niz Mikolaj.. maly budzi sie czesciej i od razu wielki placz..
p.s ja tez nie daleko KRK... moge dolaczyc do waszej grupy spotkaniowej?

Margo gratuluje córeczki, najważniejsze ,że już po wszystkim

Mila śliczny synek

Karina cos o tym wiem kichnieciu i kaszlnieciu.. bo mnie tez wtedy boli.. super ze do domku idziecie

Dziewczyny gdyby nie pomoc mamy no i mojego to nie wiem jakby to bylo, wszystko zapisuje kto ile i o ktorej zjadl, to samo dotyczy sie kupek, ile i jakie, w piatek przychodzi do mnie polozna...
 
U mnie pewnie tez bedzie płaszczyzna bo nie mam zadnych skurczy...

Idziemy zaraz na kawke do teściowej i potem na to ktg nieszczęsne..

Ola dobrze, ze masz wsparcie!

Moze ktos podać linka do wspomnień z porodu? Nie widziałam takiego watku..
 
Bylam dzis na ktg i milo sie zaskoczylam bo zrobili tez usg :)
Skurcze mam ale w sumie to zapisuja sie juz od 3 tygodni wiec nie zapowiada to porodu, takze dziewczyny ktorych krecha jest prosta nie martwcie sie bo przyjdzie nagle i wszystkie mnie wyprzedzicie hehe
Moj 'maly' wazy 3900 wiec bedzie klopsik: )
Rozwarcia nie ma, szyjka sie skraca wiec przewiduje porod w ciagu tygodnia.... zobaczymy co pokaze rzeczywistosc :)

Myla ja tez dzis mialam poranne mdlosci ale niewiem czy moze to cos oznaczac....ja sobie wmawiam ze tak :)
 
reklama
Dziewczyny niestety w Szkocji tak jest! Po 24 h od odejścia wód moga mnie zbadać. A do szpitala przyjmą dopiero jak bede miała skurcze co 2-3 min. To bedzie moj 2 poród tutaj i przy 1 było tak samo... Jakby cos sie działo wcześniej to moga przyjąć, jakby np. Było cos nie tak...
 
Do góry