reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
16-ta!!!

Dziewczyny !!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!
Jakiś worek z dzidziolami się rozpruł czy co ? ;)
:-D


Ja bym chciała kp, ale zobaczymy, co z tego wyjdzie. Majkę karmiłam chyba 5 miesięcy i się mleko skończyło :/

I coś mnie pi..... swędzi, oby nie grzyb jakiś !!!
:baffled:


Takie ciacho wieczorem wystrugałam :)
Kruche ciasto z karmelem i herbatnikami - Przepisy kulinarne - Ciasta i słodkości
Się wysiliłam na Wielkanoc ;) he he
 
Milia, dziękuję, trochę mnie pocieszyłaś. Jestem teraz u rodziców, Mama przyjechała, ale niestety ze mną nie rozmawia więc nie wiem co i jak.. mówisz, że to może być przez jakąś infekcję, mam nadzieję, że tak się okaże, ale w głowie zawsze jakieś czarne myśli się zaplączą..
 
Sharmota, Mama pewnie przerażona, może nie chce tego okazać... pamietaj, że warto się konsultować u innego lekarza. Może się też okazać, że to nie infekcja i trzeba to wyciąć, ale to jeszcze nie wyrok, znam przypadki - mamy koleżanek, po wycięciu jakichś nowotworów, zanim przerodziły się w złośliwe i są zupełnie zdrowe. Najważniejsze teraz, to sprawdzić dokładnie co to jest, konsultować się i działać - wycinać/leczyc. Głowa do góry :*
 
Renatka'
Daaaaaaj troszkę. Dziś pościłam, ale już zaraz sobota więck kawałeczek tak smakowitego ciacha bym wciągnęła. Już nie pamiętam kiedy jadłam. Ostatnio owsianka, surowe warzywa i kefir to jedyne co przyswajam;) mmm aleś mi smaka narobiła.

A wracając do KP to jak mnie ktoś pyta czy będę karmić, więc odpowiadam,że tak,jak najbardziej, bo czemu by nie, z tym, że nie pomyślałam o tym, że mogę równie dobrze nie miec pokarmu.. no to ładnie.. I jak żyć! :no: może powinnam zapasy mm robić..
 
Ale wysyp :) Gratuluje dzisiejszym mamuskom odpoczywajcie :)
Ale ja Wam zazdroszcze....zreszta chyba juz kazda z Nas :)
Milej nocki, moze cos sie jeszcze wydarzy
 
reklama
Kuklaki,
Tu sprawa skomplikowana bo Mama mojego, że tak powiem partnera życiowego nie akceptuje. I to się nigdy nie stanie. Więc mamy teraz ciężki okres. T. jest starszy ode mnie. Znacznie. Bardzo znacznie. Choć czasem zachowuje się nieadekwatnie do swojego wieku i wszystko na mojej głowie. Np dziś go zamknęli w areszcie, do wyjaśnienia. Na święta na pewno go już nie wypuszczą. Jutro zadzwonię i się może czegoś dowiem.
A mama go wręcz nienawidzi. Ma do tego prawo. Choć przesadza też i to mocno. Ale to moja Mama więc się o nią martwię bardziej niż o siebie, a wszystko wychodzi nam na odwrót..
 
Do góry