reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Właśnie, ależ śnieży. Patrzyłaś natasza przez okno? Normalnie biało. Pogodzie się święta popieprzyły ;]

aga,
gratuluję córeczki! :)

babydust,
trzymaj się tam! :)

W ogóle przeginacie z tą produkcją wpisów :D Już nie nadążam Was czytać :D
 
reklama
No to Natasza mamy pogodę.. nono, nie wiadomo czy jaja święcić czy bałwana lepić, haha

Lepic zajaca albo kurczaka.

Właśnie, ależ śnieży. Patrzyłaś natasza przez okno? Normalnie biało. Pogodzie się święta popieprzyły ;]

aga,
gratuluję córeczki! :)

babydust,
trzymaj się tam! :)

W ogóle przeginacie z tą produkcją wpisów :D Już nie nadążam Was czytać :D


Tu trzeba byc na bierzaco bo inaczej ciezko nadrobic jak zaczna pisac jak szalone:happy:
Ja to wiedzialam ze bedzie snieg u was na wielkanoc bo to nie pierwszy raz i to sie juz normalne robi. Jak bede chciala jechac do polski na snieg to nastepnym razem na wielkanoc sie wybiore.
A pamietam ze jak bylam mala to snieg na Boze Narodzenie zawsze byl a teraz jak jest to swieto. Zamienimy swieta jak tak dalej pojdzie:-D
 
Tak w temacie wierszyk świąteczny.

Natasza te laktatory chodzą używane za 250 zl.

Baby kciuki trzymam :)
 

Załączniki

  • FB_20150402_18_08_22_Saved_Picture.jpg
    FB_20150402_18_08_22_Saved_Picture.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 54
Może dobrze, niech dzieciątko we mnie jeszcze siedzi, co by to nie kombinować z zimowymi ubraniami na chwilę, i nie daj Bóg choróbskami!
Uważajcie na maluszki swe, urodziły się w zimową wiosenkę ;))
 
Ooo, babydust, jednak sutki zadziałały :-D powodzenia!

Zostałam tak skatowana od środka przed córkę, że szok. Teraz mam stresa, że może powinnam na IP jechać to sprawdzić bo nie pamiętam, kiedy tak miałam ostatnim razem...Panikara ze mnie :-/ teraz się mała wybrała do spania, a mi brzuch co chwila twardnieje ale na szczęście bezboleśnie. W ogóle Zuzia musiała się inaczej ułożyć, bo ciągle chce mi się siku, a jeszcze wczoraj było normalnie...Oszaleje :-(
 
reklama
no dobra po smyraniu sutkow uslyszalam pyk i odeszly mi wody
zbieram sie do sziptala

Aaaaaaaa!!!!! Super :) :) trzymsm kciuki kochana za szybki porod,male dziecko i brak hemodupkow! Juz nie dlugo bedziesz tulic Basie :)


No to Natasza mamy pogodę.. nono, nie wiadomo czy jaja święcić czy bałwana lepić, haha

Chyba rok temu tez tak bylo? Masakra z ta pogoda :/


Milia no ja czekam do 1 na kamienie aby ksiecia obudzić :) no oby w sobotę nas wypisali bo w domu najlepiej: )

Asia no wlasnie patrzyłam i śnieżyca

Ja tez karmie i w kime ;)
A budzic musze co 3h max zeby bo ma zoltaczke i musimy bilirubine 2yplukiwac. Kazaly podawac 50-60ml. Tzn.w nocy to karmie na spiocha :)
Co do laktatora to wspolczuje wydatku. Co do calej reszty to jakbym siebie slyszala. Teraz jeszcze probuje walczyc. Odciagam po 30-50ml na dzien i podaje w butelce. Ale kp dla mnie to koszmar :/


Ooo, babydust, jednak sutki zadziałały :-D powodzenia!

Zostałam tak skatowana od środka przed córkę, że szok. Teraz mam stresa, że może powinnam na IP jechać to sprawdzić bo nie pamiętam, kiedy tak miałam ostatnim razem...Panikara ze mnie :-/ teraz się mała wybrała do spania, a mi brzuch co chwila twardnieje ale na szczęście bezboleśnie. W ogóle Zuzia musiała się inaczej ułożyć, bo ciągle chce mi się siku, a jeszcze wczoraj było normalnie...Oszaleje :-(

Szaj moja dzien przed porodem myslalam ze przez brzuch wylezie!!!!! Wylam z bolu. Chyba wlasnie wtedy sie tak poobkrecala pepowina.
Kiedy masz usg? Lekarze w pl mowia czy dzidzius obkrecony pepowina?
Bo u nas nie. Ale teraz tak mysle ze nawet i lepiej ze o tym nie wiedzialam podczas porodu...

Ok. Dzidz nakarmiony. Jeszcze tylko zmiana pampka i spaccccccc ;)
 
Do góry