reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Ja mleko pije na zgage a jak taka straszna ze nawet mleko nie pomaga to wtedy ta soda





Ja kazalam mamie kupic Tantum Rosa bo tu nie ma i sprawdzalam ceny
w internecie zeby mniej wiecej zobaczyc to tak ok 18zl. bylo.


Doli kisiel w majtkach:-D:-D

Wstawie fotki:ninja2:

Ja polecam na zgage Sal Vichy, są to tabletki musujące, w opakowaniu jest 40 sztuk, cena ok 10 zł, jedna tabletka na pół szklanki gorącej wody i wypić gorące, w smaku nawet dobre (pod warunkiem że woda jest goraca) można pić bez ograniczeń a ze swojego doświadczenia wiem ze wystarczy jeden łyk i jest mega poprawa.
 
Każdy organizm inny :p mi się wydaje ze 2 gorsza po sn może być...czasem kobiety po cc smigaja jakby zabiegu nie było :D
 
DobraDziewczyna ale ja nie mieszkam w Polsce. Dzisiaj sie pytalam w aptece co ma na zgage dla ciezarnych to powiedziala ze musze lekarza spytac bo ona mi nic nie moze dac.
 
reklama
Do góry