reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Ja nie koniecznie chce rodic. Gdyby mnie ktoś zapewnił ze.np. tydzień na bank nie urodzeń to ok. Ale tu chodzi o to ze mm te skurcze, brzuch mnie pobolewa,krzyż mnie pobolewa i boje się gdziekolwiek ruszyć,muszę jeździć do tego cholernego szpitala ,czuje się niepewnie i.nieswojo.
 
reklama
Tabasia nie zgodzę sie, moj wlasnie zmywa! :-D

Doli o co Ty tam ryczysz?

Zdarzaja sie wyjatki ;)
Moj w wiekszosci przypadkow zapelnia i oproznia zmywarke. Nie moge narzekac ;)

Myla moj tez spi :))

Natasza Twoj tez sie miga??

Marela bo ja mam juz dooooosc. Zupelnie inna ciaza :( z pierwszym to i rok moglabym chodzic :) chyba sie starzeje :)) a gdzie tam trzecie bobo...
 
Natasza...Doli wkłada tabletkę płytko bo przecież Hubercik ciśnie jej na szyjkę i jest baaaaardzo nisko wiec nie może głębiej wsadzic !:o no wiesz...żebyś Ty tego nie wiedziała...:D

Dobradziewczyna skurcze przepowiadające są na tym etapie normalne i one nie świadczą o tym że poród będzie dzisiaj jutro za tydzień czy za miesiąc tylko tyle że będzie więc nikt Ci nie powie kiedy ;) niestety to wielka niewiadoma.
Chyba że nasz jasnowidz Doli cos zdziala ?:D
 
Ostatnia edycja:
Tabasia mój teraz ma wymówkę bo wstaje 3.40 i na 5 do pracy i wraca ok 17 i jest padnięty ale jutro ma wolne :D i chata wolna :D wow jak nastolatki: P

Pat zapimniałam że Doli ma odnawialny czop i zgładzoną szyjkę i brak miejsca na tabletkę ;) a u mnie jak studnia bez dna wkładam tabletkę i znika :D

Myla zgadzam się z Tobą ta niepewniść najgorsza..ehh ja lubie mueć zaplanowane pewne rzeczy a tu nie znasz dnia ani godziny ;)
 
Marela, ja też skończyłam 38 tc i nie chcę jeszcze rodzić. czekam minimum do 1/04 :)

Myla, faceci to egoiści, tylko własna dupa ich obchodzi. może jakieś nieliczne wyjątki się znajdą...

Olusia a Ty jak tam? już prawie środa, za 4 dni maluszki będą z Wami :) wszystko gotowe macie?


a moje dziecko wczoraj wieczorem dostało gorączki i dziś ją cały dzień w domu miałam. jestem mega wymęczona :/ jeszcze mi ponad godzinę usypiała, myślałam że wyjdę z siebie. u mnie na razie cisza, jakiś mały skurcz od czasu do czasu, trochę brzuch pobolewa, ale nic poza tym.
 
reklama
Tabasia mój teraz ma wymówkę bo wstaje 3.40 i na 5 do pracy i wraca ok 17 i jest padnięty ale jutro ma wolne :D i chata wolna :D wow jak nastolatki: P

Pat zapimniałam że Doli ma odnawialny czop i zgładzoną szyjkę i brak miejsca na tabletkę ;) a u mnie jak studnia bez dna wkładam tabletkę i znika :D
)

To bedzie szal w domu:laugh2:
Natasza a moze Kubus je zjada:-D

Dobranoc dziewczynki, idzcie odpoczywac.
 
Do góry