reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Dziewczyny od kilku dni mam skurcze przepowiadajace, codziennie mniej więcej o tej samej porze, jestem w 38 tyg, myślicie że urodze jaszcze w tym miesiącu? To moja pierwsza ciąża i szczerze mówiąc chciałabym żeby już było po a wizytę u ginekologa mam dopiero na czwartek ;)

przepowiadające możesz mieć 2, a nawet 3 tygodnie, ale może być tak, że do wizyty nie dotrzymasz w dwupaku... reguły nie ma.
Nie masz innych objawów ?
 
reklama
Myla ja bym się poświęciła i dziadowi pokazała że mam go gdzieś :p

Doli ja tam wogule nie leżałam po lutce pewnie za płytko wkładasz :p postaraj się :D

Tabasia tak właśnue jest z tymi chłopami że jak już można to dupa ;)
 
Asia i dobrze z nimi czasem trzeba stanowczo. Mój teraz już mniej pracuje na szczęście bo kiedyś to masakra była...
Jak mnie on drażni na dodatek... Podłożony ze mna oczywiście stwierdził ze ja się czepiam do kolegi gada jeszcze przed chwilą ze ja go denerwuje i ze on szczescia w miłości nie ma a teraz jak już sami jesteśmy to już mnie po nodze glaszcze... A ja mam ochotę mu walnac... :/

Olusia nie tylko ty masz jakiś brak ochoty, u mnie to samo.

Aylin, ja zapytam w takim razie swojego jakby co na wizycie jak będę za tydzień
 
Myla a co Ci tak spieszno? jeszcze w sumie do terminu trochę czasu Ci zostalo;) ale ja Cie rozumiem, ja dziś zaczęłam 38 tc i w sumie już bym mogła rodzic, chociaż gin mi powiedział ze lepiej jeszcze ten tydzień doczekać
 
przepowiadające możesz mieć 2, a nawet 3 tygodnie, ale może być tak, że do wizyty nie dotrzymasz w dwupaku... reguły nie ma.
Nie masz innych objawów ?

Brzuch mi twardnieje przy tych skurczach, do WC latam bardzo często, brzuch się jeszcze nie obniżył wiec mam problemy z oddychaniem, kurcze, Mały półtora tyg temu wg usg ważył 3300 wiec mógłby juz wyjść ;]
 
reklama
Myla nastepnym razem jak on cos wspomni ze chce to ty idz spac.

Moj to nawet kijem mnie nie tknie. Ma stracha chyba takiego.
 
Do góry